arrow
profile_image
Nickyx
od 26. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, chtěla jsem se zeptat jestli máte zkušenosti s touhle knihou, narazila jsem na ni na internetu a v knihkupectví si ji prohlédla, vypadá to dobře, jen nevím, jestli je dobře být celé dopoledne jen o ovoci?Četla jsem na internetu diskuzi na tuhle knihu a moc se v tom tedá nevyznám, někdo tvrdí že je to špatně někdo zase když mu to vyhovuje tak proč ne..ptala sem se mamky a ta říkala že to není dobře být jen o ovoci, že to chce pořádnou snídani..tady na omlázku jsem četla že díky tomu někdo zhubl 12 kilo za půl roku což by se mi dost zamlouvalo, ikdyž teda rozhodně mín jak 12, to už by bylo moc.Navíc je to prý bez jojo efektu.Díky

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

určitě není správné žít jen na ovoci... člověk potřebuje k životu i spoustu jiného, co v ovoci nenajdeš... a navíc, pokud tímto způsobem třeba 10 kg zhubneš, čemuž věřím, stejně jednou najedeš zpátky na normální stravu-a věř mi, že pak 15 nabereš... Je to jednoznačně blbost a další kohosi výmysl na zhubnutí. jestli chceš zhubnout, jez pravidelně menší porce a hýbej se.

Reaguji na Nickyx:
Knížku mám doma už 15 let.
Vychází z toho, že tělo prochází celé dopoledne očistnou fází a proto ho nelze zatěžovat.
Celkem často se k ní vracím a jezení ovoce před polednem mi velmi vyhovuje.
https://www.omlazeni.cz/hubnuti-pomoci-knihy-38-618 1-0.html

arrow
profile_image
Nickyx
od 26. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji True: Celkem často se k ní vracím a jezení ovoce před polednem mi velmi vyhovuje.

a kolik jsi zhubla a za jak dlouho?udržela sis váhu?mě by to ovoce totiž taky nedělal problém. Nesnídala a nesvačila jsem tak to chci napravit, nejsem zvyklá na velké snídaně, ovoce postačí, lepší než nic jako do ted.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené