arrow
profile_image
Gabisaurus
od 16. 10. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj,
už dlouho přemýšlím o plastické operaci nosu. Mám dlouhý nos s "kůstkou". Aspoň jedné z těch věcí bych se ráda zbavila, protože to vypadá opravdu hrozně, a já to ani nemůžu zakrýt ofinkou, protože mám vlky. Jsem z toho dost nešťastná, protože na mé malé hlavě to není nic moc. Nevím, kde mám operaci uskutečnit. Ráda bych na operaci co nejdřív. Studuju v Brně a bydlím hodinu vlakem od Ostravy. Může mi tu prosm někdo poradit, kde si mám hledat chirurga? V Brně nebo Ostravě? Jde mi o to, kolikrát tam budu muset jít, co je pro mě lepší. Kdyby se to uskutečnilo v Brně, nemám tu na prázdniny bydliště a potřebovala bych to uskutečnit ke konci června nebo hned zkraje září. Pokud by to bylo lepší v Ostravě, mám čas jen o prázdninách, ale přes semestr se tam nedostanu. S touto věcí si opravdu nevím rady, nevím, jak dlouho se na termín čeká (někde jsem četla půl roku, ale to se mi zdá přehnané), kolik návštěv musím absolvovat a za jak dlouho po operaci můžu normálně fungovat. Pokud by se tu našla dobrá duše, co by mi poradila, byla bych vděčná.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tak já ti asi neporadím, zda máš jít v Brně nebo v Ostravě, ale můžu ti říct, kolikrát cca tam budeš muset jít. Jediné, co vím, že jednu dobu spousta holek chodila v Brně k Válkovi a byly spokojené.
Já jsem byla na operaci v Praze a co si tak pamatuji, tak jsem tam byla jednou na konzultaci, pak na předoperační vyšetření (ale to ti možná může udělat jakýkoliv doktor), pak na samotné operaci, a pak jsem tam chodila na kontroly asi cca 3x. To už si nejsem jistá, ale určitě jednou to zkouknul, vyndaval tamponádu. Podruhý vyndaval stehy a potřetí sundaval "sádru" na nose. Možná jsem tam byla pak ještě někdy, ale spíš mám pocit, že když už mi sundal sádru, tak mi řekl, ať přijdu jen pokud by se mi něco nezdálo.
Do práce jsem šla asi 2-3 týdny po operaci a už na mě vůbec nebyla ani modřinka ani nic poznat. Ono fungovat můžeš už pár dní po operaci, ale máš modřinatý obličej a malou sádru na nose a lidi se diví, co se ti stalo. Ale nic nebolí a jsi naprosto v provozu
Co jít na operaci přes Vánoce?

arrow
profile_image
Gabisaurus
od 16. 10. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na zajoch: Aha, já jsem myslela, že se tam musí zajít vícekrát. Přes Vánoce to není špatný nápad, jej jsem to zavrhla, protože si nejsem jistá, jestli si tak zvládnu naplánovat zkoušky, abych 2 - 3 týdny měla volno. Ale teď o prázdninách se to už nestihne, tak si to asi zkusím zařídit přes svátky. Můžu se ještě zeptat, jak dlouho dopředu před operací se mám objednávat? A nevíš náhodou, jestli mi pojišťovna něco přispěje, když mám nos po úrazu z dětství? Celkově ho mám nějaký divný, tak si ani nejsem jistá, jestli to půjde zpravit. Díky

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Gabisaurus: Tak čekací lhůty opravdu nevím. Nejlepší bude tam zavolat a rovnou se zeptat a i se hned objednat na konzultaci. Tam ti taky řeknou, jak je to s tou pojišťovnou. Pojišťovna většinou hradí úkony, které jsou potřeba ze zdravotních důvodů spíš než z estetických. Takže asi záleží, jak by to chirurg zhodnotil a zřejmě i každá pojišťovna se k tomu staví různě.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené