arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj holky, byla jsem 1.7. na augmentaci s modelací. Od 10. dne jsem měla problémy, výtok z rány oboustranně. Až po 3 týdnech mi moje obvodní musela udělat stěry, protože by je snad ani nenapadlo, že to může být infekce - bohužel je. Beru od pátku ATB, ale moc se to nelepší. Přešla jsem jinam, na jiné pracoviště, mám "navrhnutou" reoperaci příští týden... Je možnost, že se to "jen" vyčistí, ale taky, že se vyjmou imploše. Nevím, co bych radši. od září chci sportovat a ne se s nima trápit, kdyby se to zase nehojilo. Máte někdo pozitivní zkušenost s tím vyčištěním a znovuvložením? Jak tu čtu, tak asi moc ne. Přemýšlím, že počkám třeba nějaký čas, ale i tak se bojím, že to budu muset protrpět znovu. Na žádné bakterie ani záněty jsem nikdy netrpěla, ani nevím, zda jsem vůbec někdy měla angínu. Holky, rozmyslete si, než na to půjdete, jestli to máte opravdu zapotřebí Stát se fakt může cokoliv... Závidím Vám, které to máte ok anebo jen maličkaté bolesti. Mě sice nic nebolí, ale ty neustále nasáklé obvazy

arrow
profile_image
kardoyla
od 8. 2. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Teda tak to Tě lituju a strašně moc Ti držím palečky ať Ti to Vše dopadne jak má.já už si myslela,že máš konečně klid.

arrow
Neprodává v Bazaru

Děkuju, ono to s těma infekcema je na dlouhý tratě. Bohužel se mi zdá, že poslední dobou se to s nima začíná pěkně "rozjíždět"... Zatím nebylo dne, kdy bych nelitovala, že jsem na to šla.

arrow
profile_image
kardoyla
od 8. 2. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já mam taky co dělat tady v těch hroznych vedrech,ale musím zaťukat,že se mi zatím vše špatné vyhýbá,krom toho,že lituju velikosti,měla sem si dát menší.

arrow
profile_image
kardoyla
od 8. 2. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

A ty máš ty jizvy nějaký rozlezlý?

arrow
Neprodává v Bazaru

Já si hlavně i myslím, že mi nacpal do malé kapsy moc velké implantáty... Teda, ne že by se nevešly, ale že jsou ty kapsy blbě udělané. Vídám tu holčinu, ta měla toho samého Dr. a ten samý problém! Velké imploše, malé kapsy a infekci... Vtipné je, že kromě pupínku na boku prsa po dréně a vespod jizvy, ze kterého to teče, mám ty prsa krásně zhojená! Žádné rozšklebené jizvy, žádné "díry"... Prostě to vypadá jak beďar zní to směšně, ale problém je to velký

Reaguji na anngelina: Nemyslím to nijak špatně, ale tebe doktor neupozornil na ty všechny rizika operace prsou, když se to provádí v létě?

arrow
Neprodává v Bazaru

Tak já jsem s tím počítala, ale vzhledem k tomu, že několik operací jsem již v létě absolvovala, jsem tyhle problémy nečekala. Doktor mě neupozornil, ale vzhledem k tomu, že jindy jít, vzhledem ke svému povolání, nemůžu, tak bych stejně neměla na vybranou. Zaměstnavatel by mi dal těžko volno kvůli prsům. I proto jsem si dříve, byť to byly operace typu kýla apod., vybírala termín v létě, abych nechyběla v práci... A protože nebyly problémy, tak jsem je nečekala. Co na to říct.

arrow
Neprodává v Bazaru

ahoj ja som mala infekciu.. ranu mi niekoľko krat zašívali a ona sa znova otvárala... nakoniec mi implantát vybrali vyčistili a znova vložili ... napadlo ich to az po 2 mesiacoch... našťastie to pomohlo.. antibiotika som žiadne nebrala.. bolo to už moc dávno presne si to nepamatám ale nádej stále máš.. inak pokiaľ by prečistenie nezabralo tak sa implantát vyberá na rok a až potom sa znova môže vložiť... bolo tu viacero dievčat s infekciami ..

arrow
profile_image
kardoyla
od 8. 2. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Doktor neměl na co upozorňovat,jasně říkají,že nezáleží na tom,kdy se to dělá.prostě někdo má holt smůlu,ať je léto nebo zima.já jen doufám,že ti to Vše dobře a bez komplikací dopadne.ať si šťastná a spokojená.horší bude,když se ti to stane aj podruhé,pak ti to tělo prostě nepřijímá a budou muset ven zřejmě nafurt.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na silavia: Ahojky, na Tebe jsem taky koukala... Bedlivě tu sleduju a hledám, kdo měl něco podobného... No, pokud nezaberou ATB, tak mě čeká totéž co Tebe příští týden... Pokud bych o ty implantáty přišla, asi bych šla znova na modelaci, bylo-li by to třeba a nových bych se už bála... Tohle si už nechci zažít 2 měsíce, to je síla... U mne po 3 týdnech, ale stylem, že jsem jim já musela napovídat, co by to mohlo být, až jsem šla radši jinam... To víš, že se snažím doufat, že to třeba dopadne dobře, i díky tomu, že mě se jizvy nerozjíždí apod., ale člověk už pomalu zoufá...

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na kardoyla: Přesně, jak píšu... Asi bych je znova ani neměla nervy riskovat, jsem pitomá! Předtím jsem měla povislý trojky, měla jsem jít jen na modelaci (což jsem původně chtěla) a byl by klid!

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na kardoyla: A co se upozorňování týče... 100x lepší než upozornění by v těch vedrech byla delší hospitalizace, tzn. déle než ani ne den (přes noc a ráno domů), delší drénování (čištění ran) a možná preventivní ATB clona. Jen můj názor. Dříve ženský po augmentaci rozhodně domů druhý den nešly, myslím si, že tenhle přístup není moc dobrý, ale nejsem doktor...

Reaguji na anngelina: Tak sis měla vybrat jiného doktora, sestřenice na augumentaci také byla, bylo to letos na jaře a operaci měla v pondělí a domů jí pustili ve čtvrtek a to měla vše bez komplikací, prostě si vybrala dobrého operatéra, který nic nezanedbá a věnuje se tomu naplno a ne jiní, kteří to dělají jak na běžícím pásu.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Kajulina: Já jsem dávala spoustu peněz a byla jsem na prestižní klinice... No prestižní... Aspoň jsem si to do té doby myslela, takže jsem rozhodně vybírala pečlivě a nešla jsem tam s pocitem, že by mě odbyli... Co se stalo, stalo se, měla jsem jít jinam, jenže, jak toho "ideálního" doktora vybrat. Na každýho si nějaká stěžuje. Dneska už vím, že bych tam nešla a pokud mě čeká nějaká reoperace, budu volit pravděpodobně Kmenta.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené