arrow
profile_image
gumidek
od 25. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji maryde: Ale říkala že krev by u rakoviny měla být tmavá..

Na to bych moc nespoléhala, to už je dost pozdní stadium. Ne nadarmo se u rakoviny tl. střeva dělá test na okultní (čili skryté) krvácení, tzn. že okem ani není viditelné. Celkově krev z konečníku značí spíš hemeroid než rakoviny, nicméně test na skryté krvácení je levný a relativně rychlý (do 3 dní) a máš jistotu.

Já měla krvacení ....byla to čerstvá krev a tak jsem šla na vyšetření a po několika vyšetřeních mi zjistili,že mám celiakii(alergii na lepek) ....

arrow
profile_image
jana666
od 4. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na maryde:
zkus anionové vložky, ty na hemeroidy a jiné věci pomáhají

To taky mám občasdoktor říkal,že mi praskla nějaká žilka

Pokud je krev světlejší červená, jedná se o krvácení ve spodní části tlustého střeva. Pokud je krev tmavá, tak je to výš. Světlejší krev je pozitivnější, v 99% to bývají lehčí problémy. Většinou se jedná o běžné praskliny zůsobené stravou či příliš tuhou stolicí. Až půjdeš k doktorovi, budou se tě ptát na tu barvu a také na množství krve. Po mně chteli, abych to odhadla na lžíce. V tu chvíli jsem prostě nevěděla, jestli půl, celá nebo dvě polívkové lžíce. Každopádně tě vyšetří prstem, jestli nemáš hemeroidy a nejspíš pošlou na kolonoskopii. Jesli jíš hodně oříšky apod., můžeš to mít z toho.

Cituji Eleanoraka: když nic nenahmatá, objednáš se na kolonoskopii, což může trvat i měsíc.

To nevím, u jakého doktora jsi byla ty, ale měsíc by to trvat nemělo. Já měla jeden den krev, druhý hned ráno jsem mazala ke své doktorce, ta mě ihned poslala dál. Když jsem se zeptala, jestli se můžu objednat na příští týden, vytřeštila na mě oči, že na to vyšetření musím nejpozději další den. Kolonoskopie teda zážitek na celý život, ale ulevilo se mi, že jsem v pořádku.

Já jsem raději než kolonoskopii zvolila hemostop v tobolkách a problém se tím vyřešil sám. Krev se vytratila a na toaletu chodím pravidelně, takže jsem spokojená.

arrow
profile_image
evkaa
od 30. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Karla256:
A za jak dlouho se ti to zlepšilo? Beru Hemostop cca týden a zatím žádná změna k lepšímu

Cituji evkaa: evkaa

Evi, první účinky by se měli dostavit zhruba do 14 dní, takže věřím, že ti už zabraly. Kup si ještě gel Hemostop, má výtažky z dubové kůry a aloe vera, které hodně pomáhají. Tobolky ber dlouhodobě, aby se ti to v brzké době nevrátilo. Dlouhodobé používání zaručuje dlouhodobý účinek. Osobně si tyto prášky kupuji 2 krát do roka - velké balení na 90 dní a jsem bez problémů. Samozřejmě bys měla taky hodně pít a jíst vlákninu, případně cvičit.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené