arrow
profile_image
Werr
od 13. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

dnes, 20:27:12 - Připojeno během spojování:
Krvácení po sexuálních hrátkách

Zdravím, chtěla bych se poradit s problémem který mě trápí. V sobotu jsem se po párty vyspala s kamarádem, oba jsme měli trochu popito. Jako předehru mi to dělal rukou, byl však hodně rozjetý a strkal mi tam skoro celou ruku. Chvílema to celkem bolelo, tak jsem mu to řekla a on přestal. Doma jsem si poté všimla že mám na kalhotkách krev a kamarád ji měl na ruce. Dnes je pondělí a stále mám na toaleťáku někdy třeba dvě kapky krve. Intimní partie mě trochu bolí.Navíc za týden se chce opět sejít, obávám se že budu opět krvácet. Myslíte, že bych s tím měla zajít k lékaři? Opravdu mě to vyděsilo.

Raději se o tom poraď i s lékařem, ale myslím si, že Tě kamarád mohl třeba natrhnout.

Já bych to nějak neřešila, prostě to je podrážděné a bude to dobré, pokud by to přetrvávalo začala bych to řešit...
Několikrát se mi to taky stalo...

arrow
profile_image
Maly.Labakanek
od 19. 7. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Werr:

Pokud je to teď jen občas pár kapek krve, tak bych určitě nechodila. Podle mě máš jen poraněnou sliznici z hrubšího zacházení, ale to bude určitě dobré. Spíš bych šla, pokud by to nepřestávalo a měla jsi nějaké bolesti.

arrow
profile_image
smarny mojeid
od 28. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Werr: Neřešila bych to, prostě jsi trochu natržená, nic dramatického. Přjde to a zahojí samo do prá dnů.

arrow
profile_image
Seema
od 5. 6. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Myslím si to samé, co ostatní, ale pokud z toho nemáš dobrý pocit, tak nasaď jogurt...bílý jogurt na tampón nebo před spaním na prstík a dovnitř...to pomůže flóře a případně to může být prevence zánětu...fakt ověřeno, funguje..ale ne nějaký light jogurt!

dnes, 08:08:53 - Připojeno během spojování:
Krvácení po sexu

ahoj, chtěla jsem se zeptat. včera po sexu s přítelem jsem si všimla, že jsem asi už při sexu začala krvácet a trvá to i teď po cca 24 hodinách. může to být spojeno s HA? napadá mě moc věcí, jsem strašná pesimistka. napadlo mě jestli to není nějaká nemoc nebo potrat zatím v nezjištěném těhotenství nebo tak. poraďte prosím

arrow
profile_image
Constantine
od 4. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Pravděpodobně tě poranil. Děložní čípek je citlivej a pokud byl sex tvrdší a chlap obdařenější, tak se to může stát. Kdyby to ale trvalo dýl, tak určitě běž na gyndu! Je to jen špinění nebo silnější krvácení?

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Mě se to také stávalo, ještě s ex přítelem. Pravidelně jsem krvácela, na gyndě mi doktorka řekla, že mám křehčí sliznici, nic nezjistila, když jsem se jí na to ptala.. S nynějším přítelem se mi to stalo možná párkrát a lehce na začátku vztahu.. A nyní, co už skoro rok neberu HA takovéto problémy nemám.. Takže dle mě to může být citlivější sliznicí a nebo přílišnou divokostí.. Nevím no.. Ale kdyby to přetrvávalo, tak určitě doporučuji zajít pro jistotu k doktorce.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené