arrow
Neprodává v Bazaru

Jo a ještě k těm sítím - perfektní sítě pro kočky do oken dělá firma K9 (mají webovky). Od objednání to přijedou do 14 dnů namontovat. Můj Olouš po tom šplhá jak šílenej, takže i sportuje Mám ji cca měsíc a ten pán říkal, že se časem trochu vyvěsí a že kočky milují v tom pak ležet. Má životnost 15 let!

arrow
profile_image
Chudobka
od 6. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

claryka
Ahoj, jsem hrozně ráda, že to s tvým kočičákem takhle dopadlo. Celou dobu jsem to tu sledovala, držela ti palečky a bylo mi z toho ouzko! Tak teď už to bude jen lepší a lepší a to mě moc těší!

arrow
profile_image
Miinka
od 9. 3. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

claryka

Prosím tě, změňte veterináře, tenhle postup se mi nezdá úplně ok. My chodíme do OK-VET (Praha 6 u Kostela sv.Martina), veterináře si nemůžu vynachválit, je to specialista na kočky a není drahý.
A určitě doporučuju sítě do oken (já je vyrobila sama a to jsem levá jak šavle)

arrow
profile_image
claryka
od 19. 3. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Lenislava
koukám sis zažila taky šílenosti co?to je hrůza vážně toto, my už okna raději neotvíráme a přemýšlím jaké sítě pořídím..Jsem moc ráda, že se dal ten Tvůj kočičánek do kupy, to je strašné utrpení.Nejhorší je, když člověk neví jak má pomoct, protože jden vet říka to a druhý zase něco jiného...
Chudobka
děkuju za podporu a že na kočičáčka někdo myslel, to je příjemný pocit toto no nebylo to snadné, ale měli sme strach, protože on od toho pádu nebyl kakat ani jednou a tady Ti první doktoři nás strašili, že se může otrávit, že je potřeba dělat klystýr a ručně tu moč dostávat ven.a to každý den, takže 300,- za den to je šílené, víš, kdybych věděla, že to pomůže proč ne, ale to je zbytečné a tak sme zajeli k tomu druhému sice pár kiláků dál, ale vyplatilo se, on si ho prohlédl, říkal, že mačkat moč je fakt zbytečené, když sám čůrá do plínky.a že kakání se dostaví.no a dneska už byl venku první bobekdal mu iněkci k míše a platili sme tam jen 130,- a to i se sprejem na ušní svrab.takže představa, že bych měla každý den jezdit k vetovi a dávat tam 300,- za něco co mu vůůůbec nepomůže je fakt hrozná.

Máme dvě kočičky a na oknech sítě. Když otevřu okno kde není síť, ten pokoj zavřu a zamknu... pro jistotu. Z našich koček jsem měla úraz jen já.. Moje pětikilová kočička potřebovala seskočit ze skříne ( tak 2,20 m vysoko )... Přímo se zřejmě bála, tak to vzala přes moji hlavu..! Ja ničeho netuše zastavím u skříně, kočka mi skočí na hlavu, neudrží se, padá mi přes obličej, snaží se zadržet drápkama, roztrhne mi obočí, strhne brýle, lehce jestě škrábne nahý dekolt a dopadne zcela ve zdraví... Já v šoku jen křikla "panebože!" Pak jsem pár dnů nemohla dobře hýbat krční páteří. Ale stejně je to můj miláček!

arrow
profile_image
Pet51
od 20. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Sítě, sítě, sítě !! Mnohem levnější, než léčit polámané kočky, nepočítaje jejich i naše utrpení. Mám zasíťovaný balkón za 10tis. Kč od K9. Může to vypadat, jako hodně peněz, ale operace zlomeniny může stát i násobek této části a jistota úspěchu není. Teď mohou kočky po balkóně v létě běhat i když nejsem doma, já můžu mít celou noc a celoročně otevřené okno. Měla jsem zasíťováno i v bytě - svépomocí králičím pletivem a i tam se mohly kočky aspoň vyhřívat na sluníčku a koukat z okna.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené