arrow
profile_image
Tarjei
od 28. 7. 2018
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Tak Steelky staré pár měsíců přes mazání začínají praskat. Mám zkoušet kmm nebo to nemá cenu? Mám pocit že asi prodám ledvinu a pořídím si Martensky

Já měla martensky přes deset let, žádnou zvláštní péči neměli, chodila jsem v nich v dešti a ve sněhu - a nic jim nebylo. Pak jsem je já hloupá věnovala své maďarské kolegyni , protože po nich toužila a můj přítel z nich naopak nijak u vytržení nebyl. Ledvinu prodávat nemusíš, zkus se podívat po internetu, jestli někdo neprodává starší - kdysi byly všechny vyrobeny v Anglii, teď jsou myslím Made in China a kvalita je prý o hodně horší.

arrow
Neprodává v Bazaru

33

Já mám Panama Jacky ze Španělska a jsou super.Jsou to teda boty za 200 Eur a na žádným pořádným výšlapu ještě nebyly ale je to ruční práce,je k nim certifikát a měly by vydržet všechno.Plánuju je vytáhnout na Madeiru,ale zatím nebyl čas.Teď jsem je viděla v jednom zančkovém obchodě jako novinku,ale do ŠPanělska jezdíme každý rok 4X takže to žádná novinka není,jen se do Čech dostaly až teď.Mrkni se na ně na internet,jsou fakt super.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené