arrow
profile_image
vlčice6
od 21. 4. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Zdravím,
2.11. nás čeká se třídou stužkový maturitní večer. Rozhodlo se, že bude v tématu pohádky, tedy musíme přijít v kostýmu nějaké pohádkové postavy. Mě však ani nic pořádně nenapadá. Půjčovat si nebo kupovat kostým se mi nechce, přijdou mi to vyhozené peníze za jeden večer a pro domácí výrobu mě nic nenapadá, co by nebylo složité a dalo se to za měsíc dát dohromady.
Prosím poraďte nějaké tipy a případně i jak si s tím poradit

Nevím odkud jsi, ale půjčovné za kostým je obvykle v řádu stokorun - dva roky zpátky jsem platila 500 Kč na víkend v Praze (pro neteř, ne pro sebe ) . Kdybyste měli na stužkovou jít ve slavnostních šatech, jak to obvykle bývá, tak se ti to buď prodraží na tisíce anebo za ty peníze půjdeš leda v nějakém nevkusném tylu z Polska, ani to ne.

arrow
Neprodává v Bazaru

To je docela roztomilý, i když trochu dětinský na to že budete maturovat Ale nebylo by špatný třeba jestli máš nějakou tylovou sukni, ( jsou teď všude- New Yorker, Tally wejl atd), já je mám a dají se unosit absolutně ke všemu, tak kdybys měla starorůžovou a skombinovat to s bílým tilkem.K tomu koupit v papirnictví nebo v Kiku( maj tam hračky a potřeby pro děti) tak jakože kouzelnou třpytivou hůlku a být za kouzelnou vílu. K tomu balerínky a stužky kolem lýtek, nějakou čelenku, třpytivé líčení, navlnit vlasy......
Nebo ještě jít za anděla, jestli by ti někdo půjčil kostým kdo chodí na nadílky.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené