arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj holky, potřebuju radu...mám 18 dní po augmentaci, levé prso se hojí ukázkově, žádné problémy...s pravým prsem mám trochu starosti: asi týden po operaci se mi udělala modřina pod prsem, přímo přes jizvu a z jizvy začala TROŠIČKU téct tmavě hnědá krev. Ale opravdu jen malinko, vždy mám na obvaze skvrnku tak 2x2cm. U Dr. jsem byla teď v pondělí, řekla mi, že je to normální, že se uvolňuje ta modřina. Stejně jsem z toho nervózní, v pondělí to budou tři týdny od opky a doufala jsem, že touhle dobou už budu úplně "cajk". A teda prosím o vaše názory, jestli se vám to taky stalo nebo co si o tom myslíte. Moc děkuji!

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Didi76: Měla jsi dreny nebo ne?
Já nevím,ale aby jsi nedostala do toho infekci.

arrow
profile_image
zemanka007
od 30. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, mě se stalo to samé. CCa asi 10 dní po operaci jsem seděla na gauči v tričku a najednou jsem cítila mokro, podívala jsem se na tričku a na něm krvavá skvrna, tak jsem se lekla, běžela do koupelny, vše ze sebe strhala.. a vidím, že na konci jizvy byla malá dírka, asi 2 mm a z ní tekla krev, tmavě červená. Běžela jsem druhý den ráno ke svému operatérovi a ten řekl, že se rozpouští hematom, co se tam hromadil těch 10 dní. Řekl, ať to nechám samovolně vytékat a dám si na to gázu. Každý večer jsem měla za úkol si to sama vymačkávat. Teklo to takhle 4 a půl dne. Já z toho na nervy, protože té krve nebylo málo a já se bála v práci, že to prosákne a bude to vidět. Bála jsem se, že si tam zanesu infekci atd, to by musel implantát ven, stejně tak, jako kdyby neodteklo všechno. Najednou to ze dne na den přestalo téct, rána se sama zacelila. Teď jsem 9 měsíců po operaci a v jizvě dírka není ani vidět. Ale doteď mě to levé prso stále pobolívá, co je dlouhá doba na to, že jsem byla operována v lednu. O pravém ani nevím, je jako moje, ale levé doteď zlobí. Nemohu nosit ani podprsenky s kosticí a push up, protože to začne bolet, takže jen sportovky. Za doktorem chodím co 2 měsíce a ten stále říká, že to bude ok a že mám ještě počkat, že bolest přejde. Tak už jsem z toho otrávená a stále doufám. Kapsulaci prý nemám. Tedy každa má nějaké její stádium, ale něco je na operaci a něco ne. Také to prso mám stále výš než pravé, protože hematom ho zřejmě vytlačil trochu vzhůru a doteď nekleslo.

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj holky, no dreny jsem měla, právě z toho pravého toho teklo výýýrazně více, dokonce jsem kvůli tomu zůstala i o den dýl v nemocnici. Pak už to teklo minimálně, tak mě pustili. No ale po tom týdnu tohleto...f
Jinak prsa se hojí krásně, jsou stejná, stejně velká, stejně tvarovaná, takřka stejně se formujou a měknou, prostě vše supr, jen na ten "výtok". Dokonce i ta jizvička je jinak velmi pěkná, tenká, žádná dírka, ale ten prosak tam týden je a štve mě. Čistím si to 3-5x denně, právě, aby se tam nezanesla nějaká infekce. Ten hematom tam byl, tak je logické, že se to dere ven a z logického hlediska je to asi i lepší, když to jde ven, jen je to už 8 dnů, tak jsem z toho na nervy...

arrow
profile_image
Heny
od 8. 9. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na zemanka007: Ahojky, přesně co popisuješ ty se stalo i mě, ale vytékalo mi to z dírky, také tak týden, po vytažení redonu. Je to už rok a prso mě stále bolí, je posazené výš a doktor také stále tvrdil, že tam kapsulaci nemám, ale upozorňoval mě, že se tam může vytvořit, protože tohle je prostě jeden z důvodů vzniku kapsulace. No nicméně jsem změnila lékaře a kapsulaci tam tedy mám a v prosinci jdu na reoperaci.

arrow
profile_image
Heny
od 8. 9. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Didi76: Ahojky nestresuj se, tohle je u větších hematomů běžné, někama ta krev odtéct musí, když je jí víc.Bohužel je to tedy opravdu možné riziko vzniku kapsulární kontraktury. Pokud je hematom větší je lepší to zrevidovat, nahromaděnou krev odsát viz tahle diskuze.
https://www.omlazeni.cz/primar-bronislav-vresky-9-4 39-76.html

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Heny: Děkuji za informaci. Upřímně doufám, že to bude OK...hodně mě uklidňuje, že je jinak vše opravdu v naprostém pořádku, prso nebolí, klesá, měkne, vše úplně stejné, jako prso druhé. Modřina už tam takřka není a ten výtok je fakt maličký, jen tak nějak neustává Děkuji i za odkaz na tu diskuzi, zase mám co odpoledne dělat...doufám, že mě to moc nevystresuje...

arrow
profile_image
Heny
od 8. 9. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Didi76: Určitě to bude dobré, já jsem tam měla obrovskou modřinu a prso tak minimálně o číslo větší, přesně jak v té diskuzi ivema, ale doktor mi to bohužel nezrevidoval a nechal to tak a vstřebávalo se to děsně dlouho a z té dírky po redonu mi krve teklo hodně.Je dobré, že to jde ven.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Heny: Heny děkuju...já modřinu velkou ani neměla, jen prostě přímo v místě té jizvy, takže ani mazání nepřicházelo v úvahu, tak jen musím čekat, až se to zcela vyprázdní, přestane krvácet a snad bude ok no... ale příjemné to není, člověk hned píše katastrofické scénáře

arrow
profile_image
Heny
od 8. 9. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Didi76: To je jasné, není nad bezproblémový průběh.Ale myslím, že tohle bych jako problém neviděla.Hematom je celkem běžný a tohle holt k tomu patří, jen jak jsem psala nesmí zůstat velký hematom bez revize jako u mě.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené