Taky by mě zajímaly šikovné

.... a cenově přijatelné

arrow
profile_image
beata pauli
od 9. 7. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Jednoznačně Renata v salonu Orchidea ve Zlatnické .) Pracuje Mary Cohr.

2. 12. 2008 23:35:16 - Připojeno během spojování:
Dobrá kosmetička na vyčištění pleti-Praha?

Ahoj,
moc prosím, máte někdo kontakt na dobrou kosmetičku v Praze? Je mi už přes 30 a stejně mám pleť pořád jak puberťák, takže potřebuju, aby mi kosmetička pořádně pleť vyčistila. Nejlépe tedy asi mechanicky - s ostatními formami čištění zkušenost nemám a myslím, že na mou pleť by asi ani nebyly účinné. Kosmetička, která mi jen vymáčkne tři uhříky na nose a bradě a pak mi hodinu nanáší masky, tak tu nepotřebuju. Měla jsem bezvadnou, ale už nepracuje.
Moc děkuju!!!

Já chodím na čištění každý měsíc. Nejvíce jsem spokojená s Yves Rocher,Salonem Biodroga a Asklepionem-ten je nejlepší-dělají při tom i ozón, vytahování nečistot z pórů, masáž atd.

mě by zajímalo jak se takhle pohybují ceny za čištění pleti třeba ve výše zmíněných salonech

Já chodila ke kosmetičce, která byla na čištění perfektní, byla jsem u ní vždy dvě hodiny - odličování, obočí, laser pro otevření pórů před čištěním pleti, čištění pleti snad hodinové, potom výýýborná dezinfekční ambule, pak modré světlo na hloubkovou dezinfekci, opět laser ale v jiné síle na stáhnutí pórů, masáž, pak maska a pak krém na stáhnutí zanícených míst. Bylo to naprosto perfektní. Fakt mi čistila centimetnr po centimetru. Používala teda jehlu, ale vysvětlila mi, že jinak to nejde, což já chápu - po letech boje s občas zanícenými pupínky. Ten zanícenej pór se fakt nevyčistí žádnou kosmetikou sám od sebe. Je to proti logice. Pokud jsem si ho nevymáčkla, tak se sice zanícení zahojilo, ale zůstal tam takovej tvrdej bordýlek, kterej byl stejně vidět jako zanešenej pór, takže to bylo jako na začátku. Odcházela jsem jen s růžovými místy, které byly již zanícené a ona mi je dovyčistila. Ale za pár dnů se to zahojilo a nečistá pleť byla fuč.
Milovala jsem tu dezinfekční ampuli - štípalo to a vonělo to tou doktorskou dezinfekcí, takže se mi ještě umocnil pocit toho, že to fakt po tom "sado-maso" čištění všechno dočistí.

Jo a proč to vše píšu - stálo to minimálně 1.400,- .a Nebyl to žádný extra značkový kosmeťák pod drahýma značkama, ale pracovala pod záštitou kosmetického institutu na vzdělávání kosmetiček Heitland and Petre /distribujou Gernetic, Biokur, Rosa Graf atd./ a dost si zakládaj na tom, aby kosmetička byla napůl zdrav. sestra a ne za dva tácy vyškolená prodavačka /nic proti prodavačkám!!/.

nemáte někdo zkušenost se salonem escade v Praze?

Asklepion nejdražší kolem 1500kč-odlíčení,napářka, vytahování špíny z póru přístrojem-opravdu účinné-můžete poté vidět na támponku nečistoty, úprava obočí, mechanické(ruční) čištění, masáž, ozón, elektrické válečky na prokrvení,maska,konečná úprava. Lze si objednat i dražší proceduru s laserem a gelovou maskou - zhruba o 300kč více.

Ywes Rocher-cca 1300kč bez elektriky,vytahování nečistot ,ale pracují s "horší" kosmetikou dle mého

Biodroga-jen odlíčení,napářka,peeling, mechanické čištění, masáž pokud kosmetička doporučí, maska cena 1300kč-nevyčistí tak důkladně jako v asklepionu ,ale kosmetika ,kterou používají je příjemná.

Tak musím vám referovat o dnešní kosmetice! Byla jsem opět po dlouhé době v Asklepionu u slečny Táni, byla jsem tam od 2 do půl 5!! Sice jsem odcházela jak rajče a chvílema jsem myslela,že už řeknu,že to stačí,ale pleť mám dokonale vyčištěnou...
Podstoupila jsemdlíčení,peeling elektrickým kartáčkem,napářku,obklad na oči, čištění mechanické,čistící ampulku,masáž,masku,omnilux(placený vzlášť),ozón,krém.DOPORUCUJI!
Cena i s omniluxem 2000kč,bez 1500kč

Glazy, moc děkuju za ochotu se podělit se zkušeností! Přesně tuhle kosmetičku potřebuju. Až tam zajdu, dám vědět, jak jsem dopadla já. smailik.

arrow
profile_image
Danuska
od 15. 5. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Glazy, to zní hodně dobře. Akorát ta cena je hodně vysoká. Stojí to za to? A jak často tam chodíš? Děkuji.

Tak zní to dobře, ale připadá mi, že pleť dostane dost zabrat. Teď na podzim se mi opět trochu zhoršuje pleť ( jako každý rok touhle dobou) a potřebuji nějakou kúru a hlavně pleť dobře vyčistit. Ale mám mastnou a citlivou pleť, tak mi ten popis čištění od Glazy připadá místy až drastický mám to pak domů daleko a odcházet jako rajče bych nechtěla. Tak ještě váhám mezi Asklepionem a Gernétic, kde je ta péče přece jen na jiném principu, ale zase jsem trochu skeptická k jinému čištění pleti než mechanickému. Glazy- tu péči rozhoduje kosmetička, nebo sis řekla, co chceš sama?

Karin:

Karin
jsem trochu skeptická k jinému čištění pleti než mechanickému

no právě /viz. citace tvého textu/. Mám s pletí, jako máš ty letité zkušenosti a opravdu taky v jiné, než mechanické čištění nevěřím. Když si představíš, jakou silou by musel nějakej ten "vysavač" nebo na podobném principu pracující stroj, tak jakou by musel vynaložit sací sílu, aby vycucnul nějakou tu bouličku, která třeba není zanícená a tudíž nejde ani mechanicky vymáčknout, tak věřím, že budeš domů odcházet ne jak rajče, ale jak když ti někdo udělal tisíce malých podlitin /z toho sání těch špatně vyčistitelnejch komedonů a jiných nečistot/.
Píšeš že váháš mezi Gernétic a Asklepionem. Ten Gernétic dělaj kde? Vím jen, že je to kosmetika, ale nevím, že mají salon. Tam to teda čistěj jak?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené