méně než
10 příspěvků

Ahoj,jsem měsíc po augmentaci,275ml pod sval,do teď v pohodě,ale před pár dny jsem si všimla,že mi pravý impl. klesl,levý je stále stejný.Rozdíl je už o cm a přijde mi,že stále pravý klesá a snad se mi zdá že levý leze nahoru.Na to levé jsem si nalepila náplast pevně zvrchu-nemám stahovací pás.Vypadá to čím dál hůř,přítel to vidí také a je to i jako kdyby byl mezi nimi rozdíl jednoho čísla ve velikosti-díky tomu posunu.Co s tím?Čekat?Kontrolu mám až za 2 týdny...Foto v galerce ale nafoceno,že to vypadá ve skutečnosti malinko hůř-podle mě i přítele.

méně než
10 příspěvků

Již včera jsem to sem psala,ale jelikož byl nadpis bez háčků a čárek,tak to celé smazali,tak to píši znovu...

arrow
profile_image
Fally
od 29. 7. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

ahoj, lékaři vždy tvrdí, že prsa pracují a je třeba asi tři měsíce počkat, než se tvar ustálí. Pokud se ti to nestalo nějakým úrazem, věřila bych, že je to v normě a počkala na kontrolu u lékaře, stejně by s tím teď nic neudělal. Spoustě holek se ale poprsí různě hýbalo i několik měsíců po operaci.

Ahojky, tys neměla po operaci stahovací pás? A nosíš 24hod.pooperační podprsenku?

arrow
profile_image
Ondiška
od 2. 3. 2017
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na sandra1111: jak dlouho jste děvčata nosila stahovací punčochy + pás? Já např. punčochy asi 10 dní a pás na prsa jsem žádný nedostala ( 315 ml pod sval, otoky stále stejné po 14 dnech, ale už se cítím dobře , téměř bez bolesti, jen spaní není ještě příliš kvalitní )

arrow
profile_image
Ondiška
od 2. 3. 2017
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Brazilka: brazilko, asi bych rychle kontaktovala operatéra, je lepší, když to uvidí. Máš i bolesti? Pošli operatérovi např. fotku , kdyby neměl termín volný.....je patrné, že jedno prso je hodně nateklé.....

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Ondiška: Pás na prsa nedávají všichni doktoři a u všech případů. Punčochy jsem měla jen do rána po operaci, je to prevence proti trombóze, ale když se začneš hýbat, nejsou potřeba. Nemáš nějakou trombofilní mutaci nebo něco podobného?

Pro Ondiška: já měla punčochy jen 3dny, jen po dobu,když jsem ležela, pás celý měsíc a pooperační podprsenku mám nosit vkuse 2měsíce :-(

Pro Brazilka: máš SZ

méně než
10 příspěvků

Pás jsem nedostala,stahovaci podprsenku nosím neustále a poctivě.Co se boleti týká,tak levá je v pořádku,spíš cítím pravou stranu dole,chvílema jako kdyby chtěl implantát vyjet ven spodem.Předevčírem jsem vzala lékařskou lepící pásku a "podlepila " to,je to stažené přesně tak jak by to mělo držet samo-trochu se to přizvedlo 😁,ale co je hlavní,že to je bez bolesti,nebo spíš bez toho tlačení a pálení s pocitem,že se tlačí vem.Když to na chvili odlepím-sprcha-,tak to hned zas cítím.Nevím,jestli dělám dobře.Nemohli třeba prasknout ty vnitřní stehy?

Na nic nečekej a zítra zavolej k doktorovi...my Ti tady těžko poradíme jako on.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Brazilka: ahoj, nevím jestli obnovím starší diskuzi, ale zkusím to😊
Brazilko, jak to nakonec s klesáním/neklesáním dopadlo?
Já jsem po modelaci s augmentací už dva měsíce.. před měsícem se mi pravé prso začalo kulatit a lehce kleslo..levé jako by vůbec nepracovalo..je pořád stejné, není tak výrazně vytvarované, je placaté a roztáhnuté víc do šířky hrudníku, kdežto to pravé je krásně kulaté, vypouklé.. dle doktora je podle fotek vše ok, jen musím být trpělivá..ale vážně měsíc se s prsem nic neděje, tak přestávám věřit, že se najednou uráčí a klesne 🤷

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené