Zdravím dámy
chtěla bych se poradit, zda máte zkušenosti s kontryhelovým čajem ohledně menstruačních bolestí. Jak často pijete, jaké množství a zda opravdu bolesti zmírňuje. Nerada do sebe cpu brufeny a jiná léčiva, která ani neléčí, a proto bych jej chtěla zkusit začít pít a bolesti zmírnit přírodní cestou. Děkuji všem za reakce.

arrow
Neprodává v Bazaru

Piju kontryhel.čaj už pár měsiců,od prvniho dne cyklu do ovulace,takže tak 14 dni v měsici.Od té doby do sebe necpu žádné prášky na bolest,jen ten první den musím bolest vydržet.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Piju kontryhelový čaj pravidelně..tedy snažím se....někdy ho piju 14dnů před MS a někdy kratší dobu, podle toho jak si vzpomenu čaj koupit. Musím říct,že mi na bolestivou MS pomáhá. Břicho nebolí ( nevím co jsou klasické MS křeče )....jen možná první nebo druhý den cítím takový lehký tlak na břiše,ale nic dramatického. Takže za mě ano, určitě pomáhá,ale chce to pravidelnost. Ibalgin na bolestivou MS jsem nebrala ani nepamatuju.

To je super holky, hned to vyzkouším. Koupila jsem kontryhel sypaný ve zdravé výživě tak se časem ozvu , zda na zacho mne také účinkuje pozitivně.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Není zač, ono je asi fuk zda sypaný nebo sáček. Zkoušela jsem obojí a sáček je samozřejmě pohodlnější a učinky má stejné. Přeju,aby Ti kontryhel zmírnil potíže .

arrow
profile_image
Beby
od 30. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Piju kontryhel už přes rok. Mám s ním výborné zkušenosti . Traduje se o něm, že kdyby ho dívky a paní popíjely pravidelně v podobě čaje, ubylo by výrazně gynekologických operací, snad až o polovinu nebo dokonce dvě třetiny. četla jsem to na netu, že to řekl nějaký rmyslím rakouský gynekolog.....

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené