arrow
profile_image
sone
od 26. 8. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Zdravím, chtěla bych se zeptat, zda někdo ví, co obnáší pracovní pozice , cituji : Kontrolor pro kontrolu kvality distribuce reklamních novin (zaměstnavatel Kaufland) . Resp. zda si myslím správně, že je to chození po bytech a vyptávání se obyvatel, zda jim byly doručeny letáky z Kaufu. Popř. pokud někdo ví podrobnosti , budu ráda. Děkuji.

arrow
profile_image
bertik
od 9. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Jo, taky bych to tak pochopila. Zkušenosti s tím nemám, jen jednou u nás na domovní zvonky zvonila paní a ptala se, jestli jsme noviny dostali. Řekla jsem, že jo, ona poděkovala a to bylo celé.

arrow
profile_image
Eva7891
od 9. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahojky,pochopila jsi to správně.Budeš chodit po bytech a rodinných domech a ptát se lidí zda jim byl doručen leták,noviny atd.Toto budeš zapisovat do takového blanketu,kde napíšeš přesnou adresu a číslo domu,kde jsi se lidí ptala a k tomu napíšeš buď,ano že leták doručen byl a nebo ne.Kontrolovat budeš chodit sama v určenou dobu a nebo s někým.Někdy se chodí ve dvou,aby byla vzájemná kontrola.Jinak práce nic moc.Je to únavné a mizerně zaplacené.

arrow
profile_image
sone
od 26. 8. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Eva7891: moc děkuji, sháním nějaký přivýdělek při mateřské, píší tam 10-15 hodin týdně, což jsem myslela, že by se dalo i bez hlídání zvládnout, ale požadují vlastní auto a mobil, tak mám právě obavu, abych nakonec finančně ještě neprodělala, resp. nevydělávala si nakonec jen na benzin a kredit do mob. ....

arrow
profile_image
foginka
od 30. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Záleží, kde to budeš obcházet. Myslím, že některé by se dali v pohodě skloubit s procházkou s kočárkem.

Aspoň u nás to tak je.. Myslím, že jako přivýdělek je to super. Před xlety jsem roznášela kaufland a docela mě zaskočilo, když paní kontrolorce řekli, že jim nic nepřišlo. Takže občas by bylo lepší neptat se takových těch zahořklých důchodců, protože ty jsou na člověka zlý, když jim je nedonese první den. Ale vše je jen o lidech. Pokud nejsi vyloženě z vesnice a měla by si dělat průzkum na malém městě, či větším určitě by to bylo v poho. Já bych to brala

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené