Ahoj, zajímalo by mě, zda jste někdy zkoušely dávat kokosový olej pesanům, popř. co si o tom myslíte?
Pes mi přestal žrát suché granule, tak jsme dnes vymysleli alternativu - granule jsme namočili, zamíchala jsem mu tam kokosový olej (množství jen na špicce lžičky) a trochu másla.
Co myslíte, můžu to takhle dávat pravidelně, aniž by nás potkaly zdravotní problémy? Vím, že na lidi má kokosák blahodárné účinky, ale nevím, jak u pejsků

Děkuji

raději bych mu začala kupovat jiné granule než experimentovat s olejem to už vám nežere žádné suché granule, nebo jen ty, co má doma?

Reaguji na Marrianne:
Teď jsme mu koupili nové granule, nejprve 3 kg pytel, to krásně snědl, ale jak už to má déle jak několik dní, tak to samotné nechce. A to jsme koupili 12 kg

arrow
profile_image
CarolS
od 4. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Zkus ty granule smíchat spíš s konzervou...než do toho cpát máslo a oleje.

arrow
profile_image
Lafelay
od 22. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Aby neměl pesan průjem

arrow
profile_image
biimba
od 8. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Dáváme kokosový olej každý večer 1 lžička na 60kg živé váhy Bere to hlavně kvůli pleti, měl problémy se stafylokokem od té doby v pohodě. Vůbec mu to neubližuje, veterinář nám to taky schválil s tím, že oleje jsou vhodné a kokosový je super.
My dáváme do granulí trochu na kostičky nakrájeného salámu jak ho hledá, tak sní i granule.

arrow
profile_image
VerSip
od 9. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Na kokosový olej se vyprdni, když už, tak mu radši kupte lososový, ten je pro psy rozhodně lepší seženete normálně ve zverimexu nebo u veta, dá se objednat i na netu, psům moc chutná a můj labrador má po něm mnohem lepší srst.

např.: http://vitaminy-pro-psy.heureka.cz/brit-care-salmo n-oil-1l/

Cituji CarolS: konzervou

To bych velmi ráda, ale kvalitní konzerva stojí kolem 50 Kč, což si jako student dovolit nemůžu, aby měl denně konzervu. Myslela jsem, že když koupím kvalitní granule, tak že mu to bude chutnat, ale bohužel to není "vynikajícně ochucený" Pedigree.

Cituji biimba: Vůbec mu to neubližuje, veterinář nám to taky schválil s tím, že oleje jsou vhodné a kokosový je super.

Jojo, zrovna tento týden se chystáme na veterinu, tak se ještě optám.

Cituji VerSip: Na kokosový olej se vyprdni, když už, tak mu radši kupte lososový, ten je pro psy rozhodně lepší seženete normálně ve zverimexu nebo u veta, dá se objednat i na netu, psům moc chutná a můj labrador má po něm mnohem lepší srst.

Díky, o lososovém jsem také uvažovala, ale mají ho právě ve složení ty granule, tak nevím, aby nebyl přelososovaný

arrow
Neprodává v Bazaru

98

Cituji jennynka001: kvalitní konzerva stojí kolem 50 Kč

Pokud krmíš kvalitními granulemi, můžeš koupit nějakou levnou, kde živin moc není. Jen tím ty granule omatláš a třeba 400g konzerva Pedigree ti vystačí na dva, tři dny. Samotné je to svinstvo, ale jen tak na ochucení, proč ne.
Lososák je super věc, ale bacha, někteří psi jsou na něj vysazení. Můj pes se po něm může utlouct a fena se žrádlu ovoněnému lososákem vyhýbala jak čert kříži. Další dva psi v rodině to samé. Prvně vyzkoušej, než koupíš celé balení, není to úplně nejlevnější záležitost

Cituji Balthazarka: Lososák je super věc, ale bacha, někteří psi jsou na něj vysazení. Můj pes se po něm může utlouct a fena se žrádlu ovoněnému lososákem vyhýbala jak čert kříži. Další dva psi v rodině to samé. Prvně vyzkoušej, než koupíš celé balení, není to úplně nejlevnější záležitost

No našemu snad nevadí, máme právě dokonce granule "Salmon and Potato", tak právě nechci "přelososováno" jak jsem psala ale poptám se ještě na veterině, co budou říkat na ten kokosový, přece jen např. do BARFu se také přírodní oleje přidávají (možná časem přejdeme právě úplně na BARF, ale když máme teď ty granule, tak by to byla škoda peněz)...

arrow
profile_image
CarolS
od 4. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji jennynka001: To bych velmi ráda, ale kvalitní konzerva stojí kolem 50 Kč

Ale o to už nejde, nepotřebuješ mít všechno eňo-ňůňo, důležitý je kvalitní základ stravy - v tvém případě granulí a z té konzervy dávat jen trošku kvůli chuti. Přesně jak píše Balthazarka.

arrow
profile_image
misa_sisa
od 25. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

také matláme granule konzervou a nestěžujou si.
Jinak olej psům jel i pupalkový a je výborný na kůži a srst. Ale naši psi jsou možná divný, ti se mohli utlouct i po imunoglukanu, dětském syrupu na imunitu, který brali kvůli srsti

arrow
profile_image
VerSip
od 9. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Můžu se ještě zeptat jen tak orientačně- nekrmíš náhodou granulema Brit Care Salmon and potato?

Reaguji na VerSip: to
Ano, krmím.

Tak uvidím, co mi řekne vet a pak bych asi dávala konzervičky

arrow
profile_image
VerSip
od 9. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na jennynka001: Já mám obecně Brit Care strašně ráda a jsem s ním moc spokojená, právě až na tuhle řadu. Jak jsem psala výš, tak mám labradorku a je to chodící popelnice, opravdu by byla schopná sníst naprosto cokoliv, ale tyhle granule jí vůbec nejely. Přišly mi tvrdé, přesušené, voněly tak nějak dost podivně a celkově se prostě vůbec neosvědčily.. To jen tak pro zajímavost, kupovala jsem je právě kvůli obsahu lososa, ale byly to rozhodně nejhorší granule, co jsem kdy měla.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené