arrow
profile_image
Spokojena_fiflenka
od 7. 6. 2018
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj, jakého lékaře vy jste doporučili na komplikovanější zákrok? Potřebuji vyměnit implantáty po 15 letech a dvou dětech, spravit asymetrii a ideálně se vyhnout modelaci (ale nevylučuji jí, jelikož mi jí zatím každý doktor doporučil). Prsa mám velká, 410 ml, anatom, mcghan, po dětech a kojení vytahanou kůži, budí tedy potřebovat minimálně 600 ml - tudíž hledám doktora, který má zkušenosti s velkými implantáty a zároveň je kvalitní. Modelaci se chci vyhnout vyplněním velkým implantátem, ale je možné, že bude bohužel nutná (ač tvar prsou zase tak špatný není, ale do budoucna se bude spíš zhoršovat, je mi to jasné). Původně mi prsa dělal Hrbatý, ale ten už neoperuje. Esthe je super, ale velké implantáty moc nedělá, Vresky je poměrně daleko, ale pokud se nenajde nikdo jiný, holt si do té Ostravy zajedu, ale nevěřím, že není v republice i někdo jiný. Zároveň vzhledné ke tvaru prsou mi každý doporučoval anatomické implantáty, takže i to je trochu problém, ne každý s nimi pracuje. Navíc po tolika letech jsou implantáty přirostlé a operace může být komplikovanější, tak mám strach.

arrow
profile_image
Lust
od 19. 6. 2022
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj. Já byla na výměnu implantátů po 20 letech a to jen proto,že na Sony zjistili že je v jednom prasklina. Neměla jsem ale žádné potíže ani bolesti. Museli vyměnit oba,protože už se nevědělo jaká byla původně velikost. Jsem 4 den po operaci,ale jsem z toho dost v šoku. Jak jsem byla zvyklá tolik let na ty původní, tak teď se nemůžu smířit s tím, že tam mám větší. Měla jsem takové přirozené trojky,spíš menší, dr. řekl, že je lepší dát teď větší ať se to vyplní. Je možné, že to je jen otok a splaskne to? Nechci takové velké. Původní impl kulatý 300ml, teď taky kulatý 460ml. Máte někdo takovou zkušenost?

arrow
profile_image
Marťas 13
od 9. 9. 2022
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Holky, poraďte prosím ke komu zajít, když mám po 12 letech prasklé Mentory, dělal mi Holuša v Brně. Ale tam se mi už moc nechce. Ráda bych výměnu,ale musí se asi šetrné vybrat vyteklý silikon a bojím se dát nové implantáty. Ale chci je:-) na ceně mi nezáleží, ani kam pojedu. Jen poraďte prosím fakt zkušeného doktora. Díky a hodně to spěchá:-(

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené