Ahoj holky, mám kočičku, která má kontrakce už 24hodin, tak zjevně asi má komplikace. Vím, že potřebuje pomoc od veterináře, ale naše ekonomická situace je tak kritická, že nemáme ani na nájem, natož abychom mohli zaplatit veterináře. Prosím o radu co mám dělat, ona je prvorodička, tlačí ale nic z ní nevychází, já jsem zoufalá, nechci aby mi kočička umřela.

asi bych jí připravila pelech na koťata a nechala ji v klidu. možná je jen nervní kam je dá (jako schovat )

no já nevím, asi bych šla k vetovi, i kdyby to mělo být na dluh. nebo mu zavolej aspoň a popiš mu situaci, třeba ti poradí

Neboj, naše kočka taky pořád popocházela, mňoukala, bylo vidět, že už se to blíží a taky to trvalo něco přes den.
Ale docela mě zaráží, že blbých pár stovek neobětuješ pro svou kočku. Kdyby šlo o život té mojí, tak klidně týden nejím, hlavně aby byla v pořádku.

To ona samozřejmě má svoje místečko, nehne se z pelíšku, který si vybrala, tlačí tam už od včerejška, pak ji nějak zas kontrakce opustili, tak jsem ji rozmasírovala bříško, tak jsem to někde četla, tak zas tlačí, ale stále nic.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já jsem to u té naší taky pořád nechávala, pak se teda jedno kotě narodilo, ale ona byla pořád taková divná...druhý den jsem ji vzala k veterináři, ten mi řekl že má vevnitř ještě dvě vzpříčená koťata, tak je vyndal, ty to nepřežili a to co se narodilo asi během dvou dnů umřelo.

Reaguji na bucinek07: je mi jasné, že tu budou narážky, že blbých pár stovek, ale asi se nikdo neocitl v situaci, kde blbých pár stovek znamená mnoho peněz. Včera těch blbých pár stovek bylo na jídlo pro rodinu a zbyla stovka?? Obvolávala jsem přátelé kdo by mohl půjčit, nikdo samozřejmě nemůže, veterinář má otevřeno až od 16ti, chci se zeptat zda by to nešlo na dluh samozřejmě.

Rychle ji sbal a mazej k němu.. pokud po 24 hodinách nevyšlo kotě, může tam být vzpříčené. Píchne jí oxytocín..pomůže kotěti ven z porodních cest.
Přece nenecháš ji takhle trápit - musí už být řádně vysílená a poumírat koťata.
Veme ti to třeba na dluh.. stejně bude nutná kontrola. Běž tam co nejdřív - a ať je na jakž takž pevném podkladu ve stabilní poloze.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

A cítíš pohyby koťátek?

..pak tě bude čekat takovýhle obrázek jako my máme doma zrovna teď..

Reaguji na Labtec:
To by určitě měla....

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Rozárka23: jůůůů ty jsou k sežrání

Reaguji na Labtec:
Ještě moooc máálinké.

Reaguji na Rozárka23: Tak sláva bratr sehnal 1500 už jen počkat hoďku až otevře, příjde mi to jako celá věčnost.
Reaguji na Labtec: ne pohyby koťátek necítím, jen bouličky na ohmatání.

Jinak vysílená úplně naštěstí není, normálně papká, pije a vrní snad vydrží další hoďku.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na veronika8816: Je to prostě příroda, zvířata porod co nejvíce oddalují a čekají na vhodný okamžik, který býva většinou v noci.
Držím moc palce a pak určtě napiš jak jste dopadli !

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené