• zobrazeno 1477
 • likes 0
 • mám zájem 1
Datum vložení: 2.3.2013   Naposled upraveno: 9.4.2013 

Kosmetika s minerály z mrtvého moře Kawar

Velikost
2 ks
Stav
Nové
cena bez dopravy
149

Akce 

  Důvěryhodný neověřený prodejce
  1Miky1  | 
  100 %     pozitivní hodnocení 25    negativní hodnocení 0      Číst hodnocení

  Nabízím úplně nové dárkové balení značkové kosmetiky Kawar. Obsahuje: bahenní masku s aloe vera a čistící mléko s minerály z Mrtvého moře. V povánočním výprodeji jsem koupila těchto balíčků více, všechny je ale nevyužiji, jeden tedy nabízím k prodeji. Mohu jen a jen doporučit, masku používám dvakrát týdně a opravdu jsou vidět výsledky! Možno použít i jako dárek. Normální cena tohoto balíčku je 400Kč.

  Bahenní maska
  Tato obličejová bahenní maska s aloe vera je přírodní produkt získaný ze dna Mrtvého moře. Unikátní značkový přípravek z Mrtvého moře obohacený homogenní směsí minerálů a důležitých organických prvků. Hloubkově čistí pleť, zjemňuje a vypíná pokožku. Odstraňuje přebytečnou mastnotu a nečistoty kůže. Obličejová maska z Mrtvého moře eliminuje výskyt hypermelanózy, nebo-li pigmentových skvrn. Bahno Mrtvého moře stimuluje kůži, zlepšuje krevní oběh, snižuje příznaky stáří a vliv špatného životního prostředí. Doporučuje se pro normální a mastnou pleť.Obnovuje rovnováhu pleti a revitalizuje pleťové buňky. Velikost masky je 150 ml, je tedy dvakrát větší než bahenní maska Planet spa od Avonu a taky je účinnější!

  Čistící mléko
  Kawar Čistící mléko bylo vyvinuto pro každodenní ošetření vaší pleti. Odstraňuje nečistoty, nánosy krémů a líčidel. Obsahuje hydratační složky a minerály z Mrtvého moře, které vaší pleti pomáhají zachovávat její přirozenou rovnováhu. Pleťové mléko okamžitě odstraňuje makeup a nečistoty, zajišťuje jemné, ale důkladné čištění pleti. Zanechává vaši pleť až neuvěřitelně čistou a jemnou. Jeho vělikost je 200 ml.

  K nákupu Vám přidám dáreček. Cena obyčejné dopravy je 52 Kč.

  Podobné nabídky