arrow
profile_image
panika
od 16. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Chtěla bych na jaro nějaký kožený kabátek, asi třičtvrták. Dá mi někdo nejlépe z Prahy tip kde se tak po Praze porozhlédnout ? Na mostecku se nechytám a do Prahy to mám 90 km tak bych si sjela asi tam.

Zkus Carla Mosse..třeba na Andělu na Smíchově, je tam i Kara, tam se dají sehnat pěkné věci....jinak,když si tohle nák. centrum projdeš, tak najdeš něco i v jiných obchodech...ale tyhle dva jsou na to specializované...před více jak 6 lety jsemsi v Mosse kupovala tříčtvrťák semišák, takovou světlou hořčici a pořád vypadá slušně.

Mně v Kaře moc nesedí střihy, i když věci mají krásné. Já koupila nádherný kožený kabát ke kolenům z černé kůže v Pietro Filippi. V Europarku ve štěrboholích mají outlet, původní cena byla 12 000, po slevě byl za 6 000 - ale bylo to dost o náhodě, protože jsem ho kupovala v půlce července. Nevím, odkud jsi, ale myslím v Kolíně je ještě super obchod na kožené věci, myslím, že to tam dokonce vyrábí, takže ti za běžnou cenu udělají věci i na míru.

arrow
profile_image
panika
od 16. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jsem z Mostu, takže spoléhám na tu Prahu. V Mostě tu máme jeden obchod na kůži ale hřeší nato,že tu jsou jen oni a ty ceny podle toho vypadají

arrow
Neprodává v Bazaru

Za mě KARA

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené