arrow
profile_image
Radek999
od 31. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahojte, jsem sice kluk, ale tak rád bych se zeptal vás holek jestli se někdo s kladívkovými prsty už nesetka.. Jelikož jsem asi nosil špatné boty tak mám tři kladívkové prsty. Koukal jsem na internet a podle toho co píši na internetu je téměř jasné, že to kladívkové prsty jsou. Udělali se mi dosti velké kuří oka.Rád bych se v ponděli objednal na ortopedii a šel tam co nejrychleji, abych podstoupil ten operativní zákrok, kdy se kuří oko vyřízne a srovná se kloubní článek. Problém je ovšem v tom, že 5. července odjíždím na dovolenou k moři tak bych se vás právě těch, co s tím už měli zkušenosti chtěl zeptat zda, kdybych ten zákrok podstoupil ještě teď tak mi stihnou vyndat stehy a mohu v klidu odjet a nebo to mám nechat radši na jindy. Na internetu jsem totiž četl, že ty stehy má člověk tak 10 dní, což bych měl stihnout. Budu rád za vaši pomoc.

Radek

arrow
profile_image
rencaa
od 25. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

ahoj, mamka na tom byla loni, je to jen ambulantní zákrok, stehy vytáhnou do 14i dnů. Jelikož je to ale hluboká rána, tak si myslím, že byste tam měl jít až po dovolené ( zbytečně by se rozmáčela jizva).

arrow
profile_image
nik23
od 17. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Taky bych šla až po dovolené a vůbec po létě. Přece jenom je teď teplo, nohy se více potí, chodí se v otevřených botech (přístup bakterií a nečistot) a to žádné ráně nepřispěje... Ale jinak jde o malý zákrok, kterého se nemusíš bát.

taky mě toto téma hodně zajímá, páč mám prsty zničené z mých velmi oblíbených špic, které jsem nosila roky.. Nijak se tím netrápím, dokonce si i nehty nalakuji, ale pokud s tím něco dělat jde, rozhodně bych to udělala... Na netu jsem se dočetla, že se jedná a drobný ambulantní zákrok, ale i tak by mě zajímalo, jak pak budu fungovat?? Rozhodla jsem se, že s tím zatočím po létě, ale jak dlouho asi tak trvá, než se prsty zcela zahojí a je to bolestivé?? A otoky? Dostanu se pak do bot? Nebo nebudu moci pak několik dní chodit?? Budu ráda za vaše zkušenosti Děkuji

arrow
profile_image
mariposa
od 28. 12. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj, nebolí to vůbec, já měla čtrnáct dní stehy a sádrový obvaz ale o berlích se dá v pohodě chodit a můžeš i došlapovat. Pár měsíců to bylo trošku citlivý když mi na to někdo stoupl nebo jsem se kopla ale nic dramatickýho. Jinak zákrok je v lokální anestezii a a za den mě pustili domů

Reaguji na mariposa: Aha takže je to spojené s hospitalizací? Já právě četla, že se jedná jen o ambulantní zákrok a jde se pak hned domů... A ty sádrové obvazy byly přes všechny prsty až k nártu?? Nemáš náhodou nějakou fotečku před a po??

arrow
profile_image
mariposa
od 28. 12. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

No já přijela večer, další den dopoledne jsem na tom byla a tuším až další den ráno mě pustili domů. Obvaz byl přes celou nohu, žádný prsty nešly vidět až po kotník Fotku teda bohužel nemám Ale přijde mi to pořád docela neestetický protože ten horní kloub pořád nemám úplně rovný, jestli mi rozumíš, ale aspoň mě to už nebolí v botech, takže jsem spokojená Jinak je prst akorát o trochu kratší protože ti ten kloub vlastně odříznou ale nic extra rušivýho to není)

Aha a ten kloub oni teda vysekají a pak asi nebude možný s tím kloubem hýbat, že?? Já mám ten první kloub normální, rovný, jen ten u nehtu je ohnutý..ale fest!! Mám ty prsty jako zlomené...no děs a všechny lodičky mě tlačí. Dříve jsem to neřešila, přelepila jsem si je a pohoda..ale dneska už to můžu kašlat!! Abych pořád nosila miliony náplastí po kabelkách... Všechny boty jsem vyhodila a nakoupila jsem si antistresové boty ve zdravé obuvi a ani ty nejsou o moc lepší...je to děs.

arrow
profile_image
mariposa
od 28. 12. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Přesně tak, useknou ho Jak říkáš, taky mě to vždycky ve všech botech bolelo, teď už v ničem, takže jsem fakt ráda, že jsem šla. Nicméně se mi to začíná dělat i na ostatních prstech, takže mě to asi brzo čeká zase, ale bylo to fakt v pohodě, klidně bych šla znovu. Těžko říct jestli to máš z bot, já to mám z ploché nohy, kterou mi tam v nemocnici hned aktivně taky chtěli operovat ale to už je na delší hojení, tak se mi do toho nechtělo. Každopádně, když si zajdeš k ortopedovi, tak ti napíše vložku do bot a i to celkem pomáhá,nebo existují takový rovnátka na prsty, ale to mi mudr. řekl, že by mi nepomohlo, ale můžeš vyzkoušet Ale zákroku se neboj, za ty chvilkový omezení to určitě stojí.

Supr, děkuji za všechny info. Rovnání je už asi pozdě, mám to už lééééééta a nejde mi ten jeden narovnat ani silou... Hned jak skončí léto s tím začnu dělat pořádek!!

arrow
profile_image
mariposa
od 28. 12. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Jsem ráda, že jsem pomohla Pokud bydlíš někde poblíž Brna, doporučuji nemocnici u sv. Anny, případně kdybys chěla někde vyhrabu i jméno doktora)

Reaguji na mariposa: Nebydlím, ale nemám problém si tam dojet..mám to jen hodku a půl cesty Byla jsem i na augmentaci a jela jsem 380 km do prahy.. budu ráda za kontakt, čím více informací budu mít, tím lépe

arrow
profile_image
ScharkaK
od 15. 6. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Zdravím, též mám kladívkové prsty a chci se zeptat kolik taková operace stojí nebo je hrazena zdr. pojištovnou?

arrow
profile_image
ScharkaK
od 15. 6. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na mariposa: Ahoj chci se zaptat, zda je opúerace hrazena zdr. pojištovnou nebo ne, popř. kolik cca stojí... Díky

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené