Ahoj..nemá s ním někdo z vás zkušenost? Když jsem před 4 lety omdlela v autobuse a pak byla na vyšetření, tak mi nebylo nic zjištěno a doktor řekl, že je to nejspíš kolísavý krevní tlak..dál se nic neřešilo.. Od té doby mám občas - někdy 2x do měsíce, někdy měsíce nic - motání hlavy (trvá to cca 5.minut) a pocity na omdlení, poslední 4 dny každý den..tak mě zajímá, jestli to může být tím tlakem, co myslíte?

Může to být tlakem. Já bych zašla za doktorem znovu, aby tě poslal na nějaké vyšetření. Mě doktorka v 18ti poslala do nemocnice, kde mi dali na 24hod. tlakoměr. Výsledek byl, že mám prostě nízký tlak. Takže teď když mi je na omdlení, tak piju colu, kafe, pohyb... to je to co nejvíc pomáhá....

Já jsem právě za ty 4.roky oběhala spoustu doktorů, na vlastní žádost mi byla vyšetřena krev a byla mi zjištěná přechozená mononukleoza a doktor mi na to jen řekl, že mám být ráda, že mám protilátky..jinak bych měla být v pořádku..už si občas připadám jako simulant, protože jsem bývala dost unavená a teďka tohle..jen mě zajímalo, jaké jsou příznaky..většinou mi pomůže prospat se nebo kola, kafe..když to odezní, tak mám pocit jako při kocovině..tupá bolest hlavy..nevím, jestli je to taky tlakem..

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já ho mám taky. Většinou mám nízkej, ale někdy se naopak vyhoupne na 140/90. Prostě někdy je mi naomdlení, někdy mě olévá studený pot..Nevim jak to srovnat, v tomhle mi doktoři nikdy neporadili..

nepracuješ v místnosti s centrální klimatizací bez možnosti otevřít si okno? to pak člověka odpoledne bolí hlava a je mu celkově divně a cítí se unaveně...
můžeš takhle reagovat i na změnu tlaku venku. Je toho hodně. Když ti nic nezjistili, tak to je dobře

Leni86

Ne, okno si můžu otevřít, kdy potřebuju.. nejspíš to bude tím tlakem..zkusim si dojít na vyšetření..

sapca

Byla jsi na nějakém vyšetření? Potvrdil se ti kolísavý tlak a jsou na to léky?

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ne nebyla. A asi ki kdyby nějaké léky byly tak bych je asi stejně nechtěla brát. Ale od doby co neberu HA tak už mám spíš jenom nízkej, tak možná i ta měla na tlak vliv

Já jsem přestala brát HA před několika měsíci.. tak možná to s tím i trochu souvisí..

arrow
profile_image
Bonnie1
od 10. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

budgie
Mám to stejné co popisuješ. Já mám tlak vysoký a také jsem se s ním léčila. Poté co jsem vysadila HA tak mi začal právě také kolísat. Určitě zajdi k lékaři. S tlakem neradno si zahrávat.

Bonnie1

Dobře..ty na to bereš léky nebo jsi brala?

arrow
profile_image
Bonnie1
od 10. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

na vysoký krevní tlak jsem léky brala. Teď je mám vysazené a budu řešit s doktorem co dál, protože na kolísavý tlak se už evidentně nehodí.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené