arrow
profile_image
wikča
od 10. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Naše kočka už 14 dní nechce chodit po schodech. Je pořád vylezená ve druhém patře a pokud ji nesnesete, tak třeba dva dny nežere. Když ji chytneme nad schodama, že ji sneseme tak škrábe, jako by se bála, dokonce si hlavu schová pod ruku, aby to schodiště neviděla. Když k ní jdu a volám na ni tak couvá od schodů. Od mala se schodů jako by bojí ale že po 3 letech takový blok. Stalo se Vám to taky? Když už ji sneseme, tak vydrží půl dne dole a pak zase uteče nahoru. Poradíte někdo? Teď jsme ji rok neočkovali, je možné že je nějak nemocná? Jinak normálně žere, lítá vše je ok.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

asi z nich spadla nebo má s nimi špatný zážitek to je běžné mám doma psi a ten chodil nahoru i dolu úplně bez problémů když jsem ji jednou uslyšela jak padá ze schodů od té doby už neslezla jen vylezla nahoru a když chce dolů tak prostě sedí tak dlouho dokud ji nesnesu.Jednoznačně se ji líbí v druhém patře více než dole ale bojí se sejít.Myslím si ,že v tom nic jiného není.

arrow
profile_image
Riviera
od 15. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Nic jí není neboj, asi opravdu nějáký špatný zážitek.Mám mainskou mývalí kočku ( 6let) a nikdy po schodech nechodil, už od koťátka, a hysterčí úplně stejně, jak ta tvoje , když jej nesu dolů.Můj kocour teda nevyleze ani nahoru..naštěstí teď bydlíme v přízemním domečku, tak je klid.Zajímalo by mě ale, jestli to jde nějak naučit, když tak dej vědět...u koček je to hodně zvláštní že nechtějí chodit po schodech...

arrow
profile_image
zdena73
od 13. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Pravděpodobně spadla, u nás to bylo to samé se psem. Bohužel do dnes na schody nejde v baráku ale venku běhá po schodech.

arrow
profile_image
denisatenisák
od 30. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tak , když vyloučíme housera a všechny jiné možná zdravotní komplikace, není možné, že jí dole vyděsil nějaký zvuk, upadnutá pánev nebo vrtání.....?
Pokud předtím chodila musel nastat nějaký zlom. Co máte na schodech za povrch ?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené