arrow
profile_image
Labelka_
od 1. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky, zajímalo by mě kolik stojí ty drátky které se dávají na zadní stranu zubů? .. Po sundání fixů totiž nechci nosit ty sundavací rovnátka. Díky moc

arrow
profile_image
Tijana
od 28. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj, mne povedala moja zubarka, že by ma stali na horné a dolné zuby 60 000 Sk, co je cca. 2 000eur, zda sa mi to velmi vela.

arrow
profile_image
tazmnec
od 14. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Myslíš tento?

Fixní retainer
Je nezbytný pro udržení zubů ve vyrovnaném stavu a společně se snímacím retenčním rovnátkem zhotoven všem pacientům po léčbě fixními aparáty. Jedná se o velmi tenký drát vytvarovaný podle vnitřní plochy zubů a přilepený materiálem v barvě zubů. V ústech zůstává v nejlepším případě napořád, minimálně ale 8 let. Musí být zhotoven tak, aby umožňoval bezproblémovou ústní hygienu.
Doplatky za snímací aparáty a retainery jsou značně nižší a platí se při jejich předání. Některé zdravotní pojišťovny přispívají i na ortodontický materiál. Tato částka je u každé zdravotní pojišťovny jiná a velice často se mění. Je ve Vašem zájmu se na tuto skutečnost ve zdravotní pojišťovně informovat. Jedná se čistě o vztah pojištěnec-pojišťovna a ta by Vám také měla podat veškeré informace.

ahoj, já je mám už několik let. Nahoře i dole. Minulý týden jsem byla dolní spravovat, protože se mi už podruhé odlepil. Horní drží dobře. Nevím už kolik to stálo, ale když se mi poprvé odlepil ten spodní tak abych nemusela jet ke svému dr. 70km (dojíždím) zašla jsem si k nám ve městě. Kdybych ho neměla schovaný tak bych za něho zaplatila 250,- Tak jsem platila jenom 250 za lepení. U dr. co chodím pravidelně nic neplatím. A nasazovací aparátky taky nosím.

arrow
profile_image
Labelka_
od 1. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Díky holky .. .. Takže ty snímací rovnátka musim stejně nosit?! Chápu to dobře? .. Já myslela, že když se tam dá ten retainer, tak že bych je nemusela nosit ..

jj, musíš. Teda já určitě musím Mám fixní sundané tak tři roky a od té doby nasazuju a nasazuju :::

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené