arrow
profile_image
Harlow
od 24. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

POZOR
Prodejce je na
černé listině.
Nebyla hodnocena

Ahoj holky,
přesně nevím, jak toto téma nazvat, protože bych na nadpis asi potřebovala celý odstavec
Chtěla bych znáš váš názor na následující situaci a to, když se ex-přítel chová lépe a pozorněji než dřív, před rozchodem.

Pro představu můj příběh: S ex-přítelem jsme spolu byli dva roky. Od sebe jsme necelý měsíc. Mně je 21 let, jemu 20. Náš vztah byl vždycky bez problémů a bez hádek (až na občasný blbosti, ale nikdy se nestalo, že bysme se spolu nějak nebavili apod.), moc jsme si rozuměli, smáli se spolu, měli se krásně a milovali jsme se (to všechno platí i teď).

Jednoho dne, z ničeho nic ovšem on došel s tím, že chce rozchod. Že prý jsme se potkali moc brzy, že být spolu později, tak si mě klidně vezme, prý jsem pro něho ta pravá, jsem skvělá, náš vztah byl skvělý, ale díky tomu bysme snad nikdy nenašli důvod proč se rozejít a on se cítí moc mladý na vztah "navždy" a chce ještě neco zažít a nechce, aby ho vztah omezoval (ne já, já mu nikdy nic nezakazovala apod. a to ví, nejde o mě, ale prý nechce brat ohledy na nikoho a tím mi ubližovat, tak proto rozchod, snad chápete). Chce ale zůstat nejlepším kamarádem (což jsme pro sebe byli i jako partneři), nechce o mě přijít.

Byla to pecka, to je jasné, ale jakž takž jsem to pobrala, pobrečela si... Od té doby jsme se viděli tuším 4x, z čehož 2x jsem u něj spala (nic nebylo, ani se nepokoušel). Pokaždé to bylo jako dřív - smích, pohoda, při loučení pusa... Když jsem u něj spala poprvé po tom rozchodu, odvážela jsem si zároveň svoje věci. Jeho to sebralo, brečel (běžně nedává emoce nijak zvlášť najevo), v autě mě držel celou dobu za ruku. Taky jsem se ten večer dozvěděla, že mě pořád miluje a že se snaží nebýt doma, jelikož mu mě tam všecko připomíná apod.
Když jsem tam spala po druhé (tento víkend), předcházela tomu oslava narozenin kamarádky. Předem mi psal, v kolik tam budu, po té na mě čekal na zastávce. Když jsem byli u něj, měla jsem pocit, že se mě snaží při každé příležitosti dotknout, nějak se ke mě přiblížit, pošťouchnout mě, ruka na mě, noha ke mě... no usínali jsme přicuclí k sobě (plus pusa na dobrou noc samozřejmě). Druhý den musel odskočit k prarodičům a tak jsem byla u něj sama a překvapila mě SMS s omluvou, že se zdrží apod. (nikdy dřív se nestalo, i když byl pryč třeba 3 hodiny), pak se mnou proválel celý v posteli (dřív říkal, že ho to nebaví) a odjížděla jsem od něj až hodně večer. Když jsem přišla domů, hned mi zase psal... On sám od sebe klidně napíše, na FB reaguje na moje příspěvky, jsme stále ve vztahu. Zkrátka mám dojem, že se ke mě chová líp a pozorněji než dřív.

Tak. Uff. A teď podstata této diskuze - myslíte si, že je v takovém případě nějaká šance na návrat? Nebo jak myslíte, že je nejlepší se chovat, když chcete ex-partnera zpět? Je lepší dál přistupovat na hru "kamarádi" nebo přerušit kontakt? Děkuji za názory

Takže pauzy probíhají takhle? To se nedivím, že se do nich kdekdo hrne. Je jen otázka času, kdy spolu začnete spát, Ty s nadějemi na návrat a on v pohodě, že má volné ruce a zaručený přístup k sexu. Zní to tvrdě, ale je to tak.
Já myslím, že by ses měla zeptat, jestli tu pauzu opravdu chce, a pokud Ti to potvrdí, tak se chovej opravdu jen jako kamarádka, ať vidí, že to je opravdu životní změna, přijít o holku... Takhle mu nejspíš nic nedocvakne. A nebo si dej aspoň limit, jak dlouho jsi ochotná takhle čekat. Měsíc, půl roku, rok? Když to bude nekonečné, tak z toho můžeš mít postupem doby docela slušnou depku.

arrow
Neprodává v Bazaru

VIP

a nebo, sejde z očí, sejde z mysli - co když se spolu měsíc, dva neuvidítě - bude tě chtít i potom, nebo si někde někoho najde?

obecně platí, že ten jedne ten vztah víc bere a prožívá, než ten druhý

mě říct kluk, že potřebuje pauzu,

Cituji Harlow: Že prý jsme se potkali moc brzy, že být spolu později, tak si mě klidně vezme, prý jsem pro něho ta pravá, jsem skvělá, náš vztah byl skvělý, ale díky tomu bysme snad nikdy nenašli důvod proč se rozejít a on se cítí moc mladý na vztah "navždy" a chce ještě neco zažít a nechce, aby ho vztah omezoval

tak si to přeložím - někde se míhá nějaká kopretina, pro kterou chci být volný - a kdyby to náhodou nevyšlo, třeba se k tobě časem vrátím

arrow
profile_image
Harlow
od 24. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

POZOR
Prodejce je na
černé listině.
Nebyla hodnocena

Reaguji na Morrigan:
Aha ty jsi asi četla mou předchozí diskuzi No takže pauza byla po ani ne týdnu vyřešena - tzn. rozchod.
Co se toho sexu týče - pokud někdo za tu dobu chtěl, pak to byla já a on nechtěl. Takže myslím, že tohle v tom asi nebude.
Jinak myslím, že jako kamarádka se chovám. Max. až na tu jednu pusu denně no. To, že jsem u něj spala bylo proto, že poprvé jsme se viděli na diskotéce a já měla menší "hysterickej výstup" v opilosti - brek a tak dál, tak mě vzal k sobě, abych nemusela domů (bylo to mimo město kde bydlím a kde pro změnu bydlí on) a po druhé zase jen zkrz přespání kvůli těm narozkám (moje "prosba").

arrow
profile_image
Harlow
od 24. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

POZOR
Prodejce je na
černé listině.
Nebyla hodnocena

Cituji matadi: bude tě chtít i potom, nebo si někde někoho najde?

Nenajde, jelikož vztah nechce a nikdy nechtěl. Užít si? Klidně, ale vztah ne. Kvůli tomu jsme se rozešli, protože nechce mít teď k nikomu odpovědnost.

arrow
profile_image
Harlow
od 24. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

POZOR
Prodejce je na
černé listině.
Nebyla hodnocena

Jinak - vy si holky myslíte, že je blbost, že si chce kluk užít? Že to, že jsem jeho první vztah, a to od 18ti let, je OK, a že prostě od 18ti let může nevybouřený kluk zůstat s holkou napořád?

arrow
profile_image
Red_fire
od 5. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Hmm, zajímavé

Cituji Harlow: Je lepší dál přistupovat na hru "kamarádi" nebo přerušit kontakt?

Jednoznačně přerušit kontakt. Chlap si dokáže velmi rychle uvědomit, že s ženou opravdu chce být - ale k tomu (bohužel) potřebuje pocit, že o ni přišel. Máš to ve svých rukou a tvá šance na úspěch je obrovská, jen se snaž

arrow
profile_image
Harlow
od 24. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

POZOR
Prodejce je na
černé listině.
Nebyla hodnocena

Reaguji na Red_fire:
Právě se snažím. Včera jsem si řekla, že se zkusím neozývat, tak jsem nepsala, dneska taky ne, nejsem ani moc online, i když jsem doma... ale napsal zase on Tak jsem odepsala až za hoďku, mile, krátce, na nic se ho neptala ohledně věci, které psal a tak.

arrow
Neprodává v Bazaru

Taky bych řekla,že pokud tě opravdu chce,tak si to uvědomí až s tebou chvilku nebude...Trošku bych na chvilku přerušila kontakt.Normálně mu to řekni slušně,že chvilku se nebudete stýkat a psát si abys sis všechno srovnala.(Ne že ho začneš z ničeho nic ignorovat,to by me osobně hodne urazilo,radši mu to hezky vysvetlit) A on potom třeba pozná,že je mu po tobě smutno.Taky si myslím,že máš šanci na úspěch. A určitě se nepotřebuje"vybouřit",pokud je mu s tebou fajn,potřebuje spíš dospět.. Mému příteli bylo taky 18 když jsme spolu začali chodit..jsme spolu 2,5 roku a nemám pocit,že by se potřeboval vybouřit(musím zaklepat ) nebo si užívat,my si přece užíváme i spolu..

arrow
Neprodává v Bazaru

VIP

Cituji Harlow: Nenajde, jelikož vztah nechce a nikdy nechtěl. Užít si? Klidně, ale vztah ne

takže, hledá kamarádky na sex? v tom případě můžeš být i jednou z nich

a to s tebou - jak píšeš - 2 roky - to bylo co?

Cituji Harlow: Jinak - vy si holky myslíte, že je blbost, že si chce kluk užít? Že to, že jsem jeho první vztah, a to od 18ti let, je OK, a že prostě od 18ti let může nevybouřený kluk zůstat s holkou napořád?

podívej, jsou kluci, co jsou vyzrálí třeba ve dvaceti a jsou hodnotní k tomu, že chtějí vážný vztah s jednou ženou a jsou natolik zodpovědní, že se o ní dokáží postarat nemají tu potřebu si někde něco dokazovat u sousedů

a pak jsou takoví, co toho nejsou schopní ani po padesátce

osobně si myslím, že jsi ještě moc mladá na to, upínat se na tohodle kluka, ale pokud cítíš, že jedině on je středem tvého světa, a před ním a po něm potopa - je to tvůj život

každý rozchod je změna a každý rozchod bolí a o to víc, když ten, co nás opouští se tváří, jako že nic a ještě nám leckdy dává nějaké ty bláhové naděje

arrow
profile_image
Harlow
od 24. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

POZOR
Prodejce je na
černé listině.
Nebyla hodnocena

Cituji matadi: takže, hledá kamarádky na sex? v tom případš můžeš být i jednou z nich

Nevím, ale já bych kamarádkou na sex být nechtěla. A nebudu. Nechci být nějakou jednou v řadě.

Cituji matadi: osobně si myslím, že jsi ještě moc mladá na to, upínat se na tohodle kluka, ale pokud cítíš, že jedině on je středem tvého světa, a před ním a po něm potopa - je to tvůj život

Střed mého světa není, jen chci říct, že si jinak absolutně vyhovujeme, mohli bysme spolu být. Opravdu sehádáme se, shodnem se, máme stejné potřeby ve vztahu (tzn. nepotřebujem se vidět denně ani obden, nevyžadujem od sebe furt nějaký ohlašování se apod.), smějem se, blbnem, máme společné kamarády, věříme si, bezvadně vycházíme s rodiči toho druhého, můžem se na sebe spolehnout, všecko. Mimo jiné on má stejný názor. A to neříkám že proto, že to řekl mě, říkal to i jeho starší sestře, když to s ní řešil (já se s ní bavila taky ) Dokonce jí řekl i to, že spolu už zůstanem...

arrow
profile_image
Harlow
od 24. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

POZOR
Prodejce je na
černé listině.
Nebyla hodnocena

Cituji matadi: a to s tebou - jak píšeš - 2 roky - to bylo co?

Krásný 100% vztah se vším všudy. Nejdřív nechtěl, chtěl si taky jenom užít když mě poznal. Ale potom se nechtěně zamiloval. Bránil se vztahu, ale já si ho postupně "ulovila" (samozřejmě ne uháněním, ani přemlouváním a tak)

arrow
profile_image
Harlow
od 24. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

POZOR
Prodejce je na
černé listině.
Nebyla hodnocena

Cituji Peg: Normálně mu to řekni slušně,že chvilku se nebudete stýkat a psát si abys sis všechno srovnala

Jo, to jsem mu řekla asi týden po tom rozchodu. Seděl jak hromádka neštěstí a pak mi psal, že brečel... Jinak stýkat se nemusíme i tak, nemáme žádné plány kdy se uvidíme apod.

arrow
Neprodává v Bazaru

VIP

Reaguji na Harlow:

opustil tě, vztah nechce, vázat se nechce, jinak si tedy vyhovujete, smějete, blbnete, máte stejné kamarády, a hlavně tedy si s rodiči rozumíte

a když tě opouštěl, tak brečel, potom prohlašuje, že - až se tedy vybouří - si tě vezme, . . .

tohle má být vyzrálý muž?

dyť ani on sám neví, co chce - s tebou tedy tak ten vztah nechtěl, a tys ho uhnala - jak píšeš

napadlo tě, že tvůj čas s ním je už pryč? napadlo tě, že to, co jste si spolu měli prožít je už tak nějak skoro pryč a teď je čas dát tomu "vztahu" jiný rozměr?

arrow
profile_image
Katulinka78
od 20. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Jeeje, ten si s tebou pěkně hraje.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené