Ahojky, tak jsem si jako asi jedna z mnohých koupila na slevomatu voucher na Konzultaci výživy v centru Regenerace, ale bylo to jen zklamání. Za konzultací výživy a sestrojením jídelníčku se vlastně schovává propagace produktů Herbalife. Sice vás změří na analyzéru, který vypadá jako domácí váha, nicméně ty hodnoty jsou (nevím zda schválně) alarmující. A na to vše pomůže nejlépe program sestavený z koktejlů Herbalife, hodnota ca 5tis.Kč na měsíc. Normálně zvažuji reklamaci voucheru. Kdo by dával za takovéto představení Herbalife tolik peněz? Potkali jste se s tím také?

Ahoj, taky jsem naletěla, když v jednom obchodním domě mě odchytla stráášně milá slečna a změřila mě, řekla mi, že jsem na tom nejhůř, skoro na umření, já z toho byla jen ve stresu tak jsem k ní šla a když jsem přišla na první konzultaci, tak jsem najednou byla v normálu po měření Jsou to strašné s.vině... Koupila jsem balíček za 3 tis., zhubla jsem jako nikdy, už jsem to nenabrala, ale taky bych do toho za tolik peněz už nešla

jeejda, ale je to fakt děs. Dyť mi něco takového na ulici nabízeli zadarmo, a já nechtěla...ani zadarmo. A teď to mám, za téměř 300 Kč, jakože sleva z 1000 Kč. Fakt to jsou hnusný fóry. Člověk chce se sebou konečně něco dělat, investuje do toho, ale je to oblb. Nejlepší že do těch diskuzí pod nabídku nenechají člověka napsat pravdu. Ani se Vám ten příspěvek nezobrazí. Nicméně už si budu pamatovat, že centrum REGENERACE je vlastně Herbalife...vrr

arrow
profile_image
mitternacht
od 12. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Jejich praktiky jsou do nebe volající. Mě pár let zpátky zastavila slečna, že má anketu a můžu vyhrát den ve wellness studiu...a světe div se, já vyhrála...a víte co? Ten den ve studiu byla v reálu hodina, kdy do mě slečna hustila, jak byla šíleně tlustá a brutálně zdravě zhubla právě s HBL, zvážila mě a totálně zdeptala, že jsem na tom strašně a zachrání mě jen HBL. Tak jsem si objednala věci za několik tisíc, zaplatila na místě 500 Kč zálohu..naštěstí jsem si to hned ten den rozmyslela a objednávku zrušila. Pětistovka mi propadla, ale aspoň jsem poučená do konce života.
HBL má fajn výrobky, ale jejich propagace je otřesná.
Voucher bych na tvém místě reklamovala. Já naštěstí vím, co všechny ty lákavě vypadající vouchery znamenají, tak se jim vyhýbám, ale lidi, co s tím nikdy nepřišli do styku, naletí

arrow
profile_image
mitternacht
od 12. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na avrilica: Btw, ve kterém městě ses nechala načapat?

arrow
profile_image
mitternacht
od 12. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Jo a jen malá odbočka...v pondělí mě zastavila slečna s anketou ( ), tak jsem svolila, že mi může položit nějaké otázky (už jsem samozřejmě věděla, o co jde) - hned první byla, zda jsem spokojená se svým zdravím, druhá, zda bych na sobě chtěla něco změnit - suverénně jsem prohlásila, že jsem se sebou naprosto spokojená a nic měnit nehodlám (podotýkám, že vážím 98 kg), slečně málem vypadly oči z důlků a já se náramně bavila

Reaguji na mitternacht: no, právěže v Praze. Koukám na ty nabídky do zadu, a štve mě, že jsem za svoji hloupost zaplatila 3x více než jiní. Pač jsem tu samou nabídku od té samé paní našla i za cenu 99 Kč. Ale fakt je to blbý, štve mě to a přítel mě navádí, ať to fakt reklamuji, pač je to v podstatě jejich reklama, a ne žádný rádce ve výživě.

arrow
profile_image
mitternacht
od 12. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na avrilica: Přesně tak, přítel má pravdu!

arrow
profile_image
Lotta
od 26. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Centrum Regenerace má teď stále dokola inzeráty na jobs.cz. Je to jen pár dnů, co tady byla diskuze na téma podvodných firem, které nabízejí práci třeba v administrativě, ale pak se z toho vyklube úplně něco jiného. Takže jsou viditelně neseriózní na obě strany - jak prodejce, tak kupující.
A k tématu: ano, běž do toho, reklamuj to. Nemáš co ztratit (to už jsi ztratila - peníze za voucher). Jen nevím, jestli to zabere - ty poukazy jsou totiž jen jiný druh reklamy a propagace. Takže slevový portál může namítnout, že je na poskytovateli služby, co za voucher dostaneš. Ale třeba taky ne a slevový portál si to ohlídá, aby se to neopakovalo, přeci jen jde taky o jejich důvěryhodnost.

arrow
profile_image
Anaela
od 10. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Mě doporučila kamarádka tady v Plzni, měli zrovna taky nějakou akci, stálo to 200,- tak jsem si řekla proč ne, že se dozvím něco o výživě a že mi sestaví jídelníček. Schůzka probíhala naprosto příšerně, jak už bylo psáno, mladá paní vyprávěla, jak byla tlustá a jak zhubla díky HBL, snažila se mě zdeptat, jak jsem tlustá, že mám biologický věk na 40 let, je mi 28, že asi brzo umřu, pokud si nekoupím jejich věci. Jelikož pracuji s lidma a mám zkušenosti s prodejním rozhovorem, nenechala jsem se vydeptat a začla jsem si s ní dost hrát, dostávala jsem jí otázkama dost do úzkých a nakonec to dopadlo tak, že jsme se tam obě poštěkaly a já bez placení odešla, že na takové kraviny nemám náladu. Schůzka trvala hodinu a půl. Vařila ve mně krev ještě asi tři dny. V ní určitě taky, protože jsem byla dost jedovatá. Já si myslím, že jejich přístup funguje u lidí, kteří jsou sami se sebou opravdu nešťastný a chtějí zhubnout co to stojí.

arrow
profile_image
sarousek
od 23. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Anaela: Moje kamarádka tam pracovala, taky jsem u ní byla na tom přístroji, ale nic mi nevnucovala ani nenabízela. Jen mi to nabídla, že se známe. Mě paradoxně vyšel metabolický věk na 14 a je mi 28 A tuk v těle mi vyšel číslo 1 ta nejlepší možnost. Byla jsem na tom lloni na podzim, ale teď jsem trochu přibrala takže už by to vyšlo určo jinak. Jestli se tomu dá celkově věřit nevím

Reaguji na Anaela: No, myslim, že je to totálně stejný. Taky mě naměřila metabolický věk na 40let a je mi 27. Přitom samozřejmě nezapoměla říct tu otřepanou frázi - ještě štěstí, že jste přišla.
Heh, samozřejmě tyto praktiky znám. Tak nějak jsem se s tím už potkala, i když jsem to nikdy nedělala, protože je to podle mně moc průhledné. Existuje spousta školení přesně na tohle téma, čím procházejí tito kvázi "výživoví poradci". Uznávám, že já jsem v tomhle trochu diplomat a chápu, že se každý musí nějak živit. I když mě těch 3 stovek bylo sakra líto, řekla jsem si, že to nemá cenu se rozčilovat. Peníze tady budou vždy, jen my tu nebudeme...A byla celkem milá, snažila se mě hodně věcí vysvětlit i to, na co jsem se ptala. Taky mi ukázala foto jak zhubla = i když ještě pořád má z čeho hubnout.Možná je to jakási strategie, že udělá fotky, kde vypadá přes 100 kilo, a poté před tebou stojí asi 75-80 kilová ženská, u který si nejdříve řeknu, co mi tahle může radit o výživě, když je o tolik silnější než já.. No ale tímto já nepřišla na to, že chci hubnout s ní, jen si říkám, jak jsem proti ní hubená A přitom nemusím každý měsíc vysolit 5 tácu, a můžu jíst, na co mám chuť, tedy sice s mírou, ale nejsem omezená na doporučený koktejly. Já jsem vlastně šťastný člověk.

arrow
profile_image
bedrunela mojeid
od 11. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

než něco člověk v dnešní době koupí, je fajn si zjistit maximum informací.
k reklamaci - slevový portál je pouze zprostředkovatel, nevím co chceš vlastně reklamovat.
Neodrazuju, jen si myslím že jsi dostala to, co jsi zaplatila. To, že jsi nabídku produktů nevyužila je věc druhá.
Nezastávám se ani jedné strany, zkouším se na to dívat objektivně.

Cituji Anaela: Já si myslím, že jejich přístup funguje u lidí, kteří jsou sami se sebou opravdu nešťastný a chtějí zhubnout co to stojí.

a takových je podle mého názoru docela dost. Hlavně když to bude bez námahy.

Reaguji na bedrunela: Máš pravdu, zatím jsem se k reklamaci ani neodhodlala, ale uvítala bych možnost napsat pod podobné nabídky diskusní příspěvek o tom, jak to ve skutečnosti je. Pač ty portály tohle většinou mažou

arrow
profile_image
siky
od 23. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na avrilica: Ahoj, já taky naletěla, už v zimě, nějaké studio 21 v Praze, je tedy pravda, že voucher byl z nebeslev za 33 Kč ( což mě nepoloží), a když jsem tam došla, tak mě takový kluk-o něco mladší než já- změřil na tom přístroji, a samozřejmě, tvářil se tragicky, jsem na umření, metabolický věk přes 40, BMI 23 ( u toho se zamračil, jako že už mám na kahánku), jsem naprosto dehydrovaná a blebleble. Prý je třeba detoxikovat organismus, aby klky ve střevech lépe vstřebávaly živiny.
No,na jeho obranu musím říct, že o Herbalife nepadlo ani slovo ( i když nástěnka toho byla plná),jen mi řekl, že kdybych se více zajímala o zdravou výživu, tak si můžeme dohodnout další schůzku.Kdybych chtěla jen změřit, tak by to bylo příště za 200 Kč. A mám ho doporučit kamarádům.
No, od té doby jsem nikde na měření nebyla, ale vsadím se o cokoliv, že ty hodnoty mám ve skutečnosti o dost lepší, myslím, že schválně každému říkají horší stav, aby ho vyděsili.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené