Ahoj holky, nevím už, kam se obrátit, moje gynekoložka mi nebere telefon...
Jde o to, že mi ''na slepo'' předepsala vag. tablety Klion D-100, neví totiž, jestli mám kvasinkovou infekci nebo něco jiného...(na kvasinky trpívám, ale tohle byl jiný výtok, bílý, hustý, trochu vodnatější, a svědění do toho) No a už třetí noc po zavedení jsem měla mírné pálení a svědění, to ale bylo v pohodě, ráno jsem měla hrozné svědění, otřes, musela jsem se vždy jít opláchnout, na WC, a ještě půl hodiny čekat, než to hrozné svědění přejde...V příbalovém letáku píšou, že mezi málo časté nežádoucí účinky patří i svědění, píšou, že pokud se nějaký z účinků vyskytne v závažné míře, mám to sdělit lékaři. Tomu se ale nemohu dovolat, teď bude víkend, takže musím počkat...Nevím, jestli je to závažná míra, ale určitě to normální není, máte s tím někdo zkušenosti?
Nevím, jestli mám tablety zavádět..To svědění po ráno je vážně hrozné...
Děkuji moc za jakoukoliv radu....

Ahoj, já jsem měla úplně stejný problém jako ty, večer jsem si zavedla tabletu a ráno jsem myslela, že vyskocim z kůže, jak to svedelo. Hned jsem tenkrát letěla k doktorce, ona mi řekla, že je to normální, že se to tam prostě dezinfikuje, ale nenechala jsem se odbýt, tak mi doporučila ať si v lékárně koupím Canesten 6 gyn, ten jsem si 6 dní zavadela a bylo to lepší, než ten prokletý Klion :-) nebo ještě zkus globule Globulus *** natrio tetraborico, prodávají se normálně v lékárně :-)

Nevím proč tam jsou ty hvězdičky, má tam byt latinské slovo c u m

Jeežiš, jak jsem ráda, že se někdo ozval :-) globulky doma mám, cca před půl rokem jsem je měla na dezinfekci, mám jich ještě 5. Mně Dr. doporučila si po dobrání Klionu zavádět ještě na doplnění Laktobacilu GynOcaps. Takže to si pak dám. Ale jak se mi ulevilo že s tím svěděním po Klionu má ještě někdo zkušenosti... Je vlastně i trochu logické, že pokud se místo desinfikuje, může pálit a teda asi i svědit. Dr. v pondělí teda zavolám,zatím to zkusím přes ten víkend s Klionem vydržet. Přes den opravdu problémy nemám no. Ty jsi ho brala jak dlouho než si šla k doktorce a změnila ho? A kdyby teda bylo na ní tak ti ho nemění teda asi že, když říkala, že je to normální? Nikdy jsem to po žádných vag. tabletach právě neměla.. Jen ze začátku mírné pálení, ale tady to ranní otřesné svědění fakt ne. Snad mi to nic neudělá mno..

Reaguji na AquaMarinna:
No já zavedla večer první tabletu a ráno jsem to nemohla vydržet, musela jsem si dokonce udělat výplach Rosalginem a pak jsem teprve mohla jít k doktorce, opravdu hodně mě to svědělo. Takže jsem si dala jen tu jednu tabletu. Asi to pálení a svědění k tomu patří, ale u mě to bylo v takové míře, že jsem nemohla ani normálně jít, aniž bych se nemusela drbat.

Aaaaha... Mno já tam zavolám v to pondělí a uvidím. Ale díky, uklidnila jsi mě :-)

Tak, jenom semka chci napsat, už mám 6ou tabletku, a od čtvrté je všechno v pohodě nic nesvědí, nepálí...Takže je to asi v pořádku, Snad to pomůže dalším holkám, co budou mít s Klionem problémy

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené