Holčiny

můžete některá poradit čím mýt (čistit) koženkovou sedačku? Máte s něčím dobrou zkušenost?

arrow
profile_image
vip
od 4. 5. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Odry
tak to máš super dotaz, já si blbec před nedávnem koupila bílou koženkovou sedačku v domění, že je to k dítěti to nej a za pár měsíců se našemu malému miláčkovi povedlo sedačku vybarvit všemi možnými fixíky a péry....No a nejde to dolů ani za nic.Už jsem v zoufalství zkoušela i líh.Nic na to nejzabralo, tak se taky těším na rady.Každopádně nám v prodejně říkali, že se koženka může omývat pouze mydlinkovou vodou

vip

taky máme světlou, sice není sněhobílá, ale je na ní všechno vidět. Malého jsem zatím uhlídala co se týče fixíků, tužek apod.
Nám v obchodě říkali, že voda vůbec, pouze pěna. Ale už neporadili, která je na to dobrá... Tak snad někdo poradí...

arrow
profile_image
tavimi
od 19. 5. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

beata pauli
je na jemne pradlo a spodni pradlo, je z ebaye od Victorii Secret. Ale ja zadny rozdil oproti praškům na vlnu nevidim. Možna že jsem malo naročna .

vip
Mame bilou ekokůže, myju ji jarem, poušti vše. Ale nemame doma žadne barvy ani fixy co by nebyly pratelne. Vše kupuji pouze pod podminkou že to lze prat, čisti se to dobře.

arrow
profile_image
Hanusinkas
od 12. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj. Chci se zeptat. Mám světle koženkovou pohovku české výroby a nedávno, když jsem měla návštěvu měla na sobě džínové kalhoty a teď mám jeho džínovy zadek optisknuty na mojí nové pohovce. Netušila jsem, že když si budu chtít sednout na sedačku, budu muset se nejdříve sliknout Nevíte co s tím?....zkoušela jsem pěnu LARRIN KORALAN z Rossmanu ale nic Poraďte pls.... Děkuji.

arrow
profile_image
lentilkah
od 19. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Jitkaaaa:
Přestaň už s tou reklamou

Holky, nemáte nějaké nové poznatky? potřebovala bych vyčistit koženou sedačku, světloučkou, ne úplně bílou, ale potřebuje to jako sůl. Každopádně nechci riskovat, že ji něčím zničím a tak bych chtěla použít něco odzkoušeného.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na 5Peta: Umeji mýdlem jelen a pak navoskuji....

Reaguji na lenik33: Toho jelena máme, tak zkusím a ten vosk se dá koupit kde, prosím? Jak se aplikuje, je to sprej nebo něco a la krém?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené