arrow
profile_image
Amélie2
od 13. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky, již delší dobu přemýšlím, kolik investovat do nákupu své první žehličky a svého prvního (pokud nepočítám laciný nekvalitní dárek od babičky) fénu na vlasy. Ale bohužel - rodinné výdaje jdou na dvě děti, nájem, oblečení, spoření . . . zná asi každý. Takže vzhledem k tomu, že jsem na mateřské, a příjmy jsou spíše průměrné (jen na vysvětlenou: s manželem jsme oba středoškoláci a rodiče nás finančně nikdy nepodporovali), tak stále přemýšlím, kolik do toho investovat. Nejvíce se mi zamlouvají produkty Bio ionic - jak žehlička tak fén. Peníze mám ušetřené, ale teď ta otázka, zda je investovat zrovna do dvou produktů, které mají přeci jen omezenou dobu použitelnosti a časem se stejně opotřebují a budou potřeba nahradit nečím jiným . . . řešíte taky podobné dilema?

Vezmi zlatou střední cestu, žehličky za 4stovky jsou šmejdy, extra předražený není třeba... nějaký Remington se dají sehnat kolem 800 Kč a jsou kvalitní.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

VIP

Tak určitě bych koupila něco přes net, kde je to možné sehnat levněji. V kameném krámě bych to jen okoukla
Dobrý fény i žehličky dělají remington, braun, rowenta...

Remington.Do tisícovky máš super žehličku,já už jí mám,no,tak 3,4 roky a nedám na ní dopustit

arrow
profile_image
Šmudlinka
od 18. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Žehlička od Bioionic je výborná, lepší jsem nikdy neměla, žehlím každý den a vlásky v poho. Na fén zatím šetřím ...

Já mám klasiku českou značku Eta - typ Dynamic, z elektra : má keramické destičky, regulátor teploty, ten káblík na konci je otáčecí, což je super, ptz si nevykroutím ruku, někdy ji používám i jako kulmu na volné vlny. Kupovaná cca před 4 měsíci cena kolem 700,- a je super.
Remingtonku jsem párkrát zkoušela a je pravda, že narovná rychleji (taky záleží na nastavení teploty - já mám jemné vlasy a úplně mi stačí, když si dám 140°C) .. ale zase jsem měla pocit, že se mi vlasy jakoby rychle pálily a tím víc trpěly .. tak nevím no, ale rozhodně si pořiď s regulátorem teploty.

arrow
profile_image
Luciel86
od 21. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji tyweee: Tak určitě bych koupila něco přes net, kde je to možné sehnat levněji.

No jasně. Já mám takhle koupenou v aukci profi žehličku Efalock za 300,-. Má regulaci teploty, kvalitní povrch a je super.

arrow
profile_image
Kvetena
od 22. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Kdybych počítala peníze, tak si rozhodně nekoupím žehličku Bio Ionic. Určitě je velmi kvalitní, ale i žehličky kolem 1000, někdy i méně, jsou dobré. Myslím že za 800 koupíš žehličku velmi dobrou, s regulací teploty a keramickými destičkami.

arrow
profile_image
Martini
od 4. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

No já bych si taky nekoupila žehličku od Bio lonic. Budou fakt asi dost kvalitní, ale ty peníze Já osobně bych si koupila žehličku kolem 1000 - 1500kč přes internetový obchod. Doporučuji značku Remington - podle mě fakt hodně dobrá značka co se týče žehliček, sama mám od této značky žehličku a nemůžu si ji vynachválit. Nekupuj si úplně levný žehličky, protože ty dost ničí vlasy, kdežto ty dražší už mají lepší funkce - např. keramický povrch, už je i lepší povrch než keramický, ale teď si nevzpomenu na název, pak určitě taky ta iontová technologie je super, některý žehličky fungujou na bázi hydratace vlasů, což si myslím, že je taky dobrý, samozřejmě taky regulace teploty atd.
Žehlička má dost dlouhou dobu trvanlivosti, když s ní dobře zacházíš, tak fakt vydrží.
Co se týče fénu, tak si myslím v podstatě to samé, co o žehličce. Taky bych nekoupila nejlevnější fén, ale od Bio lonic taky ne. Určitě bych sháněla fén s iontovou technologií.

arrow
profile_image
Bubonika
od 3. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já mám žehličku Jaguar, je velmi dobrá, kupuju to přes net, mám i fén a pro manžela a děti strojek - chodí na 5 mm a vše je velmi kvalitní. Žehlička stála skoro dva tisíce a stálo to za to, před tím jsem měla cosi za pět stovek a po roce mě to opustilo, strojek na vlasy taktéž. Tenhle stál tři a půl tisíce a tuším že už 3 roky dělá službu nám i sousedům. Jak říkávala moje bábinka, nejsem tak bohatá, abych si kupovala levné věci. V téhle době to platí dvojnásob, protože valná většina věcí na krámě jsou jakési napodobeniny, co se tváří jako zboží.

arrow
profile_image
Kvetena
od 22. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji qida: ale nevím,jestli jsou ety dobré žehličky.

Myslím že jsou. Já měla od Ety jejich první typ s keramickýma destičkama, neměla sice regulátor teploty, ale byla dobrá, vydržela mi 3 roky, stála 400 Kč a vlastně funguje ještě dnes, ale vyměnila jsem ji za Remingtonku, chtěla jsem prostě něco lepšího. Nemám ale pocit, že bych viděla na vlasech nějaký zásadní rozdíl. Jen ta remington je dříve horká a můžu si regulovat teplotu.

arrow
profile_image
Šmudlinka
od 18. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já kupovala Bioionic, protože mám vlásky rovnané touto metodou a žehličku jsem si mohla vyzkoušet. Byla jsem nadšená a nekoukala na peníze, vzhledem k tomu, že samotné rovnání mě stálo 8.000,-

arrow
profile_image
keycenka
od 29. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Osobně mám žehličku objednanou přes kadeřnici, už je to pár let, ale patří k těm lepším žehličkám. A myslím, že zrovna u žehličky se vyplatí něco investovat, ta kvalitnější ti vlasy taky narovná, ale podle mě to vypadá uplně jinak.
Levnější žehličky bývají i hodně široké a to je špatně, mnohem lepší je co nejužší. Pak taky s dobrou tenkou žehličkou si můžeš vytvořit krásný vlny když máš takový ty zaoblený hrany
Takže za mě bych investovala do žehličky a spíše fén koupila třeba levnější

arrow
profile_image
annette
od 21. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj, osobně si myslím, že dávat 4 tis. za žehličku je docela pálka, navíc pokud už teď víš, že žehličku nebudeš používat každý den...Z vlastních zkušeností můžu doporučit žehličku remington sleek and curl http://www.pro-vlasy.cz/p/remington-s-1051-digital ni-zehlicka-sleek-curlfén, která nejen vlasy skvěle vyžehlí, ale můžeš je i natočit na hranách žehličky. Co se týče fénu, jsem velice spokojená s švýcarskou značkou Solis (prodává profimed cca za 2000Kč) nepřehřívá se, což se mi u levnějších fénu často stávalo. Samozřejmě na trh každý rok přicházejí novinky, které slibují tvým vlasům nemožné, ale veřím, že pokud si správně vybereš, vydrží ti spotřebiče i 10 let.

arrow
profile_image
Kvetena
od 22. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji keycenka: Takže za mě bych investovala do žehličky a spíše fén koupila třeba levnější

Já bych zase řekla, že je větší rozdíl ve fénech než v žehličkách.
Vlasy jsem si žehlila asi čtyřmi žehličkami (všechny měly keramický povrch) a rozdíl jsem neviděla. Žehlička, pokud má keramické plošky, tak prostě podle mě žehlí všecky skoro stejně, na nějakou hydrataci a já nevím co nevěřím. Takže si myslím, že dnes se dá i za 500 Kč koupit kvaliní nástroj!
Kdežto u fénu je důležitá jeho síla, doma máme dva, jeden je slaboučký a i když si s ním teda ty vlasy vyfénuju, tak jsou hrozné - rozlétané, neupravené, rozdvojené. Pak druhý silnější (paradoxně levnější eta) a s tím se fénuje jedna báseň. Takže si teď chci pořídit nějaký kvalitní fén, lepší než na naše stařičká, byť zatím vyhovující eta, protože tomu vystavuju vlasy časově déle než žehličce, vytváří mi tvar účesu a hladkost vlasů. A chci do něj investovat víc jak do žehličky.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené