Ahoj holky,

v pondělí večer mě šíleně prokřupal krk, špatně jsem si zohla hlavu a od té doby mě tam bolí a cítím takové "umrtvění/brnění" na hlavě ze tadu (takový pruh na pravé straně nad tím místem kde mi to křuplo) nevíte co se mohlo stát ? Bolí to a brní daleko víc, když natočím hlavu doleva, doprava se nic neděje, je to dost nepříjemné.. Mám počkat pár dní jestli se to nedá dohromady, nebo mám zajít raději k lékaři ?

arrow
profile_image
mi.misule
od 13. 5. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, občas když mi "křupne" za krkem, tak jdu k lékaři hned první den. Jinak mi dobu trvá, než hlavu narovnám (chodím s hlavou na stranu, chy ). Vždy mi moje pediatrička píchne uklidňující injekci, dá mi mastičku a druhý den jsem naprosto OK.

arrow
profile_image
Mikejla13
od 14. 2. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Krunýř

Reaguji na mi.misule:
tak s tím zas problém nemám, akorád jen když ji natočím doleva tak mě to začne brnět, mravenčit ale jen v tý určitý polote a celkově na tý hlavě cítím takový divný pocit

arrow
profile_image
Kikulina
od 28. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

neurologie, ortopedie, fyzioterapeut a šupito presto

Reaguji na Kikulina:
Tak jsem volala na ortopedii a volný termín mají až 16. března ... to nevím co by se mi s tím do té doby stalo

Reaguji na Marcinkaa:
Zkus to nahřívat. A k lékaři můžeš i obvodnímu.

arrow
profile_image
Maui
od 20. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Marcinkaa: Já myslím, že na tu ortopedii se s tím ale nechodí, zkus rehabilitace, fyzioterapeuty, neurologii

arrow
profile_image
Charmeuse
od 13. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Marcinkaa:
Ahoj, mně na tyhle stavy pomáhá krk omotat velkou měkkou šálou a klidně tak i spát. Je to trochu nepohodlné, ale u mě to zabírá, právě kvůli tomu teplu, jak jsem četla výše a asi trochu i fixaci, šálu omotávám víc napevno, než když mě chrání jen před zimou. S tím krkem se mi to stalo 2x a pokaždé moje šálová terapie pomohla, do půl dne jsem cítíla, že je to lepší.

Marcinkaaa : A nemůže to být vyhřezlá ploténka? I když nevím jestli to není problém spíš zad.. Na http://cs.medixa.org/nemoci/vyhrez-meziobratlove-p lotenky se píše, že se projevuje křupnutím, bolestí a brněním... Ale rozhodně bych šla k doktorovi, vše co je v blízkosti hlavy, nervů atd, s tím není sranda. Napiš jak jsi dopadla!

Ahoj holky, tak jsem dneska ještě nikde nebyla, dneska je to 4. den a neustoupilo to, když jsem si chtěla včera zajít tak dokror měl jen do 1 a nemůžu se jen tak uvolnit z práce .. Počkám co a jak přes víkend a když tonepřestane, tak si domluvím v práci na odpoledne doktora .. Obvodaka, at mi da doporučenku, páč mě asi jinak hned nevezmou .

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené