Ahoj,

tak co čtete nejraději? Jaké knihy? O čem? Od koho?

Já čtu strašně ráda knihy od Robina Cooka, Joy Fieldingové a Patricie Cornwellové. Zná je někdo? Čte to taky někdo? A co Vaše oblíbená kniha z dětství?? Já měla strašně ráda knihu Lovci mamutů a jako časopis u mě vedl čtyřlístek

Já miluju Roberta Fulghuma. Relax, žádné násilí, legrace....A jako dítě jsem milovala (a mám ráda dodnes) Macha a Šebestovou, mám tu knížku už úplně narozpadnutí, stále dokola jsem jí četla, nebo alespoň prohlížela

JaninkaSvabinka
Já si ještě vzpomínám na Honzíkovu cestu a Neználka první díl, modrá kniha od Nikolaje Nosova

Tak já ráda čtu Stephena Kinga - Prokletí Salemu jsem vzala snad jedním dechem, a jako oddychovku sem tam Jacie Collinsovou. Z českých autorů si většinou nenechám ujít Michala Wievegha (manžel mě zásobuje ) Bohužel už není tolik času.
Jako dítě jsem milovala Honzíkovu cestu a Medvídka PÚ

arrow
profile_image
Selene
od 25. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Musím se přiznat, že čtu velmi málo, většinou při cestování. Mám takový rituál kupovat si knížky na letišti. Na žánry ani spisovatele moc nehledím, spíš mě musí knížka zaujmout.
Posledně to třeba byl Valerio Massimo Manfredi - Empire of Dragons (uchvacující historický román). Sahám ale třeba i po sci-fi (Alastair Reynolds, Michael Crichton...) nebo fantasy (David & Leigh Eddings). Je to fakt různé. Moc ráda bych četla více.

Ještě jsem chtěla doplnit, že na základce jsem byla čtecí maniak a přečetla jsem, co se dalo, včetně příbalových informací v lécích a popisků šamponů . Na střední už méně, na vysoké jsem četla skripta a teď v práci už fakt jenom při tom cestování. Asi budu muset cestovat častěji

arrow
profile_image
radana
od 14. 9. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

69

Já teda jsem vášnivá čtenářka,miluju knihy už od malička. přečetla jsem všechny pohádky české pohádky několikrát, spoustu dětských knih,názvy si nepamatuju, ráda jsem měla i cestopisy a podobně. teď miluju detektivky,horory, i klasické bestsellery no spousta toho je a číst můžu pořád. a mám ráda i ženské časopisy.ale číst prostě musím, stejně jako držet dietu,viď Kamčí?

arrow
profile_image
Ninda
od 11. 1. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já mám ráda literaturu současných autorů, ať už českých, nebo zahraničních. Asi je to způsobeno tím, že nesnáším staré věci, já totiž miluju vůni novoty a po nových knížkách bych se mohla ufetovat!!!!Konkrétně mě poslední dobou uchvátil Pulo Coelho,pak mám ráda české autorky - Moniku Zkustovou, Kláru Janečkovou. O Vánocích si chci přečíst ty Laskavé bohyně, je to pěkná bichle, ale těším se na ní.

radana
Jistě, diety a knihy to je naše

Joo tak já jsem četla hodně odmalinka, byla jsem jak maniak, fakt... z knihovny jsem si tahala takové ty dívčí románky, vzala jsem si jich 10 a za tři dny jsem přišla pro další a za měsíc jsem neměl co číst knihovnici ze mě braly mrákoty ta už mi chystala knihy které povraceli lidi a které jsem nečetla

Historické a scifi nečtu, jedinou historickou knihu co jsem přečetla byla Čachtická paní a.. jo tak dvě, ještě drákulu od Brama Stokera.

Nečetla jste některá od Evy Longorie Připalený toast? Nebo nečtete některá ty šílenosti Terryho Pratcheta? Nevím zda mám do toho investovat nebo ne a do knihovny se mi kvůli tomu nechce a stejně už nemám průkazku... propadlá asi 5 let

arrow
profile_image
radana
od 14. 9. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

69

taky jsem milovala ty brožované tzv. Stopy hrůzy. v tom jsem se vyžívala na střední škole jako divá.to jsem byla schopná přelouskat 3 za den. Jinak jako dítě jsem milovala Staré řecké báje a pověsti, Malého Bobeše a podobný. Jinak mě nikdy nenadchly válečné knihy, to ne, nemám ráda ani z dostihového prostředí. Jeden čas jsem taky hltala Cooka a jeho knihy z lék. prostředí,ale po pár knihách jsem zjistila že je to na jedno brdo. jen se vyměnily jména lidí. Taky zbožňuju Agathu Christie. Bohužel můj syn zřejmě bude po tatínkovi, protože ten sice je vysokoškolák,ale nikdy nepřečetl ani jednu knihu, maximálně povinnou četbu a to ještě bídně. a kluk na to taky nebude. líbí se mu když mu čtu,to jo, ale aby sám vyhledával knihu,to ne.

radana
Hm tak to nevím já mám doma od Cooka snad všechno co vyšlo ale že by to bylo na jedno brdo to se mi nezdá. Zase já třeba takové ty agaty christie a herculy poiroty nemusím já.
JJjj stopy hrůzy máme doma taky - přečteno a ještě jsem stihla přečíst - mamka měla zásobu - detektivky české, ale z totáče. VB a vražda v parku, antuka má barvu krve a podobné. Prostě československé kriminálky.

já mám nejraději encyklopedie, (poloodborné) časopisy, deníky a prostě vše kde se něco zajímavého dozvím. Teď sháním knihu: člověk je živočich sexuální od MUDr. Uzla (nevím kde koupit? A taky Víra, sex a politika.

jajaja
Joo tak to budeš znář časopis 21. století... dost dobrej

kamculenka
jo znám, většinou si ho kupuju jen na dovolenou nebo když někam jedu (je tam dost zajímavých info, ale myslím, že tak polovina jsou kachny a nebo neověřené věci, nezdá se ti?...Je tam spoustu zpráv o něčem o čem se jinde vůbec nemluví-jako ve zprávách či jinde, když jde o důležité věci, jako léky a tak).

jajaja
Já myslím že ne 21. století si za svými informacemi stojí, tchýně má předplatné, takže si ho dycinky vypůjčím.. ono zase kdyby měli ve zprácách mluvit jen o tom ,tak v nich nic jiného není

Čtu dost a to hlavně o Islámu a skutečné příběhy musimek či žen,které se za muslima provdaly. Např. Fatwa,Bez dcerky neodejdu, Zemřeš ukamenováním atd. Mám asi 50 knih s touto tématikou.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené