arrow
profile_image
Sysi
od 13. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Nedávno se mi do rukou dostala kniha Jak sbalit ženu od Tomáše Baránka. Návod na sbalení ženy mě rozhodně překvapil. Cílem balících technik je ženu znejistit a pokud možno přimět k tomu, aby se po rande ozvala sama a to nejlépe do 48 hodin. Pokud to neudělá, údajně nemá zájem. Ženám se obecně v knihách i časopisech říká, že se má první ozvat muž. A to do 36 hodin. Jinak nemá zájem. Když tyto rady porovnám, vychází mě jediné.... Trošku mě také děsí, že je třeba českým mužům v několika kapitolách radit, aby se před schůzkou osprchovali, odložili ledvinky a ponožky do sandálů. Zajímalo by mě, jestli jste některá tento bestseller četla a co na něj říkáte. Fungovali by na Vás uvedené fígle a balící techniky?

arrow
profile_image
Sysi
od 13. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji mroskvicka: Nebo si fakt myslíš že to nějaký chlap bude tak žrát a řídit se tím?

To si právě nejsem moc jistá a proto se ptám na názor ostatních. Četla jsi tu knížku? Je to už 2. vydání a pan Baránek velice úspěšně pořádá kurzy o těchto technikách.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Četla a zpracování mi přišlo značně amatérské - v elektronickém vydání byly gramatické chyby. Nicméně některé kapitoly mě velmi pobavily, jiné pobouřily a řekla bych,že normální chlap si něco takového nikdy nepřečte.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Sysi: pořádá kurzy o těchto technikách

Btw chtěla bych vědět, jaký typ chlapa se na takový kurz vůbec přihlásí ?

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na mroskvicka: No na druhou stranu,když vidím některé exempláře, kteří si ty ponožky do sandálů dají tak ztrácím všechny iluze. Některé kapitoly mě teda moc nepobavily . Přítel si knížku "prolistoval" a smazal s tím,že je to kravina.

arrow
profile_image
Sysi
od 13. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Jannnie: Některé kapitoly mě teda moc nepobavily

Taky jsem kolikrát přemýšlela, jsetli se mám smát nebo brečet.

Cituji Jannnie: No na druhou stranu,když vidím některé exempláře, kteří si ty ponožky do sandálů dají tak ztrácím všechny iluze

Přesně tak. Zrovna u těchto kapitol si říkám, že by měly být součástí učebnic pro základní školy.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na mroskvicka: To mě taky ne, nicméně stále takoví existují a je jich bohužel mezi námi stále dost....pevně doufám,že příští generace již ponožky v sandálech znát nebudou

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Sysi: Přesně tak. Zrovna u těchto kapitol si říkám, že by měly být součástí učebnic pro základní školy

V rámci nějaké občanské výchovy speciálně pro kluky

Cituji Sysi: do 48 hodin.

Cituji Sysi: A to do 36 hodin.

Opravdu někdo takovým hloupostem věří?
Kdyby se lidé řídili více vlastními pocity a mozkem a méně podle jakýchsi příruček, bylo by na světě mnohem více spokojených párů.

arrow
profile_image
burda
od 19. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

To já jsem zjistila, že jedna skupina kluků (ve městě kde žiju) ve věku řekněme od 18 - 23 let tuto knihu četli a jejími zásady se dokonce řídí a prý to na holky fungujeMyslím ale, že starší muži řekněme 25let a výš, tuto knihu nečetli a ani se k tomu nechystají. Já osobně jsem knihu nečetla, ale veřím že na ženy obecně funguje když je muž zdrženlivější

Kdyby se obě strany řídili podle tech rad, tak nikdy žádný pár nevznikne
Nicméně mě kdyby se chlap snažil znejistit, tak bych se mu pak už neozvala, ani do 48 hodin. A co to vůbec znamená? Že na prvním rande bude předstírat, že nemá zájem, já z toho budu zoufalá a budu mu volat? Kdyby dělal, že zájem nemá, nechám ho. Naopak, sama od sebe ozvu jen když mám pocit, že mě hned nepošle do háje.

arrow
profile_image
Sysi
od 13. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji elissa: Že na prvním rande bude předstírat, že nemá zájem, já z toho budu zoufalá a budu mu volat?

Pochopila jsi to dobře.
Nebo ti při prvotním oslovení řekne, že máš dobrý svetr, že to říkal už i kamarádce, která má stejný. A prý byl i levný. Ženu prý toto znejistí a rozhodí A tím má muž její pozornost. No nevím. Pokud by mě muž při prvním oslovení nebo schůzce kritizoval nebo nějak nepříjemně rozhodil tak je to určitě i setkání poslední.

Cituji Sysi: Ženu prý toto znejistí a rozhodí

To ukazuje, spíše než na zkušeného baliče a svůdce, na zakomplexovaného i.diota.Normální člověk snad nemá potřebu toho druhého jakkoliv znejistit, ne?Naopak si myslím, že cílem by mělo být, aby se s ním dotyčná dívka/žena cítila příjemně.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Sysi: Hlavně normální chlap ženské nebude chválit svetr nebo cokoli z její garderoby, většinou to berou vcelku zda se jim ta holka tak jak je líbí nebo ne,ale nevšímají si detailů, od toho jsme tady my ženské,že.

No já knihu nečetla, takže můj komentář bude asi trošku vedle, ale obecně si myslím, že muži, kteří píší takové knihy je píší především pro muže, kteří chtějí ženy jen do postele. Tj. i ty kurzy pro muže když jsem to viděla v Show Jana Krause nebo jsem poslouchala i osobně jednoho, který takto radil, tak jsem se nestačila divit, co je to za id...a. Za mě má ženu balit chlap a uhánět jí a né že dneska budou ženy dělat všechno ještě lítat za chlapem. To by se jim líbilo, že nemusí dělat už vůbec nic..

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené