1. . .3456789. . .4647
arrow
profile_image
amelie1111
od 8. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Ciiicaaa: A co třeba tomu děcku vysvětlit, že když to není zaplacené tak to ještě není jeho? Chápu, že strčit mu to rovnou do huby je asi výchovnější ...

Ježiši a o co jde, když má hlad nebo žízeň? Já jim tam nechávám měsíčně spoustu peněz, nikdy jsem si nic neodnesla bez placení, ani v kabelce ani v žaludku, tak proč dítěti nedat rohlík nebo napít? Rozhodně je to rozumnější, než tam táhnout svoje pití a pak se dohadovat u pokladny, jestli je odjinud..

Cituji amelie1111: Ježiši a o co jde, když má hlad nebo žízeň? Já jim tam nechávám měsíčně spoustu peněz, nikdy jsem si nic neodnesla bez placení, ani v kabelce ani v žaludku, tak proč dítěti nedat rohlík nebo napít? Rozhodně je to rozumnější, než tam táhnout svoje pití a pak se dohadovat u pokladny, jestli je odjinud..

Pochop ale, že to, že ty to zaplatíš ještě neznamená, že to platí všichni. Nechápu tedy, proč by se to tobě jakožto dejme tomu upravené ženské mělo tolerovat a přitom na cikány pochodující po obchodě se všichni dívají skrz prsty. Jinak pokud děcko nevydrží hodinu bez pití tak to je spíš na doktora než na nákup.

arrow
profile_image
martinam
od 13. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Ciiicaaa: A co třeba tomu děcku vysvětlit, že když to není zaplacené tak to ještě není jeho?

Četla jsi vůbec celý můj příspěvek?....Jestli ano, tak sis jistě všimla, že já sama si vypiju nezaplacené pití a nevidím na tom nic špatného a tak nebudu svému dítěti říkat opak Důležité je, že to na pokladně zaplatím....

Je mi jedno co si o tom myslí ostatní a už vůbec mě nezajímají nevyžádané rady a názory na to, jak mám vychovávat svoje dítě, to je pouze moje věc...

Zaměstnancům supermarketu je to evidentně jedno a myslím, že rozpoznají, že se tam nejdu jen napít, když mám v košíku zboží za dost peněz Navíc jsou tam určitě kamery, takže případného zloděje mohou odhalit.

Cituji martinam: Četla jsi vůbec celý můj příspěvek?....Jestli ano, tak sis jistě všimla, že já sama si vypiju nezaplacené pití a nevidím na tom nic špatného a tak nebudu svému dítěti říkat opak Důležité je, že to na pokladně zaplatím....

Tam už byl problém očividně ve tvé výchově že tě doma neučili že co není tvoje to nejím Před takovýma lidma už si pomalu držím i kabelku, kdoví co by je mohlo napadnout

Cituji nicoreily: Mám dvouletou dceru a v obchodě si někdy sama řekne, že chce rohlík nebo banán, tak jí ho dám

Když ti doma řekne, že chce kilo čokolády, tak jí ho taky dáš? Že vám matkám to není blbé aspoň z pohledu výchovy, abyse tomu děcku vysvětlily, že dokud se věci nezaplatí, tak nejsou jejich ...

arrow
profile_image
Veselka10
od 20. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Ciiicaaa: Tam už byl problém očividně ve tvé výchově že tě doma neučili že co není tvoje to nejím Před takovýma lidma už si pomalu držím i kabelku, kdoví co by je mohlo napadnout

Mě učili, že co chci mít si musím zaplatit a taky, že nemám být drzá.
P.s. Před lidma, kteří dělají unáhlené závěry bez ohledu na logiku a nevidí si na špičku se mám zase na pozoru já.

Reaguji na Veselka10: A učili tě taky jestli to máš první zaplatit a pak to užívat, nebo jestli to máš první užívat a pak to třeba zaplatit?

arrow
profile_image
amelie1111
od 8. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Ciiicaaa: Pochop ale, že to, že ty to zaplatíš ještě neznamená, že to platí všichni.

Hele, mě je jedno, co kdo zaplatí nebo zaplatí, to absolutně není moje věc.

Cituji Ciiicaaa: . Jinak pokud děcko nevydrží hodinu bez pití tak to je spíš na doktora než na nákup.

Achjo, já nechci být protivná, ale je vidět, že nemáš děti. Hledáš výchovné aspekty tam, kde nejsou. Dítě prostě může mít žízeň, protože v obchodě je špatný vzduch, protože jsi ho před nákupem vyzvedla rovnou ze školky a třeba tam několik hodin nepilo, to prostě nemůžeš dopředu vědět..Takže tím, že mu dám napít v supermarketu z láhve, kterou pak normálně zaplatím, tím ho rozhodně nerozmazluju.
A kdyby mi zkusil někdo něco říct, tak půjdu své peníze utrácet jinam. Oni jsou tam totiž kvůli zákazníkům, ne zákazníci kvůli nim.

arrow
profile_image
martinam
od 13. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Ciiicaaa: Tam už byl problém očividně ve tvé výchově že tě doma neučili že co není tvoje to nejím Před takovýma lidma už si pomalu držím i kabelku, kdoví co by je mohlo napadnout

Ty jó, ty jsi, ale sprostá To, jako srovnáváš to, že si vypiju džus a pak ho zaplatím s tím, že ti ukradnu kabelku?

Cituji Ciiicaaa: Že vám matkám to není blbé

Prosím tě, přestaň poučovat cizí lidi o výchově JEJICH dětí. Do toho ti nic není.

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Ciiicaaa: A učili tě taky jestli to máš první zaplatit a pak to užívat, nebo jestli to máš první užívat a pak to třeba zaplatit?

Takže třeba v hospodě si dle menu spočítám, že si dám svíčkovou za 80, limonádu za 30, 20 dám dyžko, a když přijde pingl, dám mu rovnou 130 Kč a objednám si oběd, abych neměla výčitky, že jsem si nejprve užila? Vím, že je to něco jinýho, ale člověk nesmí být takový fanatik, když o nic nejde. A jak už jsem psala prve, vidím dost podstatný rozdíl mezi malými sámoškami, které bývaly za našeho mládí a současnými hyper/super markety.

Reaguji na amelie1111: Jenže kvůli takovým, kteří dají svému děcku přehnaně řečeno sníst půlku svého nákupu aniž by za to zaplatili, tak nám pak chodí sekuriťáci za zadkem málem po celou dobu nákupu. Tím nemyslím zrovna tebe, ale pak tu čteš jak si lidi stěžují že jsou securiťáci otravní a dělají z lidí zloděje protože je nespustí z očí.

Cituji martinam: Ty jó, ty jsi, ale sprostá To, jako srovnáváš to, že si vypiju džus a pak ho zaplatím s tím, že ti ukradnu kabelku?

Kde má prodejce jistotu, že rozezná slušného zákazníka a zloděje?

Cituji Ellenuschka: Takže třeba v hospodě si dle menu spočítám, že si dám svíčkovou za 80, limonádu za 30, 20 dám dyžko, a když přijde pingl, dám mu rovnou 130 Kč a objednám si oběd, abych neměla výčitky, že jsem si nejprve užila? Vím, že je to něco jinýho, ale člověk nesmí být takový fanatik, když o nic nejde.

To je opravdu něco úplně jiného. Tam se ti ve většině případů nemůže stát, že bys odešla bez zaplacení.

arrow
profile_image
martinam
od 13. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Ciiicaaa: pak tu čteš jak si lidi stěžují že jsou securiťáci otravní a dělají z lidí zloděje protože je nespustí z očí.

To se netýká velkých marketů, tam jsem ostrahu uvnitř nikdy nepotkala! Nejspíš používají kamery.... A v drogérii nebo značkové parfumerii dítěti fakt nikdo rohlík nedává!

Cituji Ellenuschka: člověk nesmí být takový fanatik, když o nic nejde

řešit to, jak žijí cizí lidi, když mi to může být jedno, tak to fakt nechápu

Cituji amelie1111: Hele, mě je jedno, co kdo zaplatí nebo zaplatí, to absolutně není moje věc.

Cituji martinam: To se netýká velkých marketů, tam jsem ostrahu uvnitř nikdy nepotkala!

Tak si zajdi někdy třeba do Tesca. Tam jsou hodně.

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji martinam: tam jsem ostrahu uvnitř nikdy nepotkala!

Oni bývaj "tajný". Takový ty divný zjevy, nesoucí si jeden šampón a bloudící mezi regály, to bývá ta ochranka

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené