arrow
Neprodává v Bazaru

63

Ahoj,
poslední dobou jsem hrozně ve stresu. Psychicky nezvládám životní situace, ve kterých se nacházím a je mi prosti srsti sahat po antidepresivech. Napadlo mě zajít do lékárny a koupit si kozlík lékařský. Máte s ním někdo zkušenosti? Kamarádky bere tabletky a říkala, že je fajn, že je po něm taková uvolněná a dobré je, že se jí po něm nechce spát. Potřebuji se trochu dostat do pohody a uvolnit napětí, ale zase beru hormonální antikoncepci a nerada bych, aby na to měl kozlík vliv. Třeba třezalka antikoncepci ovlivňuje, a proto jsem jí zavrhla. Budu ráda za Vaše rady

arrow
profile_image
sarlotka1
od 31. 7. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Kozlík jsem letos také objevila a na vlastní kůži můžu potvrdit, že zabírá. Užívám ho ve formě kozlíkových kapek (kozlík v alkoholu). Vůně moc příjemná není, ale stojí za to ji překonat. Je tam sice nějaké dávkování, ale já si prostě nakapu na lžičku, když mě popadne stres, takový ten svíravý pocit uvnitř, bolesti žaludku apod - hned se to zlepší.

arrow
profile_image
sarlotka1
od 31. 7. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ale bohužel nevím, jak je to s vlivem na HA. Myslím, že nevadí, ale já ji neužívám...

arrow
profile_image
sarlotka1
od 31. 7. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jo a ještě - TADY je pěkný názor na léčbu pomocí homeopatik. Ono ve finále asi půjde, jak je to vážné a lepší než tablety může být nějaká odborná pomoc (nemusí to nutně znamenat antidepresiva). Ale pořád platí, že kozlík je super!

arrow
Neprodává v Bazaru

63

Já právě těžko zvládám stres. Všechno si moc beru. Večer mám hlavu plnou myšlenek, starostí a usínám kolem 3 hodiny ráno.Životní situaci mám teď také špatnou, za odborníkem jsem chodila dřív, ale to je finančně nákladné. Spíš tím kozlíkem potřebuji zažehnat stavy těžkosti, tísně, navodit uvolnění, zažehnat vypětí ze kterého je mi až špatně...no asi to zná víc lidí. Budu ráda za všechny rady :)

Reaguji na Daysi.Dee:
Ahojky,
já mám s kozlíkovými kapkami ty nejlepší zkušenosti. Střídám je s kapkami šišáku bajkalského, které jsou silnější, než kozlík a s třezalkou, ale ta ovlivňuje HA.

Já ty kozlíkový kapky vycucnu rovnou celý. A proti účinkům nic nenamítám...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené