arrow
profile_image
ladyba
od 20. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

V poslední době se mi zdá, jako by úplně vymizely rezervačky a dokončené prodeje nejen z kosmetiky. Pravda, rezervačky se rády zneužívaly, jak vidno z černé listiny. Sama jsem párkrát poslala dotaz na produkt, který mě zaujal a nikdy jsem nedostala odpověď. Tak nevím, co si o tom myslet. Je to nezájmem, opatrností? Jaké máte zkušenosti s prodejem a nákupem přes zdejší bazar?

S nákupem mám dobré zkušenosti, sice jen pár věcí, ale vždy mi slečny vyšly vstříc. Počkaly na moji výplatu atd. a vždy mi vše v pořádku přišlo Prodala jsem myslím jednu věc a samozřejmě taky hned jsem poslala balíček co přišly peníze. Dávám si bacha od koho kupuji.

Reaguji na ladyba: no já si hlavně myslím, že už na bazar zde moc lidí nechodí. Není to nijak "chráněné" a když vás tu někdo okrade nemáte šanci získat peníze zpět, tak proto lidí chodí nakupovat na jiné weby

Cituji ladyba: Jaké máte zkušenosti s prodejem a nákupem přes zdejší bazar?

Ještě když jsem měla minulý profil, tak jsem zde koupila tuším 2 věci a pokaždé zklamání, takže nakupovat a ani prodávat zde již nebudu. Na baraz už jsem zde snad několik měsíců ani neklikla Na omlazení chodím jen kvůli recenzím a občas diskuzím.

arrow
profile_image
yvonne_s
od 3. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Mě v téhle souvislosti trochu znervozňuje, že mám na profilu jakože koupené dvě věci a u obou je napsané, že je mám rezervované. Což mi přijde, že když se na to někdo podívá, že je to tam už rok, tak si řekne, že si z těch lidí dělám srandu. Faktem ovšem je, že jednu věc už mám koupenou (EDT meruňka) a obchod proběhl skvěle a u druhé jsem se s prodejkyní tak dlouho nemohla domluvit (neměla online účet a chtěla to přes poštu, což jsem já nechtěla, tak pak že se zeptá bratra a ozve se atd. atd.) až se mi neozvala. Takže se mi moc nelíbí vůbec ten systém "rezervace" a ponechází toho statusu tam.
Taky bych ráda, aby šly starší inzeráty odmazat. Trčí tu jako za trest

arrow
profile_image
jana81 mojeid
od 13. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

moderátorka

3

Cituji yvonne_s: mám na profilu jakože koupené dvě věci a u obou je napsané, že je mám rezervované. Což mi přijde, že když se na to někdo podívá, že je to tam už rok, tak si řekne, že si z těch lidí dělám srandu.

To ale vidíš na svém profilu jen Ty. Ostatním se zakoupené věci nezobrazují. A že jsou stále vedené jako rezervované? Tak kontaktuj prodejkyni a požádej ji, ať to změní na prodané. Asi jen zapomněla.

arrow
profile_image
yvonne_s
od 3. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na jana81: Jo tak to je dobrý!
No asi budu muset (až budu chtít třeba zase něco koupit, abych nevypadala jako nedůvěryhodně..), ale vzhledem k tomu, že ta druhá třeba nereaguje...

arrow
profile_image
jana81 mojeid
od 13. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

moderátorka

3

Cituji yvonne_s: až budu chtít třeba zase něco koupit, abych nevypadala jako nedůvěryhodně..

Ale to nebudeš, protože ostatní to na Tvém profilu nevidí, že tam máš nějaké zboží vedené jako rezervované...
Ono i dokud to prodejce neoznačí jako prodané, tak myslím není možné psát hodnocení. Dívám se, že Ty žádné zatím nemáš, tak popros prodejce, ať si to označí jako prodané a ohodnotí Tě jako důvěryhodnou kupující.

arrow
profile_image
yvonne_s
od 3. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

To sem pochopila, ale že kdyby si mě třeba někdo projel vyhledáváním, tak jestli to nevyplivne někde jméno.
jj, asi se k tomu rozhoupu - i když tu nenakupuju, ale ať to mám v pořádku.

arrow
profile_image
ladyba
od 20. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já si myslím, že nějaký ten vykuk se najde všude... Já jsem kdysi hodně kupovala a pak zas prodávala věci na koně a neměla jsem problém (ne že by se nenašel někdo, kdo by neprodával sedlo se zlomenou kostrou apod.) a pak jsem - ne přes omlazení - koupila kadeřnický učňovský set, inzerentka jej propagovala jako Jaguart, což je dražší set s dražšími nůžkami, přišel mi set obyčený, za tu cenu jsem si ho mohla koupit nový, a s polovinou věcí než tam měly být a byly inzerovány fotografiemi. Když jsem to reklamaovala, bylo mi řečeno, že jí to asi ukradli na kurzu a že si to mám dokoupit, že to stojí jen pár korun. To víte, že jsem se pěkně naštvala. Ale co zmůžete? Prostě nechráněnost je problém. Na druhou stranu sama nabízím, že po Praze věci přivezu ukázat a když je pak někdo nechce, zlobit se nebudu. Proč taky... Přijde mi to nejserioznější.

arrow
profile_image
jana81 mojeid
od 13. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

moderátorka

3

Cituji yvonne_s: kdyby si mě třeba někdo projel vyhledáváním, tak jestli to nevyplivne někde jméno.

A tak to si nemyslím...
Já osobně bych se třeba trochu bála nakupovat od někoho, kdo nemá žádné hodnocení, to jsem opatrná. Několikrát jsem tady na bazaru už nakupovala, ale vždycky od ověřených, důvěryhodných osob, které jsem třeba trochu znala i z diskuzí...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené