arrow
profile_image
Valetta
od 25. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj,
včera se mi stala zvláštní věc, zajímalo by mě, jaký na to máte názor

Byla jsem na jedné přednášce a seděla spíše vzadu. Vepředu seděl nějaký kluk a měl s sebou psa. Pes normálně klidně seděl, díval se na plátno. Já se začala po půlhodině trochu nudit a jen tak jsem začala na toho psa v duchu "mluvit". Po pár vteřinách se pes začal trochu ošívat, pak vstal, otočil se dozadu a začal očima přejíždět lidi, co tam seděli, i mě. Já na něj pořád mluvila a on těkal očima na mě a lidi kolem, já k němu pak poslala myšlenku, že jsem to já a trochu jsem zvedla ruku. Pes na mě začal koukat, sklopil uši a začal couvat, jakoby se bál nebo nemohl uvěřit, že na něj nějaký člověk takhle "mluví".
Pak jsem ho začala vybízet (jen tak, abych se hecla), aby štěknul. Pes začal být hodně nervózní, koukal střídavě na mě a na páníčka, jakoby věděl, že štěknout nesmí. Já vyslala myšlenku, že až řeknu "teď", tak že má jednou štěknout a pak ho nechám být. A pes na moje "teď" opravdu jednou pronikavě štěknul. Před tím i po zbytek přednášky byl potichu.

Myslíte, že je možné, že mě "slyšel"? Stalo se vám to taky někomu?

Telepatia je stará známa vec A je jedno medzi akými bytosťami alebo tvormi sa odohráva. Myšlienky sú univerzálna forma komunikácie v celom vesmíre..Plus matematika je univerzálny jazyk.

arrow
profile_image
Valetta
od 25. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na tamarka1105:
Nojo, ale ono je něco jiného o tom někde číst a něco jiného to pak zažít na vlastní kůži a uvědomit si, že to tak vážně je Myslíš, že se to dá nějak trénovat a zlepšovat se? Jakou formou?

Reaguji na Valetta: Ano to je pravda
Vieš, ide o to, že toto spojenie sa deje u každého permanentne non stop. Problém je obmedzenie fyzickým vnímaním a častokrát aj skepticizmom. Všetko je energia, všetko vyžaruje energiu a aj myšlienka je energia a aj keď je nehmotná a nevidíš ju, existuje rovnako ako vzduch a nachádza sa tam kde bola vyslaná. Napr. ten psík ju prijal- zaregistroval vedome, vedel o nej práve preto, lebo zvieratá nie sú tak obmedzené fyzickým prostredím. Žijú inak a vnímajú inak, pretože žijú zo dňa na deň v prítomnosti a preto je ich myseľ čistejšia a vnímavejšia. Dobré je to, že si to zachytila a uvedomila si si že je to možné, takže si myslím, že teraz by už nemal byť pre teba problém to rozvíjať. Veľakrát je úsmevné keď niekto povie " Jeej akurát som na teba myslela a ty si sa mi ozval, aká náhoda". To nie je náhoda. Energia myšlienky bola vyslaná a usmernená na toho človeka a jeho energetické pole ju zachytilo a on to nevedome zaregistroval a v podstate na tú myšlienku odpovedal..

arrow
profile_image
mikkýsek
od 29. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Valetta:
Já taky komunikuju se svým psem beze slov.

Cituji tamarka1105: Jeej akurát som na teba myslela a ty si sa mi ozval, aká náhoda". To nie je náhoda. Energia myšlienky bola vyslaná a usmernená na toho človeka a jeho energetické pole ju zachytilo a on to nevedome zaregistroval a v podstate na tú myšlienku odpovedal

tamarko ty bys mohla být moje tisková mluvčí

Cituji mikkýsek: tamarko ty bys mohla být moje tisková mluvčí

kľudne

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na tamarka1105: a nefungovala by telepatia aj nato, aby ma priatel požiadal o ruku?? to by bolo supr!!

Cituji koran: a nefungovala by telepatia aj nato, aby ma priatel požiadal o ruku?

to musí chcieť len on sám

arrow
profile_image
Valetta
od 25. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji mikkýsek: Já taky komunikuju se svým psem beze slov.

Tak u vlastního psa to je pochopitelnější než u cizího, že už jste na sebe naladěný a znáte se, to je jako u člověčího partnera. A příklad toho, jak s ním komunikuješ?

Každopádně, včera náhoda jako blázen - potkala jsem toho psa v hospodě a pořád za mnou chodil, i na záchod

Cituji tamarka1105: Energia myšlienky bola vyslaná a usmernená na toho človeka a jeho energetické pole ju zachytilo a on to nevedome zaregistroval a v podstate na tú myšlienku odpovedal

Mne se tyhle "náhody" stávaly pomerně často - ale od doby, co žiji v zahraničí už ne. Myslíš, že v tomto případě má vliv vzdálenost ?
A jo, já se svým psem komunikuji beze slov taky, ale pomocí očního kontaktu a výrazu obličeje - telepatii asi od ní čekat nemůžu

Cituji dadabus: Mne se tyhle "náhody" stávaly pomerně často - ale od doby, co žiji v zahraničí už ne. Myslíš, že v tomto případě má vliv vzdálenost ?

Som presvedčená o tom že pri energetickom a myšlienkovom prenose vzdialenosť nehrá žiadnu rolu. Skôr si myslím, že vedome či nevedome možno usmerňuješ už tú svoju energiu a svoje myšlienky na iné veci a iných ľudí. A preto sa ti to už možno nestáva tak často

arrow
profile_image
Underdog
od 16. 12. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

V tom nie je ziadna magia, len chemia a vzorce psieho spravania. Kedze si videla, ze tekal ocima, pozeral na teba a klopil usi, tak je evidentne, ze si ho sledovala. A on to videl. Tato pozornost mu neusla vzhladom na jeho popisovane spravanie a bola mu asi neprijemna. Plus, pes vie citit cenaj jedinu molekulu co clovek vypoti z tela, takze tvoje feromony ho mohli znepokojovat vzhladom na to ako si ho urputne sledovala a venovala mu pozornost. Hormon adrenalin co si nevedomky vypustala uz len spustil posledny meecozny stek od psika.

arrow
profile_image
Underdog
od 16. 12. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Malo to byt: posledny nervozny stek. Pardon... odoslalo sa to skor nez som to opravila.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na tamarka1105: a keď chce, ale ešte si nie je istý kedy, jako tvrdí, že sa stále hádame a tak... hmm??

Cituji koran: a keď chce, ale ešte si nie je istý kedy

No podľa tohoto asi ešte nechce

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené