arrow
profile_image
Alienora
od 9. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj holky,
poslední dobou je docela hitem nakupovat v second handu, jelikoš jsem se k tomuto typu nakupování uchýlila i já, hledám inspiraci kde ulovit to nejlepší. Neboli za málo peněz velká paráda a hlavně originální kousky, které nemá na sobě každá druhá. Můj tip je v ulici Bělehradská. Přidávejte prosím vaše tipy, můžete klidně i webovky, pokud mají. Také mě zajímají fotečky, co jste kde ulovili a za kolik.

http://www.bellitex.cz/Prodejni-akce.html

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Alienora: A máš fotky něčeho co jsi pokoupila? Obchod je i v HK,tak bych ráda viděla co mám čekat/nečekat

Já jsem chodila do sekáče, který už zrušili ale kousky byly parádní, třeba mám od nich triško Syslei a Next po 30Kč kus

Teď chodím na smíchov, mám od tamtud dvoje pěkné společenské kalhoty, značkové a jako nové po 70Kč/ ks ale chce to hledat, je to tam na váhu. Na rohu u zastávky Plzeňka, něco jsou ale taky fakt hadry. Jinak já ráda nakupuju i v sekáči.

Jaké jsou ceny v tom Belliteu prosimtě? Co třeba máš a za kolik?

Reaguji na panda08:

Máš pravdu, ale jak říkám, mám odtamtud dvoje značkové, téměř nové společenské kalhoty co mě vyšly kus asi 70Kč, jedny jsou Tally Wejl ( omlouvám se nevím jak se to přesně píše), druhý jsou Next- ty Nextky byly úplně nové ještě s cedulkou.

Jinak díky za typ

Reaguji na panda08:

Prosimtě a kde přesně to je? Taky na tý hlavní jak tam jezděj tramvaje?

JJ přesně, mám 38

JJ přesně, mám 38

JJ přesně, mám 38

Reaguji na Monus: Je to stanice Nábřeží kapitána Jaroše, také jsem tam už něco koupila. Dnes jsem jim koukala do výlohy a mají tam už vystavené nové věci,. Tak se tam asi zítra sejdeme
Naštěsí když jdu ráno do práce, tak mají ještě zavřeno. A když jdu z práce, tak už jsem líná se vracet ze Strossu, tak zůstávám uchráněná ,,výhodných" nákupů

Reaguji na Monus: Jj, jenže v tomhle sekáči to zase až tak cenově výhodné není, a když jsou tam pak slevy cca 60,-/ks, tak si tam zase nic nevyberu. Mně se vždycky nejvíc líbí, co mají ve výloze. Já neumím moc nakupovat v sekáči. Tak možná proto, že nemám tu správnou motivaci.
Jinak jsem schopná kvůli botám o 50% lacinější sjet z Harfy až do Štěrbohol

Cituji Monus: nejsem líná z letné sjet i do Paladka

V Palladiu jsem pečená, vařená. I bez slev. Mám to hned vedle práce.

Já už si něco málo koupila právě tady v tom na nábřeží. Tak třeba budeš i ty úspěšná. Ale chce si to vynahradit víc času, ptže to chce hledat a nejít tam pro nic konkrétního.

Reaguji na Monus: Bude tam zítra asi hodně lidí. Si myslím. Docela se tam naučili chodit, a když tam mají od zítřka nové zboží.
Tak držím palce, ať si něco vybereš.

P.S: Jak je to s tím šamponem Alpecina, který si mám koupit, abych měla tak hezké vlasy?

Cituji sartre: Bude tam zítra asi hodně lidí

nooo, a vy to ještě hodíte na Omlazení.
Ach jo, holky, už jsem nakročená tím směrem delší dobu (vždy kolem jedu tramvají), ale aby se tím vyhlídnutým obchůdkem neprohnal tajfuj (to mělo být slovo tajfun ) z Omlazení dřív než uskutečním svou první návštěvu....

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené