Ahoj .

Začala jsem se samoopalováním (nejsem ale začátečník) a koupila si neskutečně opěvovanou samoopalovací pěnu St. Moriz - Dark. Jako odstín paráda, ale mám problém s výdrží. Nechápu tu chválu. I když jej, než se osprchuji, nechám působit min. 12 i více hodin, hezky opálená jsem jen do osprchování, pak se mi takových 80-90% opálení ihned smyje a nikdo na mě ani nic nepozná. Pokud pěnu aplikuju dvakrát (s odstupem cca těch 12 hod, bez mezisprchování), nic se tím nezmění - odstín už tmavší není a výdrž taky nic.

Původně, když jsem samoopalovák kupovala, tak jsem zvažovala mezi St. Moriz a předraženými St. Tropez a Xen Tan - všechno Dark odstíny, ale právě kvůli ceně mě přesvědčil ten St. Moriz. Ale jak vidím, nejspíš se musí za kvalitu opálení platit. Nebo ne?

Má tedy smysl kupovat jeden z těchto drahých? Vydrží i více mytí?

Díky.

arrow
profile_image
LuUcy
od 13. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Používám ten samý, vydrží intenzovně bronzový minimálně týden, ne-li dva : ) Před aplikací se oholím, udělám peeling (stačí oliv. olej s cukrem). Ještě poradím se sprchovat krátce, ne uplně horkou vodou a používat méně sprcháče na namazená místa.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Rebecca Dammavalam: Já ho mám a jsu max spokojená.Natřu se pěnou na noc,dám tmavé pyžamo a ráno dám sprchu,před si udělám peeling.Po natření jsu jak černoška,ráno ve sprše neteče skoro žádná barva a do práce jdu jak negr.Vydrží mě i týden bez opakovaného nanášení.Jen obličej si třeba po třech dnech natřu znovu,odličovák ho víc stáhne.
Ted přes zimu tu pěnu používám jen na obličej a do půl pasu,chodím na solárko tak ten přechod není skoro poznat.Make-up nepoužívám tak jsu ráda snědá i v obličeji,nesmí se to ale přehnat.

arrow
profile_image
erin
od 26. 8. 2006
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj,
výborný je Xen.Tan.
E

arrow
Neprodává v Bazaru

U mě vede Nivea ve zlatý tubě. Ten je prostě dokonalý.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené