Trápí mě ekzémy a dostala jsem radu, že krémy s minerály zabíraj. Zatím mi rukama prošel krém AHAVA (nesednula mi vůně) a krém Arad, ten chválím. Chci ale vyzkoušet ještě něco jiného, než zvolim vítěze. Ještě jiné značky se kterými máte zkušenosti? Myslím, že třeba Avon něco takového taky vyrábí..

arrow
profile_image
jana81 mojeid
od 13. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

moderátorka

3

Ten od Avonu jsem měla, ale nezdál se mi nic moc, prostě celkem obyčejný krém na ruce. Nečekala bych, že zrovna Avon bude mít ve složení těch minerálů z Mrtvého moře tolik, aby to mohlo mít nějaký vliv na ekzém. Ale tak nestojí moc, tak za vyzkoušení nic nedáš.

arrow
profile_image
Jo Hanka
od 24. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

tak avon má teď výrobnky Planet Spa a jsou fakt fajn. já je používala i předtím, ale pak sem je nemohla nikde sehnat a najedou to měli v avonu. takže to ne že by na to přišli, ale jen to přebrali. Mají super věci i na tělo. z toho bych zkusila vyzkoušet co ti sedne. mají denní krémy na obličej, olejíčky na tělo, pílingy na tělo, masky na obličej atd. ze všeho mám něco odzkoušené a je to fakt fajn. takže pokud máš někoho v okolí, kdo je avoňák tak za zkoušku nic nedáš a když, tak se to dá vrátit

arrow
profile_image
jana81 mojeid
od 13. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

moderátorka

3

Reaguji na Jo Hanka: Ty výrobky z řady Planet Spa, které zmiňuješ, fajn jsou, ale zakladatelce jde o účinky na ekzém. A Avon skutečně není kosmetika, od které bych něco takového očekávala (a když, tak bych se bála, že by ty účinky na ekzém mohly být spíš negativní), koneckonců nic takového ani neslibuje.

arrow
profile_image
Gingie11
od 8. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Zkus Manufakturu, taky mají krém s minerály z mrtvého moře, není to krém na noc, spíš takový ten denní, kdy potřebuješ s těma rukama ještě něco dělat, poměrně rychle se vsákne a zanechá film, mně přišel hodně příjemný, určitě tě ho nechají vyzkoušet v prodejně

Reaguji na jana81: Právě že Avonu se mi moc věřit nechce, spíš mi šlo právě o firmy co se na tohle víc specializují.

Doporučuju dál nehledat a zůstat u Aradu. Taky jsem dřív hledala, ale stejně jsem se nakonec vrátila k Aradu. Navíc je i finančně nejvýhodnější.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené