Přecházela jsem od vodafone na t-mobile a ode dneška od rána mám aktivní tu novou simku..Dívala jsem se na takové to průběžné hlídaní toho co jsem propsala a provolala a mám tam v tuto chvíly nějak 100 a zbývající jednotky nějak 60..A je to bez Dph..Já dneska ale všeho všudy poslala jen tak maximálně 5 sms..nechápu to? Máte někto taky ten kreditní tarif?Jaké máte zkušenosti?

No a nejdedná se o poměrnou část přidělenou než ti naběhne celý zúčtovací měsíc?
Já teda to tvé popsání moc nechápu

Jojo to už jsem zjistila že ano..Ale nechápu jako až tam nový měsíc budu mít normálně ty 300 tak tam na začatku budu mít 300 a každý sms a každá provolaná minuta se mi bude načítat na ty 300? To nechápu víš?Jako kolik pak budu platit?

arrow
profile_image
sequanka mojeid
od 17. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ne já mám taky kredit 300 a vše se odečítá, jakmile jsem na nule, začne se načítat, co jsem provolala navíc. Výhoda- když to ten měsíc neprovolám, sice další měsíc taky zaplatím 300, ale převede se mi neprovolaný kredit.

arrow
profile_image
Mpty
od 20. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na sequanka: Takže jsi spokojená ? Mně právě skončil jiný tarif a oni mi klidně automaticky dali Kredit 300. Já mám měsíční útratu tak kolem 100 Kč +-, takže se mi to nehodí a docela mě naštvali s tím. Chci zpátky obyčejné dobíjení kreditu...

arrow
profile_image
sequanka mojeid
od 17. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Mpty: Já maximálně většinou to neprovolám...ale tak jednou až dvakrát za půl roku se mi stane, že provolám mnohem víc a jsem ráda, že se to tam nastřádám, jo a naučila jsem se volat dřív to byly jen sms, dnes už raději zavolám.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené