arrow
profile_image
Gigigirlone
od 23. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj všem. Nedávno jsem na internetu narazila na ,,novinku,, kotoučky na odstranění chloupků. vypadá to jako malý smirkový kulatý papírek, tím se přejíždí po pokožce a mechanicky se odstranují chloupky. Máte někdo zkušenost?

osobně ne, ale taky jsem kdysi hledala na netu zkušenosti a prý je to nanic. Zkus nějaké americké diskuzáky, tam toho bude..

arrow
profile_image
Chimera
od 30. 8. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já jsem si kdysi něco podobného koupila a je to opravdu úplně na nic.

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Měla jsem už před lety něco podobného,byl to takový disk se šmirgl papírem a tím se kroužilo po pokožce,po urputným snažení byly sice chloupky pryč,ale málem i s kůží a masem.Hrozně to brousilo kůži,pálilo to.Už nikdy.

arrow
profile_image
tlapka6
od 11. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak tak, je to úplně k ničemu, koupila jsem je na auru a úplně ty samé mají vietnamčíci a o dost levnější..No letělo to do koše..

To je tzv. "Vynález"-výrobek, jehož obch. strategie je založena na tom, že si to každej koupí (jen jednou a pak už radši nikdy)
Leda jako peeling proti pupenům a zarůstajícím chlupům jestli by to aspoň fungovalo...

arrow
profile_image
Cendrillon
od 20. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já jsem ve Francii a tady to dneska nabízeli v obchoďáku, tak to na mě ta paní vyzkoušela, takovou houbičkou mi udělala pár kroužků na ruce a chlupy byly fakt pryč! Prý jedna ta poduška vydrží na 4 měsíce, je to i na podpaží a intimní partie a je tam ještě jedna malá na knírek... prodávají to po balení na 2 roky za 35 €. Přišlo mi to fajn, ale tady jsem našla spíš negativní názory, tak nevím. Kolik to tak stálo u nás?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené