Ahoj holky,

mám takový problém. V sobotu jsem začala mírně krvácet z vaginy, ačkoliv beru antikoncepci. Prášky beru stále, ale krvácení se nevytrácí - naopak, krvácím čí dál více. Do toho se přidalo ještě děsivé štípání, pálení a svědění. Jsem tam "dole" celá zarudlá a vůbec nevím, co se může dít ... myslíte, že to může být třeba i příčina toho, že jsem minulý týden byla pod narkózou? Já totiž nevím co s tím, k doktorovi se mi nechce, protože mám sádru na nose a když jsem včera volala na gyndu, tak mi sestra řekla, že mám počkat než doberu placebo a pak když tak přijít, pokud to nepřestane...jenže mně děsně vadí to pálení a svědění...zkoušela jsem mazat Canestenem, ale zatím účinek žádný...

Prosím poraďte co s tím

Předem díky za rady a odpovědi

J.

arrow
profile_image
Nicadezuria
od 29. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Zkus zavést tampón namočený do bílého jogurtu, to mi pomohlo rychle na svědění a taky obklad z heřmánku.

Reaguji na Nicadezuria:
Díky,hned to vyzkouším, a ten tampón mám zavádět pravidelně, nebo stačí jednou?

Reaguji na avanta:
Myslíš, že je to něco akutního?
Jestli jo, tak já teda možná raději zítra k tomu doktorovi zaskočím, i přes to, že mi sestra řekla, ať počkám....

arrow
profile_image
Nicadezuria
od 29. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na jennynka001:
Mně to stačilo asi dvakrát... ale je pravda, že já nekrvácela.. ale čistý jogurt by neměl ublížit.

arrow
profile_image
misa_sisa
od 25. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

jogurt bych nechala v lednici!

Jako první pomoc bych zkusila koupit Tea Tree oil vaginální gel, mě vždycky na tohle podráždění pomohl a krvácení tomu nepřekáží.
Nicméně, jelikož krvácíš a to není normální, když je to mimo cyklus, tak bych upalovala k doktorce a nějaké sestřičce bych nevěřila...
Můžeš jít k doktorovi s čímkoliv, kdykoliv... je to tvoje tělo, tvoje zdraví!

arrow
profile_image
LadyDi
od 1. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

A nemáš mikózu? Takhle vždy začíná.

Reaguji na LadyDi:
No, to já právě nevím, kdybych nekrvácela, tak bych řekla, že jo, ale že krvácím, tak mi to přijde divné...

Cituji avanta: Skoč si na gynekologickou pohotovost

arrow
profile_image
honeyMichell
od 1. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji avanta: Skoč si na gynekologickou pohotovost, když máš tak nezodpovědnou doktorku/sestričku...

není to sranda, tak upaluj..
To že tě svědí by dalo nějakým tím olejíčkem, mastí upravit- ale krvácení není rozhodně normální

Cituji honeyMichell: ale krvácení není rozhodně normální

No právě, ale sestřička mi říkala, že to může být následkem celkové anestezie, pod kterou jsem minulý týden byla, že jsou prostě rozhozené hormony...

arrow
profile_image
honeyMichell
od 1. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na jennynka001: divej se, za to, že zajdeš k doktorce, nebo na tu pohotovost nic nedáš..
Upřímně, kdyby mně toto řekla má sestřička/nebo doktorka tak už mě u sebe v ordinaci neuvidí..
Ano jak říkáš- může to být třeba následek anestezie, ale taky nemusí...
Toto je tak citlivá věc, že bych si nezahrávala..
Když už nic, tak by ti měli dát léky proti svědění a zarudnutí, které určitě není vlivem hormonů

arrow
profile_image
hyena 02
od 10. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já takhle po anestezii začala krvácet, a vydrželo mi to právě až do dobrání placeba, prý se to stává po dlohé anesteziii. Ale nic mně teda nesvědilo, ačkoli, já byla po té operaci (ortopedická) tak dorasovaná, že bych si toho asi ani nevšimla.....

arrow
profile_image
misa_sisa
od 25. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji hyena 02: Já takhle po anestezii začala krvácet, a vydrželo mi to právě až do dobrání placeba, prý se to stává po dlohé anesteziii. Ale nic mně teda nesvědilo, ačkoli, já byla po té operaci (ortopedická) tak dorasovaná, že bych si toho asi ani nevšimla.....

nevím, s anestezií zkušenost nemám, ale třeba je to fakt souhra náhod. Jestli se tohle po anesteziích stává, tak to svědění atd může být způsobeno všemi těmi léky a pobytem v nemocnici atd. Cokoliv, co není pro tělo běžné (pobyt v nemocnici, kapačky atd.) ho rozhodí a narušení mikroflóry je jedním z běžných příznaků.... Já jsem byla v nemocnici na kapačkách a silných lécích proti bolesti a měla jsem stejné příznaky jako ty, kromě toho krvácení. Nicméně jsem si k doktorce zašla a ta mi doporučila právě ten Tea Tree Oil vaginální gel...
být tebou, tak návštěvou doktora nic nezkazíš. Vždyť není tvojí povinností se informovat po telefonu a vědět, že je to po anestezii běžné.... prostě tam zajdi, že nevíš, co se děje a oni te vyšetří... budeš mít klid a hlavně se přestaneš nervovat... vypětí a nervy tě nevyléčí, spíš naopak

Holky, tak jsem si koupila ten Tea Tree Oil vaginální gel, ale po zavedení mě to štípe snad ještě víc... tak si zítra nejspíš skočím na tu gyndu, protože mě už to fakt štve, no doufám, že to nebude nic vážného...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené