Zdravím, chtěla bych se zeptat, zda někdo z Olomouce neví, kde sehnat pěkné, originální kravaty? A v jaké ceně se tak kravaty pohybují? Děkuji.

Naposledy jsem kupovala v Prioru za 350. Mají velký výběr, ceny myslím 200 - 450. Taky je jeden obchůdek na Náměstí Hrdinů vpravo od tramvajové zastávky. Ale moc už teď v Olomouci nepobývám, doufám, že se nic nezměnilo.

Myslíš v Prioru v tom obchodě kde prodávají pánské obleky? Tam se skočím podívat, děkuji za tip I ten druhý obchůdek tuším, tak pokud nepořídím v Prioru, skočím tam.

arrow
profile_image
moninagr mojeid
od 3. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

správce bazaru

Ještě vedle (popř. kousek od) Terranovy u Prioru je specializovaný obchod s košilemi. Kravat tam měli dost, jenom pro bratra se zrovna žádná nehodila, ale třeba vybereš. A ještě mám pocit, že v Olympii je podobný obchod hned naproti vchodu (taky košile a spol.).

Jj, přesně ten s oblekama, je to tuším v prvním patře vzadu, nakupovala jsem tam teď na Vánoce.

arrow
profile_image
Macca
od 21. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já nejradši chodím na Dolní Náměstí, nemám tušení jak se ten obchod jmenuje, ale je přímo naproti Mastných krámu na horní straně náměstí a ve výloze mají vždycky nějaký plesový šaty nebo obleky. Myslím, že vedle toho obchodu je prodejna s látkama a hned vedle ochodu s látkama je ulička kde je bar Casablanca....trošku krkolomnnej popis Paní tam má obrovskej výběr a nikdy jsem tam nekoupila dráž jak 300,-kč

arrow
profile_image
Kristineccka
od 3. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Holky, a proč nekupujete na e-shopech? Skoro nikde není takový výběr a ceny...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené