arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj,je mi 16 a mám předních 6 zubů keramických.Jen mám strašný strach jestli můžu kousat do jablka,topinky...?A jak dlouho mi vydrží bez problémů?

arrow
profile_image
kayuschka
od 5. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Mám všechny keramické. Vydrží klidně i do konce života. Já koušu uplně vše.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na kayuschka: Reaguji na kayuschka: Právě že sem slyšela od známe že její teta má taky kreamický a že se jí furt odlepujou a že si její dásně na ně nemůžou nějak zvyknout,ale příjde mi to divné že se jí ,,odlepujou,, když to vlastně není lepidlo čím je mám přilepené

arrow
profile_image
kayuschka
od 5. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na mishik007: Ono jde taky o provedení,jasně,že zuby za pár šlupek držet nebudou,tady se vyplatí pořádně zaplatit. Taky je fakt,že kdysi se keramické dělaly jinak,dnes už jsou nesmrtelné,i kdyby to měla nově,může to být přesně jak píšeš zvyk. Důležité také je kvalitní cement pro přilepení. Prostě když jsou prvotřídně provedené,není se čeho bát,drží skvěle. A celkově shledávám jen výhody.

arrow
profile_image
Pett21
od 20. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

já mám po úraze jeden keramicky přední zub 1 a tuším od roku 1999 a drží stále a krásně,zubařka mi kdysi povídala,že je možné ,že se uvolní,ale podle toho co viděla má nová zubařka na rentgenu je prý zub velmi kvalitně usazený,tak je to spíš asi na zubaři

Cituji kayuschka: Vydrží klidně i do konce života. Já koušu uplně vše.

A mluvíte tady o keramických korunkách ?

arrow
profile_image
mate
od 21. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

samozrejme sa môže aj keramický zub alebo korunka poškodiť/odštiepnuť/.Toto sa môže stať napr. pri nešikovnom alebo nechcenom zahryznutí do kôstky od broskyne,škrupiny orech a podobne..Aj porcelán je len materiál, kt.má síce veľmi dobré vlastnosti,ale pritom sa poškodiť môže.Keramický zub je myslený zub nasadený na koreň pôvodného zuba,alebo na zub. implantáte,keram. korunka sa nasádza na obrúsený pôvodný zub.
Zubár by mal na keramiku poskytnúť záruku štandartne 4 roky,životnosť je asi 20 rokov,záleží od spôsobu používania zuba,ale kľudne i viac.Jedná sa o to, že ak odstupuje ďasno nad korunkou,z estet. hľadiska sa korunka vymení za vyššiu.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené