Ahoj,
právě hledáme s přítelem nějakou dovolenou a zajímalo by mě, kdy začíná letní sezona? Máme v merku Rhodos, nebo Zakhyntos a chtěli bychom letět kolem 20.6. a já , jak prolejzám ceny, tak by mě zajímalo, jestli se Last Minute bude již v tuto dobu nějak cenově lišit? Nebo jestli to bude podobné jako teď?
Díky moc

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já bych řekla, že začíná 1.7. Jezdíme většinou na konci června, protože se to minimálně o ty 3 tisíce liší, než na začatku července.

arrow
profile_image
maggggda
od 20. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Obecně začíná letní sezóna v červenci trvá do konce srpna. Ale samozřejmě taky záleží na destinaci Každopádně počítej s tím, že ceny v červnu budou určitě vyšší než teď, ale mohly by být ještě nižší, než v červenci. Konkrétní ceny ale nazávisí jenom an sezóně, ale i na tom, kolik pokojů v daném hotelu cestovce zbývá atd. A samozřejmě čím blíž odjezdu, tím je lastminute levnější.

myslím, že má smysl si počkat na last minute, je to o dost levnější, loni jsme jeli na konci června na last minute do Španělska za 6000,- včetně dopravy busem a polopenze.. samozřejmě nebude takový výběr, ale zase budou levnější ty luxusnější hotely, takže na tom určitě vyděláte.. doporučuju zajít tak 5-3 před odjezdem do nějaké cestovky, tam vám něco nabídnou, případně si vezmou email a jak se něco objeví, pošlou nabídku..

arrow
profile_image
Emma_Belle
od 27. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Studuji CR - hlavní sezóna jako taková se počítá červenec, srpen, v praxi je to spíše ale konec června do konce srpna (záleží na destinaci a hotelu). Obecně cena za pokoje v hotelu v tomto období stoupá, nejlevnější je od dubna do května, a uprostřed září.

arrow
profile_image
Emma_Belle
od 27. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Last minute je na poslední chvíli - tzn, že dva tři dny před odjezdem je to nejvýhodnější, popř. i jeden den (některé CK nabízí last minute i dřív).

díky holky za názory. Tak kolem toho 18.června by to ještě nemuselo být tak drahé... Počítám, že by se to mohlo tak o tisíc kč zvýšit, oproti květnu. Každopádně bych si ted ráda vybrala hotel, sledovala jeho cenu, jak se pohybuje a kolik dní před odletem je nejnižší a pak bych to tak praktikovala v červnu .

arrow
profile_image
Lucrezia
od 26. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji MissCukrik: last minute do Španělska za 6000,- včetně dopravy busem a polopenze.

můžu se zeptat s jakou cestovkou a do jakého hotelu konkrétně?

Reaguji na Lucrezia: no bylo to jedna z těch malých cestovek, ale ono je to vcelku jedno, protože všechny mají většinou stejné smluvní partnery (myslím že Invii) - byly jsme se poptat ve dvou a nejdřív jsme nic nevybrali a pak nám odpoledne poslali mail se stejnou nabídkou.. a za dva dny jsme jeli.. bylo to úžasné nové městečko Santa Katarina, hotel si už nevybavuju jméno, ale byl úplně na pláži, ubytování velmi slušné a jídlo formou švédských stolů.. ale tohle už taky nemusíte sehnat, ona se ta nabídka dost mění..měli tam ještě asi další 4 hotely +-1000,-.. a bylo to na 10 dní..

arrow
profile_image
Lucrezia
od 26. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na MissCukrik: no já jsem v cestovním ruchu dělala osm let, tak proto se divím, protože mi ta cena přijde až neuvěřitelná.

Reaguji na Lucrezia: no tak ještě nebyla sezona a byl to last minute, my teda byli prvně, ale asi takovou cenu jsme čekali..

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené