Ahoj holky,
chtěla bych si objednat kosmetické štětce na oči. Chtěla bych, aby byly preciznější - tužkový štětec k tomu nějaký rozmazávací štětec apod. Na tváře chci štětec na make-up a nějaký skosený na tvářenku. Ovšem vybírám mezi těmito značkami a nemohu se rozhodnout Ecotools, Hakuro a Real Techniques. Od Eco Tools mě nejvíc zaujala sada na oči 5 štětcůURL, od Hakura štětec H50 na make-up URL a od RT štětec na pudr a některé na očiURL. Taky nechci platit několikrát poštovné, lepší by bylo objednat z jedné stránky Děkuji za rady a zkušenosti!

arrow
profile_image
Maui
od 20. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Hakuro mužu s klidem doporučit. RT jsou taky fajn, ale přijdou mi větší, tedy min precizní. Mam světců fakt spoustu, ale plně si vystačím se sadou od hakura... Oči h70+78+77, make up h50, pudr h55 a tvářenka h24... Lepší za tu cenu nenajdes...

Reaguji na Maui: Děkuji todle mi hodně pomohlo

arrow
profile_image
MKay
od 16. 12. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Smouliik: s Eco tools jsem spokojena

arrow
profile_image
Jayla
od 25. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Taky jsem spokojená se štětci od Hakuro, na pudr mám H55, na tvářenku H21 a makeup H51. Jsou nádherně jemné a krásně husté. Nanášení makepu je super, stačí troška a vklepu do celého obličeje. Tyhle tři používám každý den...mám je už asi 2 roky a ještě jsem neviděla, že by mi z nich vypadl chlup. Pak mám ještě nějaké na stíny, ale na ty se teprve chystám. Za mě 100%!

Cituji Maui: Hakuro mužu s klidem doporučit

súhlasím. Mám štetec na make up H51 myslím že 51 to už presne neviem a je skvelý naozaj

arrow
profile_image
Its.so.fluffy
od 20. 12. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Zkušenost mám jen s Hakuro, ale určitě doporučuji! Za tu cenu je to pecka
Na make-up mám H51. Dále pak H76 a H22, všechny super.

arrow
profile_image
jana81 mojeid
od 13. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

moderátorka

3

Taky doporučuju Hakuro - mám na makeup H51 a na tvářenku H24 a bezmezně je miluju. Mám je už aspoň rok a půl, používám denně, často je peru a jsou pořád v podstatě jako nové. Na oči budou od Hakura určitě taky dokonalé. Taky jsem se před nákupem rozhodovala ještě mezi Real Techniques, ale recenze na ně jsou ne vždy tak nadšené a už mě ta značka ani tolik neláká.

arrow
profile_image
Sona80
od 5. 12. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mám také Hakuro, na make-up H50 (na make-up skvělý), H54 (používám nejvíce na krémové tvářenky nebo i na make-up, na pudr mi nevyhovuje), H63 mám na korektor, ale i na rozjasňovač (skvělý štětec), H13 na tvářenku, ale i konturování (díky tomuhle si chci pořídit "tulipánový" štětec..), na oči mám od hakura jen H76, na obočí H85 - ten je úžasnej a chci si koupit ještě jeden na linky. Jinak na pudr mám RT - je obrovský (díky tomu, že mi H54 na pudr nevyhovuje - je pro mě malý a hodně hutný..).

díky za názory a zkušenosti, vyhraje to asi Hakuro... ještě jsem přemýšlela o štětcích Petralovelyhair URL, ale to už je lepší hakuro, že? Celkem by mě porovnání těchto značek zajímalo

arrow
profile_image
jana81 mojeid
od 13. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

moderátorka

3

Cituji Smouliik: ještě jsem přemýšlela o štětcích Petralovelyhair URL, ale to už je lepší hakuro, že? Celkem by mě porovnání těchto značek zajímalo

Já si myslím, že Petřiny štětce jsou kvalitní a Hakuru se s přehledem vyrovnají, podle mě to bude tak nastejno. Psala o nich na blogu Rendy, má tam kvalitní fotky, tak si můžeš udělat představu. V posledním článku štětec na makeup srovnává s Hakurem, fakt myslím že jsou kvalitní oba stejně. Cenově to vychází podobně, já bych štětcům od Petry důvěřovala a klidně ji podpořila. Sama mám v plánu objednat si od ní nějakou sadu štětců na oči.

Ještě by mě zajímal rozdíl tvářenkových štětců H24 a H21, tedy kromě toho, že jeden je syntetický a druhý přírodní. Přijde mi, že H24URL je lepší na konturování a H21URL je lepší na tvářenku. Já ho chci používat na tvářenku, rozjasňovač a konturování, který byste mi doporučili?

Neobjednával jste někdo z těchto URL polských stránek? Co jsem počítala, tak i s poštovným to vyjde levněji..?

Reaguji na Smouliik:
Hakuro mají bezvadné štětce, používám na makeup a krásně se jím rozetře a nedělá na obličeji masku.

arrow
profile_image
Sona80
od 5. 12. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Smouliik: Petralovelyhair

Kamarádka má jeden (typ hakura H51s) a moc mě neoslovil.. Oproti Hakuro mi přišel takovej chudák. Ale soudím opravdu jen podle jednoho štětce.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené