Koukala jsem, že nikde není téma o tomhle skvělém krému. Asi je to dané tím, že u nás stojí skoro dva tisíce, takže se do něja asi nikomu nechce investovat, když má Lush i další fajn a levnější krémíky. Já už rok bojuji s akné, můžu si za to z části i sama, protože jsem si pupínky rýpala, ale každopádně jsem byla zoufalá. Nemám totiž mastnou pleť, je spíše normální až suchá (ale s fakt slušným akné), takže jsem byla ještě daleko smutnější, že výrobky na akné mě většinou ještě více zhuntovaly. Achjo. Ale pak se najednou stal ten zázrak! Narazila jsem úplnou náhodou na Mask of Magnaminty, která měla být zázrakem pro pleť s mými problémy a rozhodla jsem se, že jdu do toho. Lush jsem přitom znala jen okrajově, věděla jsem, že vyrábí mýdla. Tím to haslo. Jaké bylo moje překvapení, když jsem v jejich prodejně uzřela tu spoustu krémů, vodiček, voňavek a šampónů. Masku jsem si koupila a zařekla se, že už si ty pupínky prostě VŮBEC rejpat nebudu. A věřte nebo ne, přišlo zlepšení! Ale vůbec jsem nebyla spokojena se svým krémem...takže jsem se hned s radostí obrátila na Lush. Nejprve jsem zkusila Vanishing Cream, který je strašně fajn, nevysušuje a ani příliš nemastí a nádherně voní, ale pleť po něm stagnovala, jenom byla víc v pohodě a hydratovaná. Takže jsem ale stejnak byla spokojená. Až jednou mi to prostě nedalo a začala jsem se zajímat o ten úúúžasný a na poměry Lush drahý krém, který mě měl zbavit všech mých trápení - Gorgeous. Nakonec jsem se rozhodla si ho pořídit a objednala jsem si ho z ebaye za 15 liber, což je velmi slušná cena. Hned jak jsem ho vyzvedla z pošty, musela jsem ho vyzkoušet. A to, co jsem po něm zažila se snad ani nedá popsat slovy! Můj obličej byl o sto procent jemnější a hladší na pohled a ta vůně! Ráno se natřete (stačí jen malilinko) a večer při umývání jsem ho ještě pořád cítila! A spolu s bodovým Deacneal od Avéne se mi zlepšilo i akné! Sice to není stoprocentní, což bych ani nečekala, ale mám jenom hrstku pupínků a už se nestydím chodit ven! I bez makeupu už jsem v pohodě, což bych dříve vůbec nemohla.
Každému určitě sedí něco jiného a možná by spousta z vás vůbec nebyla tak odvařená jako já, to já nevím, ale z vlastní zkušenosti můžu říct - LUSH mi zachránil život! Mask of Magnaminty a Gorgeous budu používat na věky věků. Konečně mám pocit, že jsem našla, co jsem celou tu dobu hledala a přeji i vám, aby se vám to také podařilo...

arrow
profile_image
way
od 19. 7. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tak já mám s tímto krémem opačné zkušenosti. Taky mě hodně lákal, tak jsem si řekla v Lushi o vzoreček. Díky bohu, že jsem ho hned neobjednávala... Udělalo se mi po něm spousta pupínků a pálila mě po něm pleť. No hrůza. Nevím, jestli mi nedali vzorek prošlého krému, ale víckrát Gorgeous zkoušet nehodlám. Teď používám Imperialis a dobrý. Láká mě ještě Skin's Shangri La a Vanishing cream.

arrow
profile_image
Veruška
od 25. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tenhle krém jsem měla taky jen ve vzorečku a zdál se mi naprosto úžasný. Mám smíšenou pleť a v zimě to byl ideál.
Jinak jsem od Lush měla zatím jen Imperialis a ten mi také vyhovoval, ale nezdál se mi tak úžasný...

arrow
profile_image
Malajka
od 3. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Koupila jsem si Imperialis a byla jsem nadšená, lehce hutnější, krásná vůně, ráno nádherná pleť, prostě ideální krém na zimu. Tak jsem začla taky pokukovat po Gorgeous a byla jsem tedy dosti zklamaná, žádný zázrak se nekonal, neurazil nenadchl :/ a jeho konzistence mi vůbec nevyhovovala.

Takže za mě ne, Imperialis je proti němu zázrak.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené