arrow
profile_image
Alex1
od 26. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Přítelovi jsem koupila k narozeninám poukázku na masáž v Sabai. Jedná se o klasickou masáž ( THAI). Po zakoupení poukazu jsem se dočetla, že je tato klasická masáž vhodná především pro sportovce. Přítel sice sportuje, ale i tak mám trochu strach, aby mu masáž byla příjemná a trochu si to užil. Proto prosím o vaše zkušenosti. Díky.

arrow
profile_image
penetola89
od 26. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Alex1: Já jsem tuto poukázku na stejnou masáž koupila přítelovi taky.
Byl na tom a říkal, že to byl docela mazec! Že po něm thaika šlapala a lámala ho celých 90 minut zatím co já ti užívala bylinou masáž. Ale na druhou stranu mi říkal, že se cítí neuvěřitelně dobře. Má problémy se svaly tak mu pěkně povolili a uvolnily se. Já si myslím, že pokud není žádná "srágorka" tak si to i užije

arrow
profile_image
Myrrha1
od 5. 1. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Řekla jsem si, že někde musím napsat svůj zážitek z tohoto masážního salonu a teď koukám, že píšete, že je to vhodné jen pro sportovce tak to nevím, co jsem tam dnes dělala já. Jsem žena a nesportovec (max. chodím pěšky do práce) a musím říct, že jsem si to užila. Dostali jsme s manželem dárk.poukaz, každý jednu thajskou masáž. Nikdy jsem na ničem podobném nebyla a netušila, co mám čekat. Viděla jsem jen video z internetu, kde paní klidně ležela, takže jsem se snažila o totéž, i když jsem zprvu byla docela vyděšená ale to jsem prostě já. Nicméně prostředí je úžasné, voňavé a naprosto profesionální (vše jednorázové - obuv, oděv, ručník - je zde k dispozici sprcha), Jen mi bylo trochu líto, že se s paní terapeutkou (thajkou) nemůžu bavit, protože česky neumí. Jsem od přírody docela komunikativní a paní mi byla velmi sympatická Paní uměla několik základních "povelů" jako že si mám lehnout na záda apod. a také něco anglicky. Ale byla nesmírně milá a příjemná, takže jsem se spokojila s tím, že jsem jí naznačovala pomocí zvuků. Myslím, že není čeho se bát. Na recepci je česky mluvící paní, které vysvětlíte svůj zdravotní stav (případné zdr. zvláštnosti) a ona to terapeutce přetlumočí a když je vám něco nepříjemné, dáte to najevo. Možná u mužů mají pocit, že mohou více přitlačit... nevím Paní se mě při masáži stále ptala, zda jsem v pořádku Takže pokud na to máte peníze, tak bych do toho určitě šla. Po masáži jsem byla mírně paf, protože toto jsem opravdu nečekala, ale také velmi uvolněná nevím, zda budu mít peníze abych šla znovu, ale určitě to stojí za to a pro úplnost, byla jsem v Brně a na 60 min. kasické thajské masáži.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené