arrow
profile_image
Leny_12
od 19. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Zdravím,
Kedy/v ktorom období je najlepšie kúpiť andulku? leto-zima?
kedy sa vlastne liahnú?
ďakujem

arrow
profile_image
zelenasmoulinka
od 8. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Rozmnožují se v podstatě celý rok. Záleží, jak jsou chované, jestli venku ve voliéře, nebo někde v teple. Vyhla bych se zimě hlavně kvůli převozu. Jinak je rozhodně lepší koupit ji od chovatele než ze zverimexu. Nejlépe už dopředu ochočenou nebo ručně dokrmenou.

arrow
profile_image
Pafka
od 1. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji zelenasmoulinka: Rozmnožují se v podstatě celý rok.

Přesně tak. Moje andulky jsou toho důkazem. Už několikrát snesly vajíčko, a to ani nemají budku - nechci je množit a to, že jsou zrovna kluk a holka, je náhoda. Jsou ze zverimexu a zatím jsou v pohodě. Ale asi je lepší ten chovatel.

Jak už řekly holky, andulky se líhnou celoročně, záleží na chovných podmínkách. Jednoznačně doporučuji ale andulky nebo jakékoliv jiné zvíře od chovatelů, taková zvířata jsou téměř vždy ochočená a zvyklá na lidi...a taky téměř vždy výrazně levnější, než třeba ve zverimexu..např. já chovám fretky, teď o víkendu si jedu pro mládě za 800 Kč - je očkované, vzácnější zbarvení, zvyklé na lidskou ruku a chováno v dobrých podmínkách...fretky např. v Pet centru jsou 100x předražené, za jednu chtějí i 2500 Kč, neznáš původ, stáří prostě nic...navíc chované na podestýlkách pro ně nevhodných a pohyb žádný..ale to už jsem trošku OT....radila bych ti pořídit si andulku v těchto teplejších měsících a od nějakého dobrého chovatele, třeba na doporučení...správný chovatel by tě měl pozvat k sobě domů a ukázat jak andulky chová, čím krmí atd...ale to už myslím není třeba dodávat

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené