arrow
profile_image
Wendulinka_1
od 23. 1. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Dobrý den, ahoj, moc prosím o radu - najde se tu někdo, kdo bydlí v Kladně a podělil by se se mnou o to, jak se mu ve městě žije? Máme dilema - hledáme byt, v Kladně je jich hodně na prodej (hlavně Kročehlavy), ale neslyšela jsem na Kladno zatím žádné pozitivní reakce. Opravdu moc děkuji za jakékoliv postřehy. Vendula

ahojky, nebydlime v kladně, měli jsme přímo v Kročehlavech, nakonec v nových bytovkách budou bydlet rodiče muže, nejsme usedlíci ale v Kladně jsme jak dr, tak nemocnice a myslím, že to rozhodně není špatná volba, je tam vše.... a je kousíček od Prahy spoje perfekní... i prcka chceme dát do školy právě na Kladně....

arrow
profile_image
Wendulinka_1
od 23. 1. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Cituji jajinkax: Dobrý den, ahoj, moc prosím o radu - najde se tu někdo, kdo bydlí v Kladně a podělil by se se mnou o to, jak se mu ve městě žije? Máme dilema - hledáme byt, v Kladně je jich hodně na prodej (hlavně Kročehlavy), ale neslyšela jsem na Kladno zatím žádné pozitivní reakce. Opravdu moc děkuji za jakékoliv postřehy. Vendula

Děkuji za reakci. Určitě je tam všechno, jen od těch, co tam bydlí, jsem slyšela negativní věci ve smyslu, že to je nemoderní město, samé sklady, haly, firmy. My jsme se tam byli podívat a taky mě to úplně nezaujalo. Ale jen jsme projížděli. Ještě jednou děkuju za tvoji odpověď.

arrow
profile_image
Nikississ
od 21. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

1

Já se z Kladna před pár lety stěhovala pryč. I když tam jsou fabriky jako Lego atd. Tak je poměrně těžké tam najít slušně placenou práci. Kino bohužel jen Hutník, před lety zavřeli kino Sokol. Ale dá se z Kladna busem v pohodě dojet rovnou do Dejvic a nebo na Zličín. Jinak tam mám ráda Zámeček s medvědy a Sletiště.

arrow
profile_image
Wendulinka_1
od 23. 1. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

@nikississ - Děkuji za odpověď. A co kriminalita? Znáš oblasti Kročehlavy a Rozdělov? Děkuji moc

Reaguji na Wendulinka_1: co člověk to názor.... jsou lidi, který nebudou spokojeni nikdě, vyrůstala jsem na Břevnově Praha v tuto chvíli díky Blance tisíce aut, bydlela jsem v Dablicích, samý paneláci. Vysočany nebyli špatný, ale dřív tam nic nebylo, ted ano a Kbely, ted je z toho ocelový město lidi si můžou z bytovek podávat jidlo.... Kladno na mě působilo perfekně hlavně zkušenosti všude ochotnější než v Praze a Pražáci. V tuto chvíli bydlíme cca 5 let mimo Prahu v mále vesnici není tu nic, ale jsem tu opravdu štastná do Prahy kousek což prakticky nevyuživám na Kladně v kročehlavech jsem za 15 minut a ač Kladenáci prý jezdí do nemocnice na Motol já se vždy ráda obrátím na Kladenskou nemocnice žádné 5 hodinové fronty, vždy mily a ochotný pomoci ne jak ..... Motol.... a bohužel díká své nemoci občas na té pohotovosti skončím.... Takže remcalci se najdou na vše... a haly jsou ted i okolo Prahy.... mě se v Kročehlavech líbí několikrát jsme se tam byli i procházce a za mě spokojenost.... Jak jsem psala i prcka dám do školy tam.

arrow
profile_image
Nikississ
od 21. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

1

Reaguji na Wendulinka_1:
Jajinkax má pravdu. Vždy bude někdo, komu se nebude někde líbit. Já si z toho města neodnáším tak úplně dobrý vztahy, tak to bude možná i tím. Ještě se mi tam líbí ta část kolem Náměstí Svobody a pěší zona. Jinak s tou kriminatilou, to asi záleží kde. Já bydlela přímo v Kročehlavech, občas jsem jezdila za přítelem až do Rozdělova- což je kus cesty. V Rozdělově bych řekla, že v pohodě. Ale třeba na Dříni a nebo v Kročehlavech už je to horší. Mojí babičce strhli kabelku za bílýho dne z ramene. Ale to se může stát skoro kdekoli.

Reaguji na Nikississ: člověk si nevybere jsem v malé vesnici 7 km od okraje Prahy a říkala jsme si jak tu bude klid.... ale ne. Montážní pěna ve výfuku, propíchaný, gumy, auto na špalkách místo na kolech, do baráku sem vlezl lupič když lidi byli na zahradě, syna od znamý přepadly ráno když šel venčit psa... takže člověk si opravdu nevybere.... ale lepší něž prosek kde byli pravidelné návštevy krimínalky a mrtvoly

arrow
profile_image
Nikississ
od 21. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

1

Ale at jen nekrizuju. Miluju Čabárnu za Švermovem. To je taková jakoby malá ZOO. Jsou tam žáby, želvy, jezírka a různý daloší zvířata. Dlouho jsem tam nebyla, tak je možný, že to ještě rozšířili.

arrow
profile_image
Lemonida
od 12. 7. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Kladno je taková ubytovna pro Prahu. Lidé se sem jezdí vyspat, ale čas tráví v Praze, pracují tam, chodí tam do kina a restaurací. Je tu klid, centrum města je moc hezké a všechno je po ruce - les, město, medvedárium, obchody, Sletiště. Všechno je pět minut chůze od sebe. Nabízí spoustu možností, ale je trochu mrtvé, protože je tak blízko k Praze.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené