arrow
profile_image
loutka
od 15. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Měla jsem zatím tři se.xuální partnery. Když jsem si začínala s tím druhým, samozřejmě jsme spolu hned nespali, ale nejdříve mě uspokojoval prsty. To bylo asi třičtvrtě roku po tom, co jsem naposledy spala s tím prvním. No a při tom uspokojování prsty jsem trochu krvácela. Tak jsem to neřešila až tak moc. Pak jsme spolu začali spát a všechno bylo v pohodě. Až tedy při našem posledním styku jsem krvácela. S tím jsem šla na gyndu, ale tam mě gynekoložka víceméně odbyla.
Nyní mám třetího přítele, nespíme spolu, ale dělal mi to rukou a taky jsem trochu krvácela a dneska mě to dole bolí a pálí i když včera mi to nebylo nepříjemné (to bych ostatně řekla a přestali bychom s tím). Takže opravdu nevím co se děje, ale jsem z toho nešťastná. Tím spíš, když mě dneska probudila palčivá bolest a když si tam sáhnu...au.

arrow
profile_image
Raavenn mojeid
od 25. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

26

Určitě si zajdi k jinému doktorovi, může to být zánět nebo můžeš mít i něco děložním čípkem atd. To opravdu bez lékaře nezjistíš ani nevyřešíš. Já myslím, že je to zánět, podle toho pálení.

arrow
profile_image
MalinkaKucinka
od 15. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Rozhodně k lékaři! Takové problémy se nemají zanedbávat...

arrow
profile_image
baruss
od 8. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

ahoj ja som mala podobne tažkosti teda rovnake a nikto nevedel prečo... teda tam kde som chodila... ale po roku som zmenila gynekologa a ten mi robil kultivaciu a vysli mi tam nieke mikroby uz si nepamatám čo presne ale brala som na to ATB a teraz už vyše roka mám pokoj takže určite to nezanedbaj a daj si spraviť ster...

arrow
profile_image
sequanka mojeid
od 17. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Netrpíš na kvasinkovou infekci? Já to měla taky a gynekolog mi vysvětlil, že po kvasinkách je stěna pochvy narušená a tenší a může snadněji krvácet. Po přeléčení bez problémů.

Já ten mám ten samý problém víceméně neustále kvasinkovou infekci nemám, jsem víc než dost zvlhčená a žádný gynekolog mi to nedokázal vysvětlit..

Někdo může mít citlivý čípek,potom krvácí např.i při stěru na gynekologii...

arrow
profile_image
Mišpulína
od 29. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

mívám stejný problém, bolesti při styku nemám, zvlhčení taky o.k. a ještě navíc používám lubrikant. Když sexujeme potmě, je infarktový stav, jakmile vlezeme do koupelny a přítel je celý od krve a mně to teče po stehnech..... to pak upaluju pro intimku a za chvilku se to zastaví. Je možné, že je to těmi kvasinkami. Problémy nemívám, ale zkusila jsem po menstruaci používat VitagynC a musím zaklepat ťuk ťuk, dva měsíce byl klid.

Ahoj, nikdy jsem dříve nekrvácela při pohlavním styku. Teď mám jiného partnera se kterým jsem už 2 krát spala a vždy jsem krvácela. Myslíte že je to způsobeno novou antikoncepcí a nebo že jsem si jí prodloužila. Také to děláme dost drsně a má ho dost hluboko. Muže to být i tím?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené