arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Zdravím,
reagovala jsem na inzerát, kde toto studio hledá wellness konzultanty, ale říkám si, aby to nebyla ztráta času - koupit různé koktejly na hubnutí a tak pod. Máte s tímto studiem, příp. prací, zkušenosti?
více info na www.studio120.eu

Znění inzerátu:
Pro Wellness Studio120 hledáme aktivní brigádníky.

Náplň práce: - aktivní jednání s klienty (analýzy fyzické kondice, sjednávání termínů, konzultace) - zákaznický servis (telefonicky, osobně) - práce na PC

Požadujeme: aktivní přístup, pracovitost, ochotu učit se novým věcem, komunikativnost, spolehlivost, výrazný zájem o obor zdravý životní styl.

Nabízíme: příjemnou a zajímavou práci na pobočce luxusního poradenského centra, nadstandardní ohodnocení - při splnění pracovní náplně min.15 hod. týdně
Nepožadujeme předchozí zkušenosti v oboru (zaškolení je samozřejmostí).

arrow
profile_image
Janissinka
od 21. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

100% herbalife..ruce pryč od nich!

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Janissinka:
ok, díky

Stejná diskuze tady.

arrow
profile_image
lékořice mojeid
od 23. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

mně to přijde stejné jako pojišťovák - tvojí naplní práce je hledat zákazníky a podle toho se vyvíjí tvůj plat; s Herbalifem mám zkušenosti jen jako zákaznice - vydržela jsem chodit na kontroly asi měsíc, pak jsem to vzdala, bylo to pořád dokola a vlastně mě jen "zaobalenou formou" nutili kupovat si ty jejich koktejly atp. Takže jako práci nedoporučuji (tedy za sebe), pokud máš ale vlohy na nucení přípravků firmy jiným lidem - asi se dá dost vydělat..

arrow
profile_image
Jan Maly
od 10. 8. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Když vidím jak Studio120 hodnotí lidé, kteří u nás nikdy nebyli, nedalo mi to, abych také nepřipsal svůj názor.
S Herbalife určitě spolupracujeme, je to celosvětově nejúspěšnější společnost v oblasti potravinových doplňků zaměřených na zdravý životní styl a sportovní výživu. Díky kvalitě těchto produktů a dlouhodobému přístupu k celkové úpravě životního stylu, dosahujeme s klienty skvělých výsledků. Na výsledky a spokojenost poskytujeme 100% garanci. Těžištěm naší práce rozhodně není někomu něco nutit, ale dlouhodobý osobní přístup ke klientům, maximální podpora a co nejkvalitnější poradenství pro dosažení optimálních výsledků.
Chápu, že ke značce Herbalife se v dnešní době hlásí spousta lidí po celém světe, a každý z nich se nemusí chovat seriozně, ale pokud chcete hodnotit Studio120, bude určitě přínosem, když to budete dělat na základě osobní zkušenosti se Studiem 120 a jejich poradci. Jan Malý, Studio120

arrow
profile_image
Bettany
od 11. 10. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na verunkaf: Také jsem odpověděla, ale až poté se pídila co a jak.. Zdálo se mi podezřelé, že neuvádí přesnou pracovní pozici, plat, a jiné info. Takové celé zahalené rouškou tajemství, i webové stránky jsou nicneříkající..žádné přesné info, v čem jejich konzultace či minikurzy o pleť spočívají. Po přečtení příspěvků zde http://subrjiri.info/2010/03/31/podvodna-brigada-p ro-wellness-studio-hradec-kralove/ , mi došlo, že vám naordinují velmi drahou kůru s přípravky Herbalife je to všechno stejné, tvrdý byznys schovaný za pomoc klientům. Netvrdím, že přípravky od Herbalife jsou špatné, nějakou jsme je doma užívali a byli jsme spokojeni, ja jsem měla oční krém a pleťovou masku a různé vitamíny a povzbuzující nápoje místo kávy..Ale je škoda způsobu té distribuce.. Na závěr? Pohovor jsem odřekla. Taková práce by mi nevyhovovala..

arrow
profile_image
Jan Maly
od 10. 8. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Bettany: Děkujem za pochvalu výrobků s kterými pracujeme, spokojenost klientů je u nás na prvním místě.
Co se způsobu distribuce týká, nevím proč by mělo být špatně mít osobního poradce, který se mi celou dobu programu věnuje a poskytuje garanci na moji spokojenost. Naši klienti to berou jako velké plus,navíc bezkonkurenční finanční výsledky Herbalife napříč ekonomickou krizí ukazují, že to nebude až tak špatný způsob distribuce a produkty nejsou velmi drahé.
K tomu, aby zájemci o práci dostali přesné informace slouží pracovní pohovor, pokud si však děláte názor podle nějakého článku, jehož autor si evidentně spletl inzerát a hledá jako karieru svého života třídění papírů pak Vám přeji v životě hodně štěstí. Jan Malý Studio120

arrow
profile_image
Ronie87
od 19. 9. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Jan Maly:

No ta drzost! To snad není možný! Jak ještě může p. Malý psát na takové diskuze...to jsou na tom hodně špatně

Já mám osobní zkušenost a říkám o tom toto:
Pozor na wellness "STUDIO 120", včera jsem tam byla na pohovoru, lákají na brigádu výživového poradce, ale nakonec se z nich vyklubali prodejci Herbalife!Na jejich web stránkách není o H ani zmínka. Navíc je mi divné, že klientům dělají výživové plány lidi bez potřebného vzdělání. Pouze vám naordinují půl roční kůru s produkty H. Tělo a zdraví máte jedno a pokud chcete změnu životního stylu a chcete k tomu využít pomocníka obraťte se na opravdové odborníky, se vzděláním, kvalifikací a praxí! Neříkám, že žádné výživové doplňky nejsou dobré - jen mě zaráží ten tajemný přístup. Proč když jsou výrobky H tak dokonalé proč nemají o nich psáno na svých web stránkách, a proč když jsou tak úžasné proč namají o nich více infomací pro klienty. jako klient bych byla děsně naštvaná - dorazíte k poradci na výživu s tím, že si myslíte že jste v solidním studiu a ani vám naordinují Herbalife!

arrow
profile_image
Jan Maly
od 10. 8. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Ronie87:

Vážená Ronie87, děkujeme za zpětnou vazbu.
Trošku nerozumím, proč myslíte, že je velká drzost reagovat na diskuzi o našem studiu, kterou vedou lidé s téměř nulovými informacemi o nás a způsobu naší práce. Poznámka, že ze stejného důvodu jsme na tom asi hodně špatně, je možná Vaše přání, ale se skutečností toho nemá mnoho společného
Dále nerozumím proč:" pozor na Studio 120", nenapsala jste ani jeden důvod, kromě toho, že pracujeme s produkty Herbalife. Nevím sice, co jste od Herbalife vyzkoušela, jaké klinické studie jste si přečetla nebo jaké veřejně ověřitelné informace znáte, ale fakt je, že Herbalife dnes díky působení v 88 zemích světa, stále se zvyšujícím obratům na tradičních i nových trzích, třetinovému celosvětovému podílu na trhu, 100% garantované kvalitě a dalším faktům, patří ke špičce v tomto oboru.
Pokud se týká naší práce, nejsme prodejci čehokoliv, ale poradci, kteří s klienty pracují na dlouhodobé změně životního stylu, která je díku produktům Herbalife jednodušší, efektivnější a také díky nim můžeme naším klientům garantovat 100% spokojenost a nebo úplné vrácení peněz.
Jak jste trefně napsala, tělo a zdraví máme pouze jedno, a právě proto všichni poradci ze Studia 120 produkty Herbalife osobně a dlouhodobě používají.
Co se týká našeho vzdělání a praxe, mohu Vás ujistit, že jsou plně dostatečné k dosahování skvělých výsledků s našimi klienty.
Na téma tajemného přístupu se bohužel nemohu vyjádřit, protože si otevřenější přístup nedovedu představit a to, že Vás to zaráží, mne upřímně řečeno nepřekvapuje, i Vy zřejmě spoustu lidí zarážíte

S pozdravem a přáním krásného dne Jan Malý, Studio120

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené